VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

jazminn
12. júl 2010

Ja som už zháňala keď mali terajšie tretiačky po bakalárskych štátniciach a dozvedela som sa, že to sa zadarmo neposkytuje. To sa predáva.

sse
12. júl 2010

to som ešte nepočula, že by sa predávali 😲

jazminn
12. júl 2010

Daj do vyhľadávača: otázky na bakalárske socialna práca. Tam ich máš, ale nie vypracované.

petka1982
21. júl 2010

Ahojte,neviete či sa dá ešte poslať prihláška na externé štúdium na sociálnu prácu do NZ?Dakujem moc za odpoved.

suzanka144
22. júl 2010

Ahojte je tu niekto aj z odboru LVM?? mna caka teraz 3rocnik do 15.8mame poslat temu bakalarskej prace a netusim o com budem pisat lebo nam temy nezadali.. rada by som si vybrala daco z hematologie ak je tu niekto z vyssieho rocnika pomohli by mi dake tipy dakujem

monika9694
22. júl 2010

Ahojte ... práve som dostala do rúk papier , že ma prijímajú na soc. prácu do Trnavy . Chcela by som sa opýtať nedochádza niekto z pod Tatier aby som sa k nemu pridala ?? Nepoznáte niekto normálne ubytovanie na jeden deň za normálnu cenu ??? Pretože ja by som mala chodiť externe síce som si na prihlášku napísala že detašované pracovisko Spišská Nová Ves ,ale nič mi tam nepíšu o tom ... tak to asi bude znamenať že mám smolu a musím ísť asi len tak ďaleko do školy ... však ... je to veľmi pre mňa ďaleko 5 hodín cesty z Popradu takže preto sa pýtam aj na to ubytovanie... ďakujem vám za odpovede ...

everlyn
23. júl 2010

sasani, nastupila si minuly rok na to VZ ? Mna prijali tento rok, som na mD s 2 drobcami a chem sa spytat ci sa to da zvladnut a ako casto ste mali prednasky a skusky.
Dakujem moc

everlyn
23. júl 2010

Nepojde tento rok 2010/2011 na verejne zdravotnictvo z okolia Puchova do BA na Alžbetu ?

anavi222
26. júl 2010

ahoj everlyn, ja som z puchova, ale pracujem tu v BA. Aj ja idem teraz 2010/2011 studovat na Alzbetu, ale soc. prácu.

everlyn
29. júl 2010

anavi222 - to budes mat super ked nebudes musiet dochadza. Ja to tam vobec nepoznam, chcem sa s niekym spojit kvoli cestovaniu aj ubytku. Viem ze nejake studentky byvali aj dakde u mnisiek, musim nieco vymysliet. Na soc. pracu chodi aj Katka Brychtova 🙂

anavi222
30. júl 2010

everlyn - ja chodim teraz kazdy vikend domov do PU, ale ked zacne skola, tak to uz asi nebudem moct chodit, kedze sa bude isto vyucovat aj v sobotu. Od nas z prace chodi velmi vela zien na Alzbetu, oni uz maju vsetky dospele deti. To som vobec nevedela, ze sa da byvat u mnisiek 🙂
To dochadzanie je v pohode, si rychlo zvyknes, aj to ubytko sa nejako vyriesi. Ja ked budem mat trochu cas, tak sa chcem ist pozriet, kde ta skola vlastne je. A tebe uz prisiel papier, ze kedy je zapis? Mne este nie.

everlyn
30. júl 2010

@anavi222 - mne len prisiel list, ze som prijata na externe studium, ale na svojej stranke maju info pre studentov a uz su tam aj zapisy, my mame 29.9.2010, myslim, ze su tam uz vsetky odbory uvedene, rozvrhy daju asi neskor.

anavi222
2. aug 2010

everlyn - Aha, uz to tu pozeram, ja mam zapis 14.9.2010. Mne tiez prisiel len oznam, ze som prijata. Dakujem 🙂

everlyn
2. aug 2010

anavi222 - takze uz mozeme planovat. Ja mam trochu bobky ako to zvladnem aj s malymi, lebo od februara by som chcela nastupit aj do prace. Jedna do skolky a druha bude mat akurat 2 roky.

anavi222
3. aug 2010

Neboj sa, to zvladnes. Niektore dievcata maju aj 4 deti a zvladaju to. Hlavne je sa odhlodlat studovat a nejako to pojde 🙂 Ja sa bojim, ze ako mi to pojde s ucenim, uz som 10 rokov zo skoly, tak som vysla z cviku 🙂

jazminn
3. aug 2010

@anavi222 ja idem už síce do tretieho, mám 45rokov a zo školy som 27 rokov. A chodia aj 50-ročné ženy, lebo do dôchodku ešte ďaleko. Tak neviem čoho sa bojíte? 😀

petrahy
3. aug 2010

ja idem do druheho a nastupiť by som mala od januara do roboty takze je nas tu takych ozaj viac a mam tri deti 😀 a ked som nastupovala do skoly bola som 10 rokov po maturite takze neboj pojde to ved nejdes snad na cerveny diplom. a moje spoluziacky maju veru aj 50tku za sebou
jazminn a čo študuješ?

