VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

zuzana63
12. feb 2011

Dievčatá, prosím Vás a bakalárska práca sa odovzdáva aj na CD?

michala124
12. feb 2011

@sipina Hlavne diplomovka dá najviac zabrať. Teraz ju len dopisujeme,ale za mesiac a pol sú štátnice a dovtedy treba vypracovať a naučiť sa 90 otázok. Na všetko je málo času. Nooo, a popri tom ešte skúšky boli.

sipina
12. feb 2011

@michala124 Dakujem, a co sa tyka skusok je to zrovnatelne ako vo stvrtom ?

michala124
12. feb 2011

Skúšok bolo menej. Nejakých 11. dokopy za obidva semestre. ale my sme schytali, Romana,Kamanovú, Polonovu Olaha, tak sme mali co robit...

spyrodragon
12. feb 2011

Ahoj všem. jak to tady pročítám, tak se mám na co těšit. Studuji druhým rokem sociální práci na této škole ale dálkově z čech. Je to dost organizačně složité. Hledala jsem všude, kde je nějaká diskueze a kde se něco dočtu a až teď se to povedlo. Muže mi někdo poradit jak je to třeba s bakalářkou, když nemám nikoho kdo by mi dělal vedoucího práce ?

lubka3700
12. feb 2011
lubka3700
12. feb 2011

@michala124 prosím ťa, nenašla som to, hodíš sem link, kde to je? lebo my sme si museli školiteľov zháňať sami. nedal nám nikto zoznam.

michala124
12. feb 2011

@lubka3700 doteraz to fungovalo tak, že sme zháňali sami. toto je vraj novinka: http://www.vssvalzbety.sk/katedry/katedry/kated...
ale určite k tomu budete mať seminárku v letnom semestri.

lubka3700
12. feb 2011

@michala124 Ďakujem ti a ty máš akú prácu, a školiteľa?

nattereri
13. feb 2011

Ahojte baby, poznate niektora lektorku Emiliu Vranovu? Aka je? Dakujem za odpoved 🙂

sofokleska
13. feb 2011

ahojte ja si podavam prihlasku na alžbetu externe,neviete nahodou čo mam napisať do kolonky metoda študia,či je to vobec potrebne vyplňovať?dakujem 🙂

zuzana63
13. feb 2011

@nattereri
Ahoj, myslíš asi Emíliu Vrankovú, nie Vranovú? Je veľmi fain, poradí, pomôže, aspoň ja mám také skúsenosti...

nattereri
13. feb 2011

@zuzana63 dakujem za odpoved, ano mala som na mysli Vrankovu : 😎 .. fuuh, tak mi odlahlo, pretoze som sa s nou este nestretla, este raz dik

nattereri
13. feb 2011

... a este jedna otazka na "JUDr. Simanovu"... ma nas skusat namiesto Vlceka ... poznate ju niekto? da sa opisovat v pripade nudze? Budeme ju mat na rodinnom prave, tak som zvedava, co z toho vylezie 😀 Velmi dakujem za odpoved

paela
13. feb 2011

ahojte dievčence,vedeli by ste mi niektorá poradiť?Vypisujem prihlášku na vš sv alžbety na detašované pracovisko v Partizánskom a mám problém s kolonkou fakulta.neviem,čo tam mám napísať.chcela by som študovať externe sociálnu prácu.ešte by som potrebovala vedieť,či mám alebo nemám k prihláške doložiť potvrdenie o zamestnaní,nakoľko zamestnaná som,ale toho času na materskej dovolenke.ešte by som potrebovala poradiť,či sa konajú,alebo nekonajú príjmacie skúšky a ak tak z čoho,pretože na internete som žiadne informácie o príjmacích skúškach nenašla.bola by som Vám povďačná,pretože mi nikto neodpovedá na moje maily a ani telefóny nikto nedvíha.asi to majú na háku. ☹

paela
13. feb 2011

@sofokleska ahoj.tiež tam vyplňujem prihlášku a mám v tom trochu hokej,ale do tejto kolonky treba napísať metóda prezenčná.tiež sa hlásim externe.

adrika755
13. feb 2011

@paela Ahoj,ja som bola v Bratislave priamo v skole,maju to na nete,kde sa treba informovat a zostala som v šoku,ked ma odbila pri dverach,ze všetko je na vebe,takze vlasnte nic konkretne som sa nedozvedela.Vraj ak mas priemer na maturitach do 3,0 tak sa prijimacky nerobia,to bolo vsetko co mi povedala ta pani co tam sedi a ma podavat info,tak asi tak a z coho sa robia prijimacky to sa pytam kde sa len da,ale zatial mi nikto nic nepovedal,ak budem nieco vediet,napisem

sofokleska
13. feb 2011

paela prezenčna sa nedava nahodou na denne?ja som to hladala ne nete čo ktora metoda znemena.kopirujem:

