VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

kristina25
2. apr 2010

ahojte baby
studujete niektora na pobocke v MI. Ake je to tam s prijimackami a dokedy sa ma podat prihlaska, musi sa chodit na prednasky ci staci si zohnat materialy a prist iba na skusky?
Dakujem 🙂

samasa
3. apr 2010

Ahojte babenky. Tak aj ja sa k vám pridávam. Ja chodím do ZA. Som v druhom ročníku a pozerám že tu rozoberáte projekty- aj my máme teraz jeden urobit.... No na prednáške som nebola takže je to dost o držku, kedže som to ešte nikdy nerobila 😀

zdenkakl
3. apr 2010

Lenrie, PO je uplne v pohode, tam vezmu kazdeho, v nmaji mam tam statnice, viem o com hovorim.

jazminn
3. apr 2010

Veselé prežitie Veľkonočných sviatkov, hlavne veľa vody všetkým študujúcim mamičkám.

slniecko4
6. apr 2010

kristina25,ja študujem na pobočke v MI prvý ročník,externe,prednášky sú povinné len u denných.

jazminn
6. apr 2010

V BJ tiež hovoria, že prednášky nie sú povinné a niektorý prof. robia prezentáciu a zvýhodňujú tých , čo boli na prednáškach. Napr. tí čo boli na prednáške 5 otázok vypracovať, tí čo neboli 10.

slniecko4
6. apr 2010

aha.. ja napríklad chodím na všetky prednášky,nechám maličkú doma s odsatým mliečkom,ale zatiaľ sme prezenčku nepodpisovali,len viem,že denní podpisujú..

jazminn
11. apr 2010

Nám to dali ešte v marci na stránku našeho detašovaného pracoviska.

elize
11. apr 2010

nam tiez, ale priznam sa na stranku skoly nechodim casto 😅

elize
14. apr 2010

Ahojte druhacky, nemali ste niektora skusku zo "SP v 3 sektore" s Mgr.Csikosom? Pomohlo by nejake info ako prebiehala skuska 🙂 otazky netreba, budem sa ucit 🙂 dakujem 😉

jazminn
14. apr 2010

Neviete aký je MUDr.Mikloško na skúške?

paka
14. apr 2010

Ja som zase prvacka v BA a chcela by som vediet aky je pri skuske Pavol Tomanek, nemali ste ho niekto na etiku? Dakujem

maruschka
15. apr 2010

MUDr. Mikloško je zlatý človek na prednáške a aj na skúške. Nemusíš sa báť, dá sa zvládnuť v pohode, bez nervozity a trémy. Trošička sa dá aj poradiť 😉

sajmonka1411
15. apr 2010

Ahoj maruschka.Mozem vediet ci uz si s nimmala skusku a ak ano tak aku?Dakujem 🙂

maruschka
15. apr 2010

Ahoj sajmonka..Mala som s ním Pediatriu 😉 😉 😉 Bola písomná, aj test aj otvorené otázky. Dostala som A, mal perfektný prístup, bola uvoľnená atmosféra, žiadne stresy...Počítajte s tým, že si zavolá dve študentky a bude opravovať hneď po skúške. Takže také dve hodinky to trvá od začiatku skúšky po koniec-to je pre tie, ktoré cestujú, alebo si berú voľno z práce. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sajmonka1411
15. apr 2010

Ahojte babenky.Nemala teraz niekedy,niektora z vas skusku s MUDr.Mikloškom?Soc.ochrana deti a kuratela...Ak ano tak dajte vediet ako prebiehala...Vopred dakujem...

zuzu.ve
16. apr 2010

Ahojte kočky, chcela by som Vás poprosiť, či ste nemali niektorá z Vás náhodou p. Mátela na etike v 1. ročníku v BA, viem že je to zlatý človek, ale veľmi by mi pomohli neaké materiály ku skúške ohľadom komparácie etických kódexov. Neako s tým neviem pohnúť. Ďakujem

jazminn
17. apr 2010

Tak to mám za sebou, myslím skúšku zo SPOaK u MUDr.Mikloška. Boli dosť ťažké otázky. 10 písomné vypracovanie a 5 test.
Bol trochu prísny, ale zlatý.

