VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

marcela79
31. mar 2009

Ahojte babenky, ja tiež navštevujem túto školu a na každú skúšku sa pripravujem. Som veľmi spokojná, napĺňa ma to štúdium a spoznala som veľa dobrých ľudkov 😉 A vyučujúci sú veľmi ľudskí, a prednášky úžasné... 🙂 Vrelo odporúčam...

lulkinka
12. apr 2009

ahojte ja som tu nová a mám na vás pár otazočiek aj ja by som sa chcela prihlasit na vš svetej alžbety do ba socialna praca ale denné študium kedže tento rok ma už asi nezoberú tak na buduci len neviem čo s tymi prijimačkami bývajú alebo nie a tie praxe čo spomínate platia aj pre denných študentov niekto mi to prosím vysvetlite díky

marcela79
12. apr 2009

Milá lulkinka, rada by som ti poradila, ale s denným štúdiom nemám skúsenosti ☹ Skús si cez google nájsť školu, a zavolať, určite ti poradia 😵 My - externisti musím,e isté hodiny odpraxovať, a urobiť o tom správu. Moc som ti nepomohla, prepáč 😖

lulkinka
12. apr 2009

to nevadí aj tak díky no vyskúšam že čo mi povedia aj ked sa tu píše že tam skoro vobec nezdvíhajú no uvidím díky

maruschka
12. apr 2009

dievčatáááá, tak čo, už vám odpísali zo školy?? Prihlášky ste si poposielali??Nikto nič nepíše.. 😕 😕 😕

lulkinka
12. apr 2009

tak ti dakujem za info maruschka a máš aj nejaký kontakt na tie baby ako si spomínala čo sa teraz hlásili tento rok či by oni niečo nevedeli viac díky

iva2309
15. apr 2009

maruschka, ešte nám (teda mne) neodpísali, ale dúfam, že do míája sa niečo rozhýbe 😅

marcela79
15. apr 2009

Milá Iva, ak ideš študovať externé štúdium, mne vlani prišla odpoveď až tak máj-jún, aspoň sa mi zdá 🙂

maruschka
15. apr 2009

lulkinka, kontakt...to sú tieto babuľky, čo sú tu na Alžbete-na tejto téme..Napríklad iva2309,....a ďalšie. 😉 😉 😉 🙂 🙂

dievčatá, ono to príde nebojte sa..Prídu vám papiere a v júni už pobežíte na zápis..Ešte pred týmto zápisom ale budete platiť školné a zápisné..Takže taká milá povinnosť vás čaká 😀

emyly
17. apr 2009

ahojte dievčatá...prihlašku som poslala, ale mi volali že nemôžem študovať externe, ked som ešte na MD ...vraj bud budem mať formu štúdia dennú víkendovú, alebo ma nezoberú. marcela 79 - kukám že si z Čadce, 😅 ktorým rokom navštevuješ túto školu? a akú formu štúdia máš ty? ... tvoj prvý príspevok ma potešil, bojujem totiž zo strachom či to pri deťoch zvládnem... 😅

hajdylca
4. máj 2009

ahojte, chcem sa spytat, ci nahodou nemate niekto moznost potvrdit papier na prax... som tiez druhacka... a neostava mi tolko dovolenky aby isla niekam riadne... diky moc za pomoc 🙂)))

maruschka
4. máj 2009

hajdylca veď skoč do nejakého zariadenia - DeD, Domov pre seniorov, čokoľvek a normálne sa tam s niekým dohodni, nech ti to vyplnia a potvrdia..Ja chcem ísť aspoň na 2 dni, nech viem o čom mám písať do správy z praxe 😎 Nikto to kontrolovať nebude, či si niekde bola alebo nie.. 😉

adinka3
4. máj 2009

ahojte, prihlášku som poslala, ale ešte nič.
neviete, tie ktoré tam chodíte, či náhodou nebudú tie prijímačky?
známa ma straší, že tento rok budú. ☹
a to je dúfam, len cez víkend to štúdium externé...

henuska7
13. máj 2009

Ahojte. Kolegyna mi hovorila, ze jej prisla odpoved /minuly rok/az na konci jula. 😲 Ved ma porazi! Kazdy mi hovori, ze budu prijimacky...ach jo! ☹

maruschka
13. máj 2009

kočky,ešte nerobte zbytočnú paniku-keď vás prijmú, ešte si jej užijete dosť 😀 😀

Nebojte sa, určite vám pošlú papiere a ako ste dopadli sa dozviete skôr, či neskôr 😎

adinka3
17. máj 2009

kočky, tak ma prijali!!!!!!! super!!! vo štvrtok mi prišiel list doporučene, tak v piatok som si išla po to na poštu.

a vy ďalšie čo??

marcela79
17. máj 2009

Milá Adinka, gratulujemmmmmmmmm - a vitaj medzi nami... 🙂 😉

adinka3
18. máj 2009

Ďakujem. aj sa teším, že dám mozgu viac zabrať. 😅

maruschka
18. máj 2009

tak už sa to začína 😵 😵 adinka, gratulujeme..ďalšia alžbeťáčka... 😀 😎

iva2309
19. máj 2009

mne ešte nič neprišlo 😢 😢 😢

maruschka
19. máj 2009

iva, veď ono to nechodí všetko naraz...neviem, aký majú na to systém, či to posielajú podľa abecedy alebo ako , ale nikdy to naraz neprišlo..Dokonca môjmu manželovi to neposlali vôbec..Mne to prišlo a jemu-chudáčik,mal hlavu v smútku a potom tam volal a povedali mu, že je prijatý, ale že sa ten Oznam o prijatí z nejakého dôvodou neposlal, alebo ho stratili.... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 Že má prísť normálne na zápis aj so zaplateným šekom a vybavené...Oni tam majú dlhéééé zoznamy prijatých študentov a podľa toho tam hľadajú, či bol naozaj prijatý alebo nie...

marcela79
19. máj 2009

Iva, neboj i tebe príde, a ešte si i ponadávaš, že prišlo... 😀 😀 😀

iva2309
19. máj 2009

ďakujem-ste zlaté

henuska7
21. máj 2009

adinka3, mozem sa spytat, na ake pismenko Ti zacina priezvisko? ...ja len ze maruschka hovorila, ze posielaju podla abecedy... 😀 😀 😀 ...no, len, ze kolko este budem nervozna. A hlasila si sa do Piestan?

henuska7
21. máj 2009

iva2309, potom ked Ti pride, ze Ta prijali hned daj vediet, myslim, ze sme to posielali tak nejako na rovnako 😉

iva2309
22. máj 2009

Jasné , v momente sa ozýýýývam 🙂 Len keď ja som taká netrpezlivá ☹

adinka3
22. máj 2009

henuska7, priezvisko je na S tak pochybujem, že podľa abecedy..
Hlásim sa do Bratislavy. Len kľud, prijmú aj vás kočky... 😉

malaberuska
29. máj 2009

ahojte, mne dnes prisla na e-mail odpoved, ze postupne rozposielaju dekrety... a ze prijiamacie konanie prebieha bez ucasti studenta tak sa mozte tesit 🙂

adinka3
29. máj 2009

malaberuska a ty si im niečo písala? Niečo si sa pýtala, či čo? Kam sa hlásiš?

malaberuska
2. jún 2009

ahoj adinka3, ano ja som im pisala ze ako to vyzera s prijimackami kedze mi nic nedoslo a odpisala mi veduca studij.oddelenia ze prijimacie konanie prebieha bez ucasti studenta. Ja sa hlasim do BA na denne studium na SP(piatky, soboty)