VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

spyrodragon
8. máj 2011

Aninka - Olah pri písomnej skúške dáva všetkým rovnaké otázky? Veľa to sleduje alebo to ide s ťahákom? Nejako sa ho bojíme máme ho na sociálno právnu ochranu detí

angela200
8. máj 2011

@spyrodragon u Oláha s ťahákom? tak to by som neriskovala. Myslím, že dáva rovnaké otázky, ale sedíte ob - miesto.
A je tak vyšpičkovaný čas, že nestíhaš odpisovať, aspoň mňa to pri Oláhovi určite nenapadlo, ale niekto možno... 😉

valentina9
8. máj 2011

ahojte. mna caka Olah 19 maja. tak som zvedava. neviete ake otazky on dava? zhruba...

xi0mara
8. máj 2011

Ahojte, neviete nahodou ako je to na tejto skole s internatom???
Ktory internat a kde ma tato skola (fakulta soc. praca denne studium)? a nieco okolo toho?
Je to tu velmi tazke??? odbor soc. praca denne....

Velmi pekne vam dakujem za odpovede...

spyrodragon
8. máj 2011

@angela200 tak to sa máme na čo tešiť, som zvedavá ako nás bude 60 deliť. Zatiaľ sme Olaha nikdy nezažili a ako to vyzerá, tak to bude jedna z najhorších skúšok.

angela200
8. máj 2011

@spyrodragon tak to ozaj je, jedna z najhorších...... nechem strašiť, ale treba sa to naučiť a ani vtedy nevieš, či uľahodíš....

michala124
8. máj 2011

@spyrodragon nas ked prislo 60 tak nas dal na 3 skupiny, po 20 sme isli donutra, kazda skup. tam bola cca tych 20 minut. Na tahak sme nemali ani pomyslenie, ani odvahu. Nechcem strasit, ale uz urobil aj to, že dal vsetkym 20-tim FX.

spyrodragon
8. máj 2011

@michala124 Je to posledná skúška v tomto semestre tak asi to bude niečo. Nám zadal otázky, tak dúfam že dá niektoré z nich. Hlavne aby to neboli nejaké podotázky.

michala124
9. máj 2011

@spyrodragon podotazky nedava. Ibaze malokedy clovek na prvykrat trafi, co v tej odpovedi ocakava 🙂 Ale neboj, nakoniec vzdy unho vsetci spravili, aj ked nie kazdy na prvykrat. Treba pisat vlastnymi slovami.

valentina9
9. máj 2011

@spyrodragon ahojky. vam zadal otazky? fuha, tak to mate dobre, nam nedal nic. len ze naucte sa moju knihu, plus zakon. a nemohla by si mi poslat otazocky? bola by som ti velmi vdacna.

spyrodragon
9. máj 2011

@michala124 no som zvědavá.Co tá jeho kniha má to cenu jej veľa študovať?

spyrodragon
9. máj 2011

@valentina9 pošlem ale kam

jazminn
10. máj 2011

Tretiačky, kde ste? ako štátnice? dajte niejaké info, u nás začínajú prvý júnový týždeň, tento týždeň sú asi v Prešove 😀

valentina9
10. máj 2011

@spyrodragon ahoj. dakujem vopred. Lenocka9887@post.sk.
@jazminn ahoj. ja som druhacka v presove. ano tento tyzden su u nas statnice. no co ja viem, tak urobili vsetci. a aj holka co nepovedala nic, lebo dostala okno, dostala ecko. cize pohodicka.

renatkas
10. máj 2011

@jazminn ja este namam ziadne info k statniciam, mame mat 6.6.-24.6. ale este neposlali kedy kto presne. Ucit som sa zacala a prisiel vikend a odvtedy som to ani nevidela, nejde mi do hlavy viac ako 1-2 otazky denne 😒 A namiesto ucenia trcim na nete

renatkas
10. máj 2011

@valentina9 nevies koho mali v komisii na statniciach? predpokladam ze tam asi nemali Matela, Olaha, Romana...

