VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

evka199
14. júl 2011

Ahojte,
nemáte niekto náhodou knihy o bezdomovectve? Potrebovala by som ich súrne. Bolo by super, keby boli v elektronickej podobe, alebo ak by niekto ponúkol na predaj.

ullala
19. júl 2011

Baby, ktore mate uz aj dieta popripade viacej ratolesti, ako zvladate studium pri malych detoch? Je to v pohode, da sa to?

ullala
19. júl 2011

Inak robia sa na tejto skole aj prijimacky na magisterske studium, alebo tam mozu ist iba studenti, ktori vystudovali na tejto skole aj prvy stupen? ak niekto vie... na stranke sa to nemozem docitat.

eunnika
21. júl 2011

Ahojte všeci mohu se k vám pridať i když jsem češka? Hlásím se na tuto školu na Mgr. laboratórnie vyšetrovacie metódy v Blavě. Chtěla bych se dostat, ale zatím nevím kolik budou brát, jestli všechny nebo ne. Není tady někdo na tomto oboru externě? Velmi by mi to pomohlo. Ale spíš jste tu všechny přes sociální prácu že?

nika_g
23. júl 2011

Ahojte spolužiaci, nemáte náhodou niekto naskenovanú knihu : Základy supervízie a supervízia v praktickej výučbe v sociálnej práci - Milan Schavel, Milan Tomka. Bola by som vám veľmi povďačná, keby niekto mi ju mohol poslať. Diki. e-mail - pošlem potom.

michala124
23. júl 2011

@nika_g ahoj, mam ju naskenovanu posli mail, poslem ti ju.

sisi01
24. júl 2011

@ullala Ahojky, robia sa aj prijimacky... Dokonca do stupna E zo statnic sa ide bez prijmaciek, ale ci to plati aj pre studentov z inej skoly to neviem...

sisi01
24. júl 2011

Ahojte babule, prosim vas, ktore ste tento rok skoncili Bc. idete aj dalej na Mgr? Podavali ste uz prihlasku? Ja neviem ci ist ci neist dalej... Na jednej strane by som isla dalej, lebo Bc. je v podstate nic a na druhej strane aj nie hlavne kvoli tomu ako zle sa k tejto skole stavaju ini ludia, hlavne zamestnavatelia... :( Mam dilemu 😖

11011961
24. júl 2011

Ahoj. Ja som na tom tak isto, skončila som Bc. a dlho som uvažovala či ísť ďalej. Máš úplnú pravdu, že Bc. je len prvý stupeň a tak som sa tento týždeň rozhodla, že idem. Veľa otázok na štátniciach sú vlastne podobné ako sme mali na štátniciach Bc., takže čo to ešte viem a v bakalárke budem pokračovať.....
Ale je to len a len na Tebe ako sa rozhodneš.

elize
24. júl 2011

@ullala ja mam jedno dieta a zvladnut sa to da ... tento rok som skoncila Bc. a chcem ist dalej. Mne ale velmi pomahal manzel ... ucila som sa len po veceroch, ale dost casto na ucenie padli aj vikendy. Vsetko sa da zvladnut, ak chces 😉 Drzim palce

jazminn
25. júl 2011

Baby, škoda by bolo neisť ďalej...keď sme toto zvládli a už len dva rôčky. Keď si dáš prestávku rok, potom to budeš mať už za tri, takže aspoň ja nerozmýšľam a už sa celkom teším zas do školy. Štátnice dali zabrať, ale aspoň vieme ako to je. Už mám aj vypracované Mgr.otázky, dúfajme že sa nezmenia, kto chce prepošlem.

vikina777
25. júl 2011

@jazminn Prosím si tie vypracované otázky na Mgr. štátnice. Môj mail je juliet866@centrum.sk
Vopred veľmi pekne ĎAKUJEM...

maruschka
26. júl 2011

jazminn, prosím ťa, ak by sa ti dalo, prepošleš aj mne tie otázky? na l.babulicova@gmail.com..Rozhodli sme sa, že ideme ďalej na Mgr 🙂 🙂 Hneď, ako zoženiem otázky zasa z bývalého ročníka, tak ti prepošlem zasa ja..Ďakujem tisíc krát 😵 😵 😵 😵

bakalarka
26. júl 2011

Zdravim vsetky, chcem sa spytat, ci niektora z vas nemate naskenovane knihy tykajuce sa soc. prace v skolstve.Vopred dakujem.Ak ano poslem e-mail.

sisi01
26. júl 2011

@jazminn Ahoj Jazminn, prosiiim ta, budes taka zlata a posles aj mne tie otazky? Vyzera to tak, ze som sa priklonila aj ja k moznosti ist dalej 🙂 Mozno nam tie statnice zrusia kym prideme do piataku :P Mail: sisa.kostkova@gmail.com. Velka vdaka ;)

chuaneta
26. júl 2011

@jazminn Prosím Ťa môžeš aj mne poslať tie vypracované otázky Mgr? Ďakujem Ti vopred.Môj mail martinkovicova111@gmail.com

ivana29
27. júl 2011

@maruschka Ahojky tak si sa nakoniec rozhodla ze pokračujete na Alžbete? A ten Hrozenkov teda nezaujal?

maruschka
27. júl 2011

ivanka, zaujal a veľmi, no to školné jeho hrozná pálka pre dvoch 😉 😉 😉

petrahy
27. júl 2011

ahojte ja idem teraz do tretieho ročníka Bc odbor ošetrovateľstvo, mohla by som Vas poprosiť ak mate niekto vypracovane statnicove otazky poslat mi ich? Moc mi to pomôže hociakym materialom budem povdacna dakujem hyzovapetra@gmail.com

emmuska11
27. júl 2011

ahojte mna prijali na externe studium na VS sv.Alzbety do Partizanskeho.
Moze mi niekto napisat, ako sa tam studuje? Zvladnem to? Sice som narodicovskej dovolenke, ale trva mi PP v oblasti socialnej prace na UPSVaR.

Dakujem za Vasu odpoved.

tamara01
28. júl 2011

ahojte, prosím vás, viete mi niekto poradiť?..potrebovala by som vedieť, keď mam vyštudovanú socilánu prácu -Bc., či si môžem dorobiť Mgr. predškolsku elementárnu pedagogiku?
Nestretli ste sa niekto s takýmto prípadom?
Vďaka

sandruska81
29. júl 2011

@tamara01 ja myslim,ze nie...je to uplne odlisne.

tamara01
29. júl 2011

@sandruska81 ahoj..no to si ma moc nepotešila..teraz neviem čo dalej :( odlišné to je, ale som si myslela, že ked sa človek dokaže postarať o starých bezvládnych ľudí alebo podobne, tak by zvládol aj detičky v školke, aj ked máš pravdu, že je to o inom..tak nič teda, vďaka 🙂

maruschka
29. júl 2011

tamara, myslím, že sa to dá iba v Hrozenkove študovať zo sociálnej práce..Inde by si musela ísť od 1.roč - teda od začiatku 😖

sandruska81
29. júl 2011

@tamara01 tam su uplne ine predmety,ktore nemaju so soc.pracou nic spolocne. Jedine zacat tento program od znova-tj.od bc.

denkolac
29. júl 2011

Ahojte - dievcata chcela by som Vas poprosit, ci by ste mi nemohli poskytnut vypracovane bakalarske otazky z VS Michalovce. Idem do tretieho a toto by mi moc pomohlo aj ked si myslim, ze budu ine. Dakujem Vam krasne a prajem uzasne leto.
Mail je amaconpasion1@azet.sk

11011961
29. júl 2011

@denkolac nájdeš ich na stránke michalovskej VS 3 C
Ale ak Ti môžem poradiť, skús si niektoré otázky vypracovať aj sama lepšie sa Ti budú učiť.
Stačí ozaj len to najdôležitejšie z otázok.

denkolac
30. júl 2011

ja viem - tak sa najlepsie aj uci - len by som chcela vediet aj iny pohlad na vypracovanie

emmuska11
31. júl 2011

emmuska 11

ahojte, chcem vas poprosit, ci niekto nema z 1. rocnika zosity po pripade nejake podklady na zacatie studovat
na VS sv. Alzbety. Nastupujem do 1. rocnika, Odkupim. Bola by som velmi rada, keby sa niekto nasiel.
Dakujem za ochotu.

jajalinka
31. júl 2011

emmuske 11
musíš napísať moja kde ideš študovať, resp. do akého mesta, lebo na každom detašovanom pracovisku učia iní ľudia, a každí vyžaduje niečo iné...... najlepšie je počkať na prednášky, kde Ti vyučujúci presne povie čo od Vás bude vyžadovať... myslím, že tie zošity čo chceš odkúpiť sú zbytočné..... matroše aj tak vyučujúci posielajú.... počkaj na Vašu oficiálnu stránku, kde Ti študijná referentka pp. líderka ročníka pošle všetko to, čo budeš ku skúške potrebovať 😀 ahoj J-tretiačka PN 😉