VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

norika1990
4. mar 2013

@petra6484 si zlataaa norita1990@azet.sk moc dakujeeem

monula111
5. mar 2013

Nemali ste niekto prosím vás Schavela ako oponenta k bakalarke alebo diplomovke?ja ho mam teraz ako oponenta diplomovky a neviem co mam od toho cakat :D dakujem 🙂

hermanoval
5. mar 2013

prosím vás,je tu niekto,kto študuje ošetrovatelstvo denné kombinované?Potrebujem súrne informácie,chcem si dat prihlášku,a neviem na ktoré pracovisko.Dakujem

miriqa
6. mar 2013

@monula111 a ako si zistila, ze ti je oponentom?

yogino
6. mar 2013

Baby prosím Vás aké su podmienky a ako treba postupovať keď chcem požiadať o odkad štátnic? Dikes

monce
6. mar 2013

ahojte, robili ste výskum u Mgr. Kratochvíla Michal, PhD (Metodológia výskumu - 4. roč.)? Ak áno, môže mi dobrá duša poslať vzor výskumu. Vôbec tomu nerozumiem a máme v skupine veľký chaos z výskumu. Ďakujem veľmi pekne.

001marselka
7. mar 2013

@monula111 ja som mala Schavela ako oponenta a bol v pohode, nemáš sa čoho báť 🙂

68nana
7. mar 2013

ahojte, neviete aké otázky dáva doc. Bugri s Personalistiky a ľud. zdrojov?

erzulik
7. mar 2013

Mal niekto z vas zaklady prednasku z zaklady aplikovanej statistiky potrebovala by som material.

erzulik
7. mar 2013

@mirkan71 ja mam vypracovane otazky z Aplikovanej soc. politiky. Ak mas zaujem mozem ti ich poslat, a ja by som ta poprosila o otazky z teorie SP mame z toho skusku som vo 4 rocniku. Otazky mam vypracovane z politiky na 100%.

bakalarka
8. mar 2013

@68nana Ahojky,dnes sme s ním mali skúšku,zajtra Ti pošlem otázky,nakoľko sme boli rozdelený na skupinu A B a ja neviem aké otázky mala druhá skupina.Ale ja som mala tieto: Čo je personálna práca,personálny manažment,čo je pri výbere pre zamestnávateľa dôležité,hrubá mzda,čím sa riadi štát pri tvorbe miezd alebo tak nejako,vzdelávanie zamestnancov,BOZP čo