VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

lula15
10. jún 2011

@elize Vazena komisia, volam sa XY, dovolte mi obhajit svoju diplomovu pracu, ktora ma nazov:xxxxxyyyyyy.

sisi01
10. jún 2011

@lula15 Ved jasne, ze sportove nie, no po tom co isla vcera kamoska na statnice slusne oblecena ako sa na takuto prilezitost patri a mali z nej nervy ze nie je oblecena ako sa na socialneho pracovnika patri a vadili im saty bez vystrihu, mam teda fakt obavy co je teda pre nich vhodne... Preto som sa pytala ci s tym mal tiez niekto problem... A viem, ze aj u nas v skupine sa v druhom rocniku stalo, ze jeden z profesorov sa pekne vysantil na kočke co bola znackovo oblecena a zvozil ju, ze takto sa socialny pracovnik neoblieka, ze ako by sa potom ten klient co je v tazkej situacii citil...

edicia
10. jún 2011

@sisi01 mal o tom ako ste rozdelení do skupin a v ktorej si tirede... komisia si rano vytiahne do ktorej triedy ide...

bakalarka
10. jún 2011

Ahojte dievcata,chcela by som niektoru z vas poprosit npr.jazmin ,sandrusku ,juliet o zaslanie Mgr. otazok a zaroven aj prezentacie ako to ma vyzerat. Budem velmi vdacna za pomoc. Nechcem opisovat ani niekoho kopirovat, chcem vidiet ako to ma vypadat naco sa zamerat uprava atd. Ja studujem tiez na Sv. Alzbete ale v Ziline je tu detasovane pracovisko. Este raz dakujem za pochopenie.

PS: moj e-mail gabika69@azet.sk

bakalarka
10. jún 2011

@bakalarka

Este som zabudla pokial by bolo mozne poslat otazky tak aj bakalarske. dakujem vopred.

sisi01
10. jún 2011

@edicia Jaaj pockaj ty myslis menoslov podla skupin a akoze kazdy ake cislo ma? Tak to hej to mam ale komisie menovite nemame... Ale pocula som, ze sa zrebuju kazde rano takze dopredu to vediet nebudeme.. Hm co uz..dufam ze nelapnem tu najhorsiu...

tinulka26
10. jún 2011

Babulky, nevedela by mi niektorá z vás poslať vypracované štátnicové otázky Bc.? Budem veľmi rada ak mi ich niekto pošle, mňa to čaká o rok tak nech viem čo mňa čaká. Ďakujem moc. Môj e-mail: tinulka26@azet.sk

maculkac
11. jún 2011

@meganik
Ahoj, veľmi Ti ďakujem za povzbudenie, to pomôže. Ak sa Ti dá, tak moja adresa je cernica505@gmail.com. Prajem Ti veľa úspechov do budúcna....
M.

kvetinka1
11. jún 2011

@sisi01 No, musim potvrdit, že s tym oblečenim je to pravda. U nas v skupine jednu "zvozili" že ako je oblečena a nasledne sa potom k nej aj tak chovali! Druha to zaklincovala tak že prišla v riflovych šatach a prof.Schavel ju aj naležite okomentoval.( mimochodom neurobila štatnice) Včera mi zasa hovorila kamoška, že jej spolubojovnička prišla v spoloč.robe a že ju vysmiali! Ale ako vždy všetko zavisí na tom kto v tej komisii sedí. To je ako s % zhody. U nas p.Matulnik vyhadzoval aj pri zhode 15% a kto mal viac ako 20 % toho poslali domov ani nemohol obhajovať svoju pracu.

sisi01
11. jún 2011

@kvetinka1 Ach jo... No vsak hovorim kamoska mala satenove cervene saty podotykam bez vystrihu proste slusne oblecena a uplne ju znemoznili, ako dali jej to, ale patricne to aj ohodnotili a vobec ich nezaujimalo ci ma vedomosti alebo nie co sa mi zda chore... A vraj velmi pomaha robit sa ako ustrachana myska ze to na nich velmi dobre posobi.. tak o co tu teda ide o vedomosti alebo o to ako je kto obleceny a ako sa sprava? Dufam, ze bluzka a cierne nohavice im vadit nebudu... Kvetinka a komisie sa menia uplne akoze aj clenovia alebo iba si zrebuju cisla ale zostavaju v tej istej zostave akurat s inym cislom?

edicia
11. jún 2011

co je pravda na tom ze Matel v piatok vyhodil celu 20 clennu skupinu studentov??? 😕 😢

janka46
11. jún 2011

Baby ja čítam tie hohrorové scény čo tu píšete zážitky so štátnic a sami chlpy ježia ☹

jajalinka
11. jún 2011

ja som na tom podobne ako janka64, mna čakajú bc. štátnice až o rok, ale tiež mám z toho zmiešané pocity.... to ako ked nevedia z komisie už čo tak sa chytajú hocakých blbostí....no des... na iných školách neurobí štátnice len málo kto a tu na Alžbete málo kto urobí.....momentálne mám taký pocit ak úspešne urobím bc. štátnice na na mgr. nastúpim na UKF Nitra....šak toto tu neni normálne .......komisia by Ťa mala podporiť a nakopnúť a nie potopiť ved tie neurobené štátnice sú koniec koncov aj ich vizitkou a svedčia o úrovni vysokej školy.....mno ja ešte tri skúšky a dúfam, že mám 2. ročník za sebou.......BABY čO BUDETE šTáTNICOVAť DRžíM PäSTE, ABY STE TO úSPEšNE ZVLáDLI A VYTIAHLI SI OTáZKU, KTORá VáM NAJVIAC SADNE 🙂