janin26
20. apr 2010

Ahoj chodi tu niekto aj do PE na odbor soc. praca? Resp. podal si niekto prihlasku?

mimka7381
20. apr 2010

Ahojte dievčatá.Dnes som mala skušku z projektovania u PhDr.Haluškovej, PhD .Časovo to trvalo dlho kedže brala po dvoch, ale hlavne je že to mám.

jazminn
22. apr 2010

Ahojte, nemali ste niekto SP s rómskymi komunitami. Dostali sme prednášku na 82 strán od prof.Hanobíka , a je to ako keď čítaš dejepis, sama história. Aké otázky dávajú na skúške, je to voliteľný predmet.

maruschka
22. apr 2010

jazminn, rómov sme mali s iným prednášajúcim, ale tie materiály sme mali tiež ako dejepis..Vlastne od toho 9 - 10. stor. kedy odišli z Indie a začali kočovať je to dejepis. Samozrejme sme tam mali aj legislatívu, atď...Zvyky, obyčaje, takže to bolo pre mňa také zaujímavé čítanie a dobre sa to učilo.. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Podľa mňa sa to dá naučiť v pohode..A tiež sme mali skoro taký istý počet strán..

jazminn
26. apr 2010

Tak rómov mám za B, zvládla som skúšku aj nemocnicu. Bola som s Kikou od piatku v nemocnici v Humennom vyberať nosnú mandľu. Pustili nás domov v nedeľu po vizite. Musím pochváliť oddelenie: super prostredie, veľmi milé sestričky všetci veľmi ochotný. Ešte mám v piatok kazuistiku a odovzdať projekt a ten ešte nemám a hurá prázdniny. 🙂

maruschka
26. apr 2010

jazminn...gratulujem. 😉 .Tak ste teda mali perný víkend. Chudiatko malé, nemám rada, keď musia deti trpieť. Povedala by som, že vždy trpia viac rodičia, ako deti. Tie to berú vždy hrdinsky a športovo, aj keď si poplačú.. 😕 😕 😕

susbum
3. máj 2010

ahojte, baby nemali ste niektora skusku z Občianskeho prava a Etiky pri prof.Vlčekovi? velmi by nam pomohol podklad a sposob na skusku. Sme 1.rocnik - Letny semester. Vdaka 😉

jazminn
3. máj 2010

My sme v prvom ročníku v oboch semestroch mali JUDr.Kunošíka a to sme sa na skúšku tešili jak malé deti. 🙂 A etika sa tiež dá zvládnuť, a nie je toho veľa.
Mne sa už ododnes začali prázdniny. Už mám všetky skúšky hotové. Pozdravujem všetky druháčky a ďakujem za spoluprácu. 😉
Pozdravujem Maruschku a držím palce na bakalárkach 🙂

maruschka
4. máj 2010

jazminn....tak ti gratulujem k ukončeniu ročníka 😵 😵 😵 😵 Nech ti vyjde krásne počasie, pohoda, relax a nech sú tie prázdniny čo najlepšie.. 😵 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 A potom hor sa plná energie do tretiaku.. 😉 😉 😉 😉 😉

Ďakujem za tie palce, vždy to pomôže 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimka7381
4. máj 2010

Ahojte dievčatá.Chcem sa spitať či nahodou nemáte niektorá otázky z predmetu psychopatologia v sp,máme ju doc.MUDr.Ivan Doci,PhD.Ďakujem Vám. Tomatojoe@azet.sk

barborena
4. máj 2010

Ahojte Moje zlate studentky 🙂 chcem sa spytat a zaroven vas poprosit ci neviete ake boli otazky zo skusky z prava!!! Som v 1 rocniku letny semester a moja vyucujuca je pani Valova !!!! Ak by ste vedeli poradit bola by som vam zaviazana a keby nieco potrebujete aj ja rada pomozem alebo poskytnem materiali alebo ak bude v mojich silach rada pomozem !!!