VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

aduskatt
15. jún 2011

@jazminn Olahovi vcera sibalo riadne

sofokleska
15. jún 2011

@adrika755 aj ja som mala nad tri priemer...pret som si aj myslela že budu primačky..ale asi zaleži podla toho kolko študentov sa hlasi.nie nerobila som v socialnej sfere..robila som obyčajnu robotničku to som aj dokladovala k prihlaske...teraz som nezamestnana po 6 rokoch..firma krachuje...nevieš nahodou čo to treba niekde nahlasiť...či ako to je?Juj budem ti držať palce potom daj vedieť 🙂 a neboj určite ťs zoberu 🙂

renatkas
15. jún 2011

tak baby mam to uspesne za sebou, uz o 9-tej som mala po tom kedze mam brusko tak ma uprednostnili a mam to za B, B, C, takze priemer B. Mali sme Schavela, bol tam tusim Laca, Vranova a este nejaky Michalek alebo take nejake meno a uplne ze super, keby som dostala inu komusiu tak to asi neurobim. Jaaaj tesim sa, konecne mam po tom 😀

meganik
15. jún 2011

@renatkas gratulujem, mala si skoro taku komisiu ako ja 😉

baby nestresujte sa zbytocne, urcite nevyhadzuju len preto, ze sa im chce alebo sa im niekto nepaci. Oni su asi prisnejsi skor kvoly tomu, ze trebalo latku nastavit trochu vyssie ako to bolo po minule roky. Aspon tak nam to Schavel po statniciach vysvetloval, ze bolo treba upravit aj statnicove otazky, ze treba smerovanie skoly trochu zlepsit, ze skola ma zlu povest - no a uprimne za to si mozeme aj my studenti, alebo ti, ktori uz to maju za sebou. Vsade sa hovori len o tom, ako skolu skonci hocikto a pritom sa ani netreba ucit. Tak ja neviem ako ini, ale ja som sa teda musela ucit celych 5 rokov, nehovorim - boli aj lahke skusky, ale isto mi nikto nedal nic len tak pre pekne oci.

drzim vam palce, zabojujte 😉

edicia
15. jún 2011

@renatkas ake si si vytiahla otazky??? a co sa ta pytali k prezentacii??

renatkas
15. jún 2011

@edicia ja som si vytiahla klienta socialnej prace a socialnu intervenciu a rehabilitaciu. Obhajoba bola uplne ze v pohode, ale to bola zevraj aj vcera pri ostatnych skusajucich, no pravdu povediac hned na zaciatku nam povedali ze sa nemame vykecavat nech je to max. na 5 min. aby ti co idu medzi poslednymi zbytocne neboli vystresovany dlhym cakanim, takze ziadne omacky nechceli ohladne obsahu, len v skratke o com je praca, preco si si ju vybrala a ciele. Ani ma nikto nepocuval, sem tam na mna len pozrel Laca (inac velky sympatak) a hned som mala predstupit pred nich, precitali hodnotenie skolitela a oponenta a dali mi jednu z tych 3 otazok co mi dala oponentka, ja som im to povedala v skratke 3 vetami a uz ma aj posielali ze dakujeme to nam staci, boli strasne zlaty. Cela moja obhajoba trvala asi 3 minuty.

edicia
15. jún 2011

@renatkas wwaau tak to ti zavidim ze uz to mas za sebou, dufam ze ani zajtra ma nebudu trapit, vitiahla si si dobre otazky dufam, ze aj ja budem mat take stastie, lebo ked vytiahnem pravo a verejnu spravu som v kely :-/// gratulujem veeeelmi sa s tebou tesim 🙂

jazminn
15. jún 2011

@sofokleska to s priemerom nad 3 ideš na Vysokú školu?
@renatkas GRATULUJEM! Je to stres, keď toto tu čítaš, všetci majú za sebou a ty ešte čakáš. Ale keď sa tri roky učíš a nežiješ len na ťahákoch tak sa to dá zvládnuť.

jazminn
15. jún 2011

@edicia pri ťahaní nesmieš myslieť na tie čo nevieš.

renatkas
15. jún 2011

@edicia nemysli vobec na otazky ktore si vytiahnut nechces, tie uplne ignoruj, mysli len na tie ktore chces, mne to vyslo.

renatkas
15. jún 2011

@daren1 prave som pozerala smernicu o poplatkoch a zase to zmenili, ze staci zaplatit len zapisne a zimny semester do dna zapisu a letny semester do konca marca, oni nemaju pravo od teba ziadat celu sumu, to si chce asi len studijna poradkyna ulahcit pracu, nic sa nestane ked to nezaplatis cele.