Prezenčnú metódu štúdia charakterizuje vyučovanie, pri ktorom je učiteľ v priamom kontakte so študentom. Študijné programy v dennej forme štúdia sa väčšinou uskutočňujú v prezenčnej metóde štúdia. Dištančná metóda nahrádza priamy kontakt učiteľa so študentom komunikáciou prostredníctvom komunikačných prostriedkov založených na využívaní počítačových sietí. Niektoré programy v externej forme štúdia sa uskutočňujú dištančnou metódou štúdia.
zajtra som si chcela isť potvrdiť prihlašku od dokiho,no teraz neviem ☹

sofokleska
13. feb 2011

paela do fakulty pišeš to čo na detašovane pracovisko,potvrdenie od zamestnavatela by si mala doložiť.Tak ako píše adrika bez primačiek beru do priemeru 3,00.inač sa robia primačky .jedna baba čo bola minuly rok na primačkach,tak vobec nemali otazky z toho čo im poslali že sa maju učiť.Mali tam take otazky že kto je prezident SR a tak.....
inač by aj mna zaujimalo že z čoho budu! 😉

paela
13. feb 2011

@sofokleska prezenčná je správne,radila som sa so známou,ktorá tiež chodí externe,no síce nie na túto školu a tiež písala do prihlášky metódu prezenčnú.na nete som to aj na jednej stránke našla vysvetlené polopate takto:
denná a externá forma štúdia - metóda prezenčná
dištančná metóda - komunikácia iba cez pc a siete,nechodíš na prednášky,komunikuješ cez net.
nenapísala som to úplne presne,ale ak sa mi to podarí nájsť,tak ti sem hodím link.aj ja som strávila hodnú chvíľu pokial som sa k tomu prepracovala.
a vďaka za tú fakultu 😉

paela
13. feb 2011

@adrika755 aspoň nejaké info,neviem ako spravujú tie stránky,keď tam dokopy nič nenájdeš.to sú ale tajnostkári 🙂
adri,ale aj tak vďaka.

sofokleska
13. feb 2011

tak našla som tie primačky posielam link na stranku: http://studia.education.sk/d-14873/socialna-pra...

sofokleska
13. feb 2011

paela nemaš začo aj dakujem velmi pekne,tak si idem prepisať prihlašku ešte že mi jedna zostala 🙂

adrika755
13. feb 2011

@paela nemas zaco,no dufam ze sa nam podari dostat na tu skolu a uspesne ju ukoncime,ja som po materskej a neviem co so sebou,tak som sa rozhodla urobit si vysku,tak snad sa nam to podari.Pekny vecer prajem

ivana29
13. feb 2011

Baby ja som mala priemer maturitneho vysvedcka nad 3,0 a bola som na "prijmackach" v Ba, mali sme byt nauceny biologiu-ludske telo, a noska(vseobecne info psychologia,filozofia..) mys.som si ze to bude formou testu, no nakoniec to bola uuplna pohodicka, sedeli sme v triede 5 a 2 profesori nam davali otazky typu-nezamestnanost a pod, vsetci sme mali rovnaku otazku 😉 😉 🙂 🙂 ono je to aby sa nepovedalo ze beru vsetkých len tak, tak spravia taketo prijmacky, samozrejme zobrali vsetkých.. 😉 😉 🙂 🙂

adrika755
14. feb 2011

@ivana29 Ahoj,ja sa chystam tento rok v Ba a tiez som mala priemer nad 3,tak aj ja budem robi prijimacky,prosim ta skusali vas aj z biologie atd,kupila som si knihy (zaklady psychologie,etiky a biologiu cloveka ,no filozofiu nemam,tak aj to si kupim.Mohla by si mi prosim ta podat blizsie info,ake otazky konkretne vam davali ?Dam ti na mna mail barnova.adriana@centrum.sk.Dakujem veeeeeeeeeeelmi pekne,este tam nie som a uz mam stresy,hlavne z prijimaciek,lebo na ich stranke sa nic konkretne clovek nedozvie.Este raz dakujem

ivana29
14. feb 2011

Nie knihu som si ziadnu nekupila, len som si nasla na nete poznamky z ludskeho tela to som si vytlacia a dalej som si pozicala z kniznice NOSKU, ale poviem Ti uprimne kedze som bola vtedy dost pracovne vytazena tak som sa skoro nic nenaucila..
Tie prijmacky boli fakt lazo plazo, mali sme tam par otazok, a sedeli sme 5 vedla seba.. otazky boli co je nezamestnanost, psychologia, psychoterapia..Vobec sa nemas coho bat, isto sa dostanes!! 🙂 🙂 🙂 😉

adrika755
14. feb 2011

@ivana29 dakujem krasne za odpoved,tak som trochu kludnejsia,snad to vyjde,Pekny den ti prajem

ymany
14. feb 2011

ahojte kocky. som tretiacia a zhanam statnicove otazky. ak by ste niektora mali, poslali by ste mi. dakujem krasne.

ymany
14. feb 2011

moj email je ymany@azet.sk este raz srdecna vdaka