edicia
11. jún 2011

@jajalinka dakujeme kraasne... noo zmocnuje sa ma uz panika a strach... obavam sa aj toho ze ked aj spravim bc. a pojdem dalej, ze nam uz daju 120 statnicovych otazok, uz teraz vraj mame niektore veci co preberaju az v 4. rocniku.... :-/

renatkas
11. jún 2011

@edicia neverim ze Matel vyhodil vsetkych v piatok, ostava nam len modlit sa aby sme ho nedostali na statnice.

A co sa tyka toho oblecenia, tak Tibor Roman ma v tomto pravdu, treba sa obliect slusne - nie do vecernych siat ani do riflovych, ale proste slusne tak ako sa patri na takuto udalost. A nech mi nikto nehovori ze mu vycitali ze socialny pracovnik sa tak slusne neoblieka a preto ho vyrazili, ja by som im na to povedala to ze statne zaverecne skusky su tak vyznamna udalost ze to nema nic spolocne s tym ako sa socialny pracovnik oblieka v praxi.
Niekto za % zhody vyhadzuje, niekto nie, kamaratka co studuje v inom meste mala zhodu tusim cez 50% a nakoniec v pohode obhajila, ale teda nie s takymi hviezdami v komisii ako cakaju nas. Ja som citovala z knihy od Schavela ohladne prevencie a pouzila som tam stary zakon o socialnej pomoci, ja sa skor toho obavam ze mi to daju riadne vyzrat 😒

aduskatt
11. jún 2011

@edicia nepravda, znamy v piatok spravil za B a mal Matela v komisii

aduskatt
11. jún 2011

@sisi01 rano sa losuju komisie, kto bude v ktorej aj kto do ktorej miestnosti pojde.aspon take mam info

edicia
11. jún 2011

@aduskatt dakujem pekne za info, aj som si myslela ze to nie je pravda 🙂

angela200
11. jún 2011

Chcem Vás len podporiť, čo vás čakajú štátnice, nikto nemá záujem konkrétne Vás vyhodiť, neverím, že ak niekto hovorí k veci, rozumie tomu čo hovorí, že by niekoho vyhodili kvôli oblečeniu a Schavel, ten už určite nie..... Ale treba sa slušne obliecť, žiadne šortky, šaty na ramienka sa tiež nehodia, moc moc krátke sukne tiež nie, ale normálne, nejaký kostým, alebo šaty, nie moc odhalené, decentné.....
A potom už len mať šťastie pri ťahaní otázok, šťastie na komisiu a je to.....ale som hrdinka, že? mňa čakajú o rok Mgr. štátnice a už teraz sa bojim.....bojim.....
Držte sa.....všetky.... 😉

aduskatt
11. jún 2011

@edicia nemas za co..manzela cakaju v utorok statnice .som nervozna aj zanho🙂

bakalarka
11. jún 2011

Velmi pekne dakujem za pomoc, sama ochota.Nevedela som ,ze je to tak narocne pre niekoho posunut otazky dalej, ked ich uz mozno ani nepotrebuje.Budu z vas ozaj velmi dobri socialni pracovnici.Ked vas niekto prosi o pomoc,s kludom to prehliadnete.

aduskatt
11. jún 2011

@edicia tam mam novsie info.....preslo omnoho viac ludi, vyletelo iba zopar a to z komisie, kde bol matel, ostatni boli uplne v pohode

edicia
11. jún 2011

@bakalarka mas to poslane, dufam ze pomoze 🙂

aduskatt
11. jún 2011

@edicia kedy mas statnice?

jajalinka
11. jún 2011

Čawte baby!!!! Mám napísať ročníkovú prácu na tému Uplatnenie sociálneho pracovníka v zariadeniach sociálnych služieb mohli by ste mi prosím Vás poradiť ako na to..... neviem aký mám dať názov kapitoly a podkapitoly a na čo sa zamerať ........ono to je vlastne taká dvojstranová "bakalárka " ak sa nájde nejaká dobrá duša tak vopred dakujem 😉

renatkas
11. jún 2011

@aduskatt potom daj vediet ako dopadol manzel = moj spoluziak 🙂 ja idem na druhy den a uz neriesim ze som vsetko zabudla, nejak bude 🙂 drzim mu palce

aduskatt
11. jún 2011

@renatkas neboj, aj u nas pocuvam stale, ze nic nevie a pritom sa stale uci🙂neboj, to zmaknete, aj ja tebe drzim palce🙂

renatkas
11. jún 2011

@aduskatt prosim ta nezistis mi z coho sa uci jednu z tych poslednych otazkok z metod o tej charite a misii? lebo z tych vypracovanych otazok sa to neda naucit, to je onicom

aduskatt
11. jún 2011

@renatkas vraj na internete na gmaili je ta otazka vypracovana.......ale ak nenajdes, daj mail, poslem ti to🙂nemam problem to zistit, mam dopst prehlad o vasom studiu🙂

edicia
11. jún 2011

@aduskatt 16. aach jaaaj sa to rychlo blizi :-/