edicia
15. jún 2011

ano budem mysliet len na tie ktore chcem, dufam ze este budu v kope 🙂))

elize
15. jún 2011

@renatkas gratulujem 😉 ... a uprimne zavidim 😀 ... si sikulka ... a naozaj skvele otazky si mala 🙂

elbe
15. jún 2011

Ahojte, kocky, prepacte, ze som vam sem vtrhla. Je tu medzi vami niekto, kto studuje na Sv. Alzbety v Ziline na Legionarskej socialnu pracu? Aky je rozdiel medzi pracoviskom u Salezianov a Legionarskou? Prave som skoncila socialnu pedagogiku, Bc. a rozhodujem sa medzi nimi. Dik kazdej dobrej dusi za odpoved.

janka46
15. jún 2011

@renatkas gratulka veľká 😉

adrika755
15. jún 2011

@sofokleska no asi sa malo ludi fakt hlasi,tak to je super,nemyslim si zeby si mala nieco nahlasovat,si prijata,tak naco to je dobre,mozno neskor ked pojdes na zapis budu nieco ziadat,ale inac nie.Ja som musela davat cestne prehlasenie ze som momentalne nezamestnana,lebo mi skoncila materska a zatial mi nema kto pomoct s malym,tak som doma,aj ked nechapem naco im to bolo,ved dnes nerobim,ale zajtra mozem,no nie?Ked mi poslu papier tak ti dam vediet,ozaj bolo to do vlastnych ruk na podpis,alebo si to mala v schranke?

adrika755
15. jún 2011

@jazminn Ahojcek,neda mi nereagovat,ja mam velmi dobru znamu,ktora ledva skoncila zakladnu,potom sa vyucila za predavacku,urobila si maturitu a dnes uspesne ukoncila prirodne vedy na presovskej univerzite.Myslim si,ze ked sa chce tak sa daaaaaaaaa.

sisi01
15. jún 2011

@renatkas Gratulujem a zavidim ze uz to mas za sebou 🙂 Mala si fakt super komisiu, ja sa modlim, aby som schytala Schavela tak verim, ze sa mi to splni, lebo ostatni su desni a hlavne pan Tkac.. vcera deptal ludi rad za radom...

sofokleska
15. jún 2011

jazminn a to vadi?myslim ze nie som prva ani posledna🙂

sofokleska
15. jún 2011

adrika755 prislo to doporucene do vlastnych ruk.

mira1
15. jún 2011

@tinulka26 poradis mi z coho si sa ucila? Mala si vypracovane otazky, alebo si treba precitat knihu?

elize
15. jún 2011

@sofokleska urcite to nevadi ... tiez som strednu riadne flakala - puberta a tak ... teraz mam cez 30, rozumu viacej a skusky bez opisovania robim na Acka - Becka, takze asi tak 😉

sofokleska
15. jún 2011

elize no ja len posledny ročnik...,už som na to kašlala....a nesedela mi ani otazka čo som si vytiahla na maturach...učtovnictvo....no hroza 😉 ale vdaka za podporu 🙂

barbea
15. jún 2011

Ahojte všetci čo vás ešte len čakajú štátnice v BA, dnes som ich robila u Mátela, všetci v komisii boli úžasní, dnes prešiel každý. Želám aby to každému vyšlo čo najlepšie, netreba mať strach nie je to také strašné.

sisi01
15. jún 2011

@barbea Ahojky, ake otazky si si vytiahla? Inak ja uz fakt neviem tak je ten Matel postrah alebo nie je? Lebo raz pocuvam ze sa dal aj "na chlieb natriet" potom zas ze vyhodil vela ludi, ze bol otrasny tak uz som z toho blbec... A menili sa komisie alebo zostali tie zo vcera? V kolkatku komisiu si mala? 🙂 Dakujem za info a gratulujem k titulu 🙂

edicia
15. jún 2011

@renatkas a dalo sa citat pri obhajobe bclarky???

nika_g
15. jún 2011

Prosím Vás neviete náhodou kto je ako predseda v učebni B a F ? Ževraj predsedovia sa nemenia.

aduskatt
15. jún 2011

@renatkas tak gratulujem🙂)

aduskatt
15. jún 2011

@nika_g Bcko MAtel

aduskatt
15. jún 2011

@nika_g komisia sa vylosuje v pondelok a tak ostava cely tyzden