VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

aduskatt
11. jún 2011

@edicia no drzim palciska.my mame nastastie uz v utorok, takze zachvilu ( dufam, ze stastne) za sebou

edicia
11. jún 2011

@aduskatt daj vediet ako dopadol, a ake mal pocity z toho, co je pre komisiu podstatne...

aduskatt
11. jún 2011

@edicia rozpravala som sa s Romanom, povedal, ze ak mas dobry posudok na bakalarku, malo by to byt celkom OK, ak teda aspon zatnes pri odpovedi.....lenze, vies, ako to je.u matela a romana je to o tom, ako sa vyspia.............ale urcite dam vediet...........velmi vam vsetkym drzim palce, viem, ake to je narocne.......a dost sa divim ludom, ktori dokazu povedat, ze je tu diplom zadara....asi neskusili

emka21
12. jún 2011

Určite neodporúčam sukňu nad kolena, keď už nejakú dlhšiu, na vrch nič na ramienka, ramená celé zahalené...ideálna kombinácia čierne nohavice a blúzka (bez výstrihu, s tým to neskúšajte). Absolvovala som to tento týždeň 🙂

kvetinka1
12. jún 2011

@sisi01 Ahoj, meni sa komplet cela zostava. Nikto vlastne nevie / ani oni sami/

kvetinka1
12. jún 2011

@edicia Ja som počula že ich bolo viac, ale u p. Matela je to normalne.

aduskatt
12. jún 2011

@renatkas ahojky, nasla si tie otazky, ci ti to poslem? 🙂

renatkas
12. jún 2011

@aduskatt ano mam tu otazku, len z tej otazky sa to nejako neviem naucit, tak som myslela ci to nema nejako prerobene, lebo tie otazky su niektore uplne nafigu a vobec nie o tom co je v predmete.. napr. v tej misii cast:
Motivácia SP: soildarita, soc.cítenie
Charita: solidarita, soc. cítenie, + Božie dieťa
Misia: Božie dieťa + solidarita, soc.cítenie
ved to je to iste, akurat zmenene poradie,tak aky tam je rozdiel. Vies ja sa snazim ucit otazky tak aby som ich pochopila a nie ucit sa to naspamet.

aduskatt
12. jún 2011

@renatkas my sme kopec otazok prerabali, niekde su uplne bludy, pripadne hluposti☹( niekto si nedal robotu s tym, aby to vypracovaL riadne

aduskatt
12. jún 2011

@renatkas spytam sa, ci nema este nieco doplnene z inych zdrojov.....

aduskatt
12. jún 2011

@renatkas daj adresku, poslem Ti, co mame my........uvidis, ci ti to pomoze

sofokleska
12. jún 2011

ahojte prihlasky bolo treba podať do konca aprila.zapisne je tušim 80 eur + semester 260 eur aspon v meste kde som sa ja hlasila už len čakam na opoved či som prijata bo nie ako vidim davaju si riadne na čas--- ☹

edicia
12. jún 2011

@aduskatt noo tak to si ma moc nepotesila lebo ja mam z posudku D ☹( vycital mi tam staru lit. i ked som pouzila lit. od roku 2000 hore ale niektore veci co som pisala z tychto knih boli napisane v r. 1995 a pod... no nafigu, vobec som nevedela ze to nemoze byt, lebo to je proste stale aktualne :-/

aduskatt
12. jún 2011

@edicia my mame od skolitelky C, od oponentky B, takze tiez neviem, ako sa to vezme.mozno vezmu do uvahy kontrolu originality, tam mame 0%

renatkas
12. jún 2011

@aduskatt renattka@centrum.sk dakujem si strasne zlata.

aduskatt
12. jún 2011

@renatkas rada🙂) dufam, ze to pomoze, posielam to, z coho sa ucil Peto

aduskatt
12. jún 2011

@renatkas islo ti to 🙂

aduskatt
12. jún 2011

@renatkas vratilo sa mi to ako neexistujuci prijemca☹

renatkas
12. jún 2011

@aduskatt velmi pekne dakujem.

aduskatt
12. jún 2011

@renatkas naozaj nemas za co🙂

bakalarka
12. jún 2011

Chcem sa podakovat edicii za otazky, ktore mi poslala. Dufam ze to nejako zurocim.Zaroven gratulujem vsetkym co uz maju po Bc. aj Mgr. skuskach a prajem vela uspechov v praci, nech sa vam v zivote dari .

edicia
12. jún 2011

@aduskatt neposles misiu aj mne??? ja hladam niekde definovanu misiu a charitu ale nikde nic :-/ moj mail je alica.kucharova@gmail.com

aduskatt
12. jún 2011

@edicia islo ti

edicia
12. jún 2011

@bakalarka zamalicko, len nech pomozu 🙂

sofokleska
13. jún 2011

ahojte prosim vas kolko je teraz zapisne bo mne dnes poslali rozhodnutie...,len tam maju nejaky preklep v riadkoch...a dokedy to treba vyplatiť.dakujem 🙂

edicia
13. jún 2011

@sofokleska http://vssvalzbety.sk/studijne-oddelenie
pozri si to na stranke skoly, myslim ze tu najdes odpovede na vsetky otazky 🙂

zulusa
13. jún 2011

ahojte,
nikde som nenasla ako je to tento rok s prijmanim na Mgr. Studium v BA, dokedy sa podavaju prihlasky?
Dakujem

edicia
13. jún 2011

@zulusa pozerala som to zatial to tam nie je asi preto ze u nas este prebiehaju bc. skusky, a slola sa venuje tomu, pockaj este chvilocku a urcite nieco vide, samotnu ma to zaujima 🙂

sandruska81
13. jún 2011

Je tu niekto z okresu Senica, Skalica...kto by na tejto škole chcel študovať Mgr sociálnu prácu?

zulusa
13. jún 2011

@edicia Dakujem