susbum
11. máj 2011

@valentina9 Ahojky dievcata....juchu mam Olaha za sebou na ustnej za A. Fakt musis vediet, byt v obraze a rozpravat k veci...to iste plati aj o pisomnej skuske z 3otazok pisat fakty a vypracovane vsetky otazky za 20min.

susbum
11. máj 2011

@valentina9 posli mi mail zaslem otazky susbum@gmail.com...najcastejsie daval, CAN, ADHD,OSPODaSK,Nahradnu starostlivost, repatriacia,Dohovory, Vyzivne v cudzine, opatrenia, funkcie OSPO, statne davky...

medulienka31
11. máj 2011

@renatkas tak títo traja boli v Piešťanoch, a myslím že od pondelka už vyhodili nejakých 11

tinulka26
11. máj 2011

@susbum Ahoj, prosím ťa neposlala by si aj mne otázky z SPOD od Oláha? Veľmi by mi pomohli. E-mail: tinulka26@azet.sk . Vopred moc pekne ďakujem 🙂

zuzana63
11. máj 2011

Ahoj dievčatá,
dnes som štátnicovala, mám to za sebou, hurá!!!
Ešte si ani neuvedomujem, že som to spravila, bol to stres. Prezentácia práce bola celkom v pohode, náhodou som mala v komisii aj oponentrku mojej práce.
Pri otázkach okno riadne, tak formou diskusie to zo mňa vytiahli.
Ale môžem povedať, že oni majú fakt svojské kritériá pri hodnotení. Môžeš aj veľa rozprávať a neni to dobré a môžeš povedať málo a je to OK, oni zistia či si v tom doma. Lebo niektorí si mysleli, že keď veľa narozprávajú bude dobre a potom boli prekvapení, že nespravili. V našej skupine 6 nespravilo.

kikakama
11. máj 2011

@zuzana63
čauko, a blahoželám, aké zloženie komisie si mala?
A tých 6 nešťastníkov je z akého počtu? Máš to za bc. alebo už mgr.?

zuzana63
11. máj 2011

@kikakama
Díky!
Ešte len Bc. ale pri Mgr. už by som vedela čo ma čaká, ale o tom ešte neuvažujem.
Z 19 ľudí 6 nespravilo. To sa mi zdá aj dosť.
Komisia:
Mátel, Roman, Janigová, Ružička.

kikakama
11. máj 2011

@zuzana63
no, to je takmer tretina, aj sa to vidí hodne, tie mená v komisii mi nič nehovoria, títo ma neučia. Sú takí prísni?

zuzana63
11. máj 2011

@kikakama
Ani nemôžem povedať či to bolo v prístnosti, boli aj ústretoví, aj to za začiatku odľahčili trochou humoru, ale ako som písala už predtým, že to čo si tam niektorí mysleli, že to obkecajú, tak komisii sa to nezdalo, lebo asi mali hovoriť k veci. Ja neviem , ja som toho moc nepovedala a prešla som, jasné že nie na A-čko, ale to tam dali len jednej kočke.
Ale čo tam po známke, hlavne že neni opravná.

kvetinka121
12. máj 2011

Prosím Vás, som v druhom semestri a hľadám niekoho, kto má vývinovú psychológiu s Ruttmarovou? Nájde sa tu niekto prosím?

valentina9
12. máj 2011

@renatkas joj tak to ti neviem povedat. ale ta vraj vsetci presli.

valentina9
12. máj 2011

@susbum ahoj. môj mail je Lenocka9887@post. sk. dakujem ti velmi pekne. mna caka olah 19 maja. mam co robit.

jazminn
13. máj 2011

@valentina9 ja som čítala, že neprešli všetci... neviem?

renatkas
13. máj 2011

@jazminn dakujem za tie otazky...
@zuzana63 gratulujem, ty si odkial? ja idem az 15.6. ale este neviem komisiu, najviac sa bojim ze schytam Matela 😒 V dalsich komisiach boli aky predsedovia? A co sa tyka tej prezentacie bakalarky, co tam vlastne mame prezentovat? Mam im strucne povedat o com je, alebo staci len ciel prace?