brinzulka
3. aug 2010

ahojte studentky 😵
skocim Vam sem...
na oktober mam prvy turnus prednasok na VS trn.univerz. OSE...
mam problem:
maleho kojim na poziadanie...neviem, ci s tym mam skoncit, alebo ho dokazem naucit na ranne a nocne kojenie?
ak ma nevidi place...mm si chce zobrat dovolenku...aby ho varoval...ja rozmyslam, ako ho na to pripravit, aby ho mohla strazit aj babka...Ako to riesite? Alebo najst niekoho? Bude plakat stale? Alebo ako to mam riesit? Ako si s tym pomoct...Druhy syn bude mat 4roky nastupuje do skolky...dufam, ze sa mu bude pacit...mladsi mal teraz rok a neviem si poradit....co spravit s kojenim, varovanim a tak...
mozte mi poradit?
vdaka
z.

brinzulka
3. aug 2010

jeden turnus trva cely tyzden...ak by bol po vikendoch -bolo by to super....ale je to naplanovane takto.

jazminn
3. aug 2010

@petrahy sociálnu prácu v Bardejove

jazminn
3. aug 2010

@brinzulka aké je to štúdium externé? u nás prednášky nie sú povinné. Celú odprezentovanú prednášku dostaneme na ročníkovú stránku a všetok materiál na učenie a niektorí dávajú ak je veľa mareriálu aj konkrétne otázky, ktoré si máme vypracovať a z toho je test a potom skúška. Takže na prednášky vôbec nemusíme chodiť.

brinzulka
3. aug 2010

jazminn-externe...snazim sa vypocuvat moje aro koleg.-lebo maju za sebou prvy rocnik..ako to tam chodi...skor to vidim, ze tam budem musiet ist...

a neviem..ako drobca pripravit

petrahy
3. aug 2010

u nás tvrdili že by sme na prednáškach mali byť a robili si zakždým prezentáciu kdo tam je a kdo nie a vraj sa to zohladnuje aj pri skúškach zalezi od prednasajuceho. S kojenim nepomozem nekojila som.

jazminn
3. aug 2010

Aj u nás niektorí robia prezentáciu, ale nikdy nikomu nepomôže pri skúške, že bol na prednáške a nevie 😀
Aj preto vlastne nám dávajú prednášky na internet, lebo nie sú povinné. Zároveň, keď vidia, že píšeme a robíme si poznámky, tak upozorňujú, že radšej počúvajte, všetko dostanete na kľúči.

petrahy
3. aug 2010

treba si presne prezistit ako to tam naozaj funguje nam niektory nechceli dat svoje materialy a povedali kupte si tua atu literaturu a nastudujte vtedy je lepšie vedieť čo naozaj je na prednáške. Prípadne dávaju zoznam literatury ktory treba naštudovať aspoň u nás to tak bolo. A veru poviem Ti nie kazda literatura je vzdy potrebna je naozaj dobre pytat info od druhakov ci tretiakov. My sme tak zbytocne vyhodili 22euro za knihu z ktorej prednasajucu zaujimalo len prvych tristo stran kniha ma 800stran

jazminn
3. aug 2010

@petrahy Tak my toto máme super, že nemusíme nič zháňať, ba ani kupovať. Samozrejme, že aj nám hovoria, alebo doporučujú prečítať si k tomu literatúru, ale kto by to čítal, pracujúce ženy, matky, však niekedy nie je čas si prečítať noviny a časopisy.

andreao
3. aug 2010

Ahojte babulky,
tuto temu som nasla nahodou, prebehla som to len tak narychlo.
Aj ja som studnetkou tejto skoly, ak mate este zaujem o vypracovane tohtorocne statnicove otazky odbor socialna praca, rada ich poskytnem- zadarmo 😉 , tento rok som skoncila 3 rocnik v PN.

anavi222
4. aug 2010

jazminn, petrahy - páni, to mne sa do toho ucenia moc nechce a to mam 28 rokov, obdivujem tie zeny co maju 50-tku a daju sa na to, ale je fakt pravda, ze do dochodku je daleko. Ja sa ho ani nedozijem 😀

jazminn
4. aug 2010

@anavi222 Veď ani mi nevieme či sa dožijeme dôchodku, ale pravda je, že je ešte ďaleko 😀

petrahy
4. aug 2010

anavi222 ja mám len 30 a veru do dôchodku velmi daleko, takze mozno nedozijeme 😀 😝