VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

vandas
3. mar 2008

..len som pocula, ze je to riadna ulievaren. (V porovnani so soc. pracou na pedagogickej....)

mixka
3. mar 2008

z coho sa tam robia prijmacky a do kedy treba odovzdat prihlasku 😕 ???

evula79
3. mar 2008

anitka-ja tam chodim a nie je to ziadna ulievaren.

anitka
autor
3. mar 2008

Evula 79, dakujem za odpoved.
Prave preto sa pytam ze ci je to pravda lebo som pocula ze sice sa musis pripravit na skusky,
ale mozes pouzit ten svoj pripaveny material na vsetkych skuskach🙂)) (lebo ze nakolko je to sukr.skola chcu mat vela ziakov)
tak ale asi to pravda nie je
chcela som vyuzit cas na predlzenej MD a urobit si VS, tak preto som chcela uplne light-kou VS
pa

evula79
3. mar 2008

anitka.ja som tiez na MD a studujem 1. rocnik.poziadavky su na kazdej skole a vsade sa treba ucit.skusky su vacsinou z materialu,ktory nam poskutuju prednasajuci ale prednasky nie su povinne.staci ak si to zozenies od spoluziakov.ja mam teraz 5 skusok za sebou a 2 pred sebou a maly ma 4 mesiace,takze je co robit.ale dufam ze to dotiahneme aspon po Bc.drzim palce aj tebe.

anitka
autor
3. mar 2008

Tak to ta obdivujem.
No ja mam maleho 4rocneho a je doobeda 3,5hod. v skolke,
ale uz som asi moc spohodlnela. Nakupy, upratat a posilka...
rozmyslala som nad pracou na 3 hod. ale nic vhodne som nenasla,
preto som chcela tu skolu.
Maly je narocny gymnastika, treningy na bicykli, kym sa da tak lyzovanie v rak.
takze pri nom sa ucit neda,,,potrebuje aktivitu, manzel je v kuse v robote
ale asi nepojdem na tu skolu ked to nie je take ake som pocula no skoda, velka skoda...
dakujem ti za uvedenie do reality
pa

pedroma
3. mar 2008

evula79... a bolo potrebne pri prij. skuskach zdokladnit aspon 1.rok praxe v odbore (myslim soc. pracu)?
Stacilo sa pripravit v rozsahu gymn. uciva? vdaka 😵

tilly
3. mar 2008

stačí sa učiť z materiálov, čo poskytnú prednášajúci??? kedy a kam sa dávajú prihlášky?

nenka83
3. mar 2008

moj manzel tam chodi... skola podla mna totalna ulievaren

tilly cauky.ucis sa? ja mam o 2 tyzdne obcana, dnes som sa zacala ucit, nestiham... mam uz totalne nervy.

daniela1983
4. mar 2008

chodila som tam jeden semester popri ine VS a bola to ulievaren, preto som to nechala

tilly
4. mar 2008

nenka, neučím sa, idem na dekana z MPV v lete...

daniela, no to mne by vôbec nevadilo, že je to ulievareň, dokedy a kam sa dávajú prihlášky? koľko stojí semester? kam sa chodí? koľko krát do týždňa sa chodí?

mixka
4. mar 2008

aj mna to zaujima, tak poradte 🙂

tilly
4. mar 2008

mixi, poďme na tú školu spolu, budeme spolužiačky 😀
idem hľadať web stránku

grettka
4. mar 2008

vlani napriklad neboli prijimacky na dialkove, brali velky pocet studentov.. a moja kolegyna sa tam takto "zazrakom" dostala... chodi tam aj kamoska, ktora ma cele ucena "na haku" a vravi, ze je to vlastne zaplateny titul... ine je soc. praca na pedagogickej, tam sa maka (tam mi zase studuje jeden kamos)

nenka83
4. mar 2008

tilly to vazne? ved a pri kom si bola? pri semanovi ci poredosovi?

daniela1983
4. mar 2008

ved aj ja mam rada ulevaren, len sa mi nechcelo cvakat 7litrov za semester, a dostat Bc, ked som aj tak planovala skoncit mgr. tak som to nechcla. my sme to mali tak, ze dva krat za semester, bol intenzivny tyzden prednasok. ja len viem ze na najtazsiu skusku som sa ucila dve hodiny, tak tak 🙂
ale asi zavisi od zvyku. kedze v tej dobe som bola tretiacka na inej skole, bola som naucena na vacsie kvantum 🙂

tilly
4. mar 2008

daniela, to je super, že dve hodiny, kurnik šopa, ja sa môžem učiť dva týždne a aj tak to potom nespravím...

nenka, poredoš, nejaká baba na neho dala trestné oznámenie, tak sa tam teraz lieta ako na leteckých dňoch...

anawinka
4. mar 2008

som si myslela ze vysoka skola ulievarenska neexistuje 😉
daniela, a co za predmety ste tam studovali?ved to su same odborne knihy sa ucit na skusku nie?
a prijimacky si mala z coho?

evula79
4. mar 2008

daniela-naco si sa tam prihlasovala ked si vedela ,ze tak ci tak chces dostat titul Mgr.?a ze sa plati 7 litrov za semester,tiez oznami skola vopred.

anawinka
4. mar 2008

a ulievaren akeho druhu? ze nemusite chodit na prednasky?ci vopred vypracovane otazky na testy ci tahaky ci ako?

nenka83
4. mar 2008

tilly neboj, v septembri sa vidime 😵 no ale ja som myslela ze na kreditnom uz nie je dekansky? ci?

daniela1983
4. mar 2008

neviem, cakala som od toho viac. aspon teda prvy semester mal malo uciva. bola som zvyknuta na vacsie davky , no a tak sa mi nechcelo tam stracat cas. a tiez sa mi nepacilo, ze niektore prednasky boli konfesionalne ladene asi tak. ale v pohode. ak ma niekto tam chut ist, tak preco nie. 😉

pedroma
4. mar 2008

baby...treba zdokladnit tu rocnu prax??? je to podmienkou??

tilly
5. mar 2008

nenka, je ešte nie som kreditný...

pedroma, asi áno, je to nejaká novinka

ikke
5. mar 2008

z celej tejto diskusie ma najviac zaujala informacia, ze na soc. praci na PgFUK sa maka 😅 to sa tam museli za poslednych desat rokov radikalne zmenit pomery... 🤐 😕

tilly
5. mar 2008

ikke, pre každého znamená makať niečo iné 😀

anawinka
5. mar 2008

Tak babeny, ako je to s tou skolou?niektora kto tam studuje?

evula79
6. mar 2008

tak dobre.podla mna sa treba ucit na kazdej VS aj ked sa da obcas opisovat na skuskach z tahakov.kedze ja tahaky pouzivat neviem tak som sa na kazdu skusku pripravovala cca.5-7 dni s pauzami.mozno nie som dostatocne nadana ale ja som sa musela ucit.7 skusok za semester mesiac a pol po porode je dost.v 2. a 3.rocniku je cca.8-9 skusok.myslim si tato skola ma rozsiahle vyuzitie a ci ziskate titul z tohto odboru na tejto skole ci na UK nie je podstatne.samozrejme kazdy moze mat iny nazor.prax v odbore nie je potrebne dokladovat a vlani sa pohovori nerobili.

mixka
6. mar 2008

evula, vlani brali bez prijmaciek 😕 ???