VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

jazminn
28. okt 2010

@jazminn
@mata35 vy ste mali SP s jednotlivcom s Olahom?

mata35
28. okt 2010

Bože, asi nie, už sa mi to mýli, to boli metody SP. Ale to s jednotl. sme mali v 1. r. a to už nemám určite, lebo sa nám pokazil PC a to zostalo tam zmrazené. Tuším Davideková, nás to mala.

jazminn
28. okt 2010

@mata35 a socialnu patologiu 3 ročník?

livinka97
28. okt 2010

Ahojte, nema tu nahodou niekto materialy na socialnu pedagogiku(doc.Bosnakova) , Soc.politiku(Blaha) alebo na Special.a lieceb.pedagogiku(doc Smidova), ktore by mi mohol poslat? bola by som vdacna, pekny vecer🙂 2.rocnik, 1.semester

elize
28. okt 2010

@ivana29 Adamcova je dost prisna, opisat sa velmi neda a dost prisne znamkuje. U nej sa musis v podstate naucit celu prednasku, pretoze otazky, ktore dava pokryvaju vsetko. Mava viacero testov, neopakuju sa. Drzim palce

elize
28. okt 2010

@jazminn ja som mala na "jednotlivcovi" Olaha. Skusku som mala zaciatkom oktobra.

elize
28. okt 2010

@livinka97 Matejovu som mala na "Obcianskom a spravnom prave", dalo sa pri nej opisovat, ale material na ucenie bol desny. Ale ako je to u nej na rodinnom prave neviem

mata35
29. okt 2010

@jazminn máš to? poslala som ti to na mail.

susbum
29. okt 2010

@mata35 Ahoj, pls aj nas ma Repcik na špec.liec.ped, nepamatas si ake otazky ste mali na skuske, dakujem

jazminn
29. okt 2010

Ďakujem všetkým za patologiu, SP s jednotlivcom, azylantov, SP so zdravotne znevýhodnenými.

ivana29
30. okt 2010

Ahojte nemali ste niekto na pravo prof.Mikulicku?Ked hej, tak aky je prosim Vas na skuske?
Dakujem 🙂

adejka
30. okt 2010

ahojte,
mali ste niekto skúšku s profesorom Romanom - sociálna patológia? ako to prebieha u neho?

zuzanocka
30. okt 2010

ahojte, nema nahodou niekto na predaj knihu Andrej Matel a kol. Etika Socialnej prace (2010) a od Katariny Glasovej Filozofia v praxi socialnej prace (2008)? Kupim, alebo ak by mi ju niekto pozical, zoscanovala by som si ju... dakujem

maculkac
31. okt 2010

@susbum
Ahoj, my sme mali Repčíka tiež na ŠLP a v PN sme mali tieto otázky:
1. Integrácia v Špeciálnej pedagogike
2. Rozdelenie porúch /vymenovať/
3. Liečebnopedagogické programy
4. Vybrať jednu z terapií a opísať - arte, muziko, biblioter. a pod. - spýtal sa nás o ktorej chceme písať
5. a tradične ako u všetkých - Rodina s postihnutým dieťaťom

bolo to úplne v pohode, len treba písať a písať a písať......
Maťa.

mimka7381
31. okt 2010

Ahojte.Chcem Vás poprosiť či nahodou nemaťe niektora materialy na skúšku sociálna patologia Máme ju s PhDr.Roman,PhD.Veľmi mi pomôžete.

elize
1. nov 2010

@adejka ja mam skusku s nim 10.teho. Aj vy mate napisat aj pracu? Nam na prednaske nic konkretne nepovedal, vobec neviem ako ju mam pisat. Ci ako projekt alebo len ako seminarku. Inak dost cudny clovek ten "ujo"

jazminn
1. nov 2010

Ahoj,chcem Vás poprosiť, nemáte niekto seminárku z patológie 3roč.: jazminn@centrum.sk
A dajte vedieť, po skúške, aké ste mali otázky.

mimka7381
1. nov 2010

nie nám dal len knihu z ktorej sa máme učiť,ale tiež bol dosť čudný.Potom daj info ako si dopadla

emka21
1. nov 2010

livinka97 ja som mala minulý rok na rodinnom práve Mátejovú, bola dosť prísna, opisovať sa určite nedalo, viacerí aj opakovali. Mali sme sa naučiť 39 otázok.

susbum
2. nov 2010

@maculkac dakujem, takze, ucit sa, ucit sa a ucit sa... 😉

tinaasofia
2. nov 2010

@elize ahoj, prosím ťa aké ste mali otázky na Olahovi zo Sp s jednotlivcom? prípadne vieš otazky aj z iných skupin? dakujem moc

miska1811
2. nov 2010

Ahojte , neviete i prosim vas poradit aku temu si mam vybrat bud staroba alebo starnutie moze to byt ako rocnikova praca zo soc prace? dakujem=o)

jazminn
2. nov 2010

@miska1811 veď to musí byť zo socialnym zameraním, alebo zo sociálnej práce. A jedná kapitola socialny pracovník.

jazminn
2. nov 2010

@miska1811 na www.vssvalzbety.sk nájdeš na Denná forma štúdia.....šk.r.2010/11 všetký témy na bakalárské práce.

bajlinka
3. nov 2010

Ahojte, prosím vás mali ste niekto dr. Topoľskú na psychológiu osobnosti? Aká je na skúške, nám vravela že dá test no ale neviem či je to potom tak ako u Adamcovej.

jazminn
3. nov 2010

Ja som mala Topoľsku. Bola s ňou super sranda. Ona premieta otázky na stenu a ty píšeš: a,b,c, ktorá je správna.
V celej učebni šum, alebo ukazovali na prstoch. Potom pozberala zo zadu a znovu porozdávala na opravovanie. V predu opravovali tým vzdu a opačne. B mal len ten, čo zle započul.

bajlinka
3. nov 2010

jazminn ďakujem, dúfam že keď hodím oko do tých jej materiálov čo nám dala tak si snáď niečo zapamätám a my sme malá skupina tak aj niečo napíšeme. U Adamcovej sa nedalo, tam len spoliehať sám na seba.

aladax
3. nov 2010

Ahojte,
chcela by som sa pridat do diskusie. Ja studujem druhy rocnik a mam niektorych rovnakych prednasajucich. Teraz ma caka v pondelok prva skuska v tomto semestri zo Psychologie osobnosti a soc. psychologie. 😝 🙄 Ucim, ucim a ani asi neviem co vsetko sa mam ucit. Nemali ste nahodou niekto skusku s Ruttmarovou? Budem vdacna za info.

paka
3. nov 2010

@aladax
8 otazok a jedna bonusova- vychovne styly v rodine, postoje, teoria kognitivnej rovnovahy a disonancie, socialna rola, behavioralna teoria osobnosti, frustracia, spatna vazba, proxemika, postoje.
Bonusova otazka- verbalna komunikacia. Treba pisat vsetko co vies. Opisovat sa neda, ale je to v pohode, ked sa ucis, tak nie je problem.

jazminn
4. nov 2010

Ahojte tretiačky, kto bol už na skúšku Socialne zabezpečenie, aké tam dávajú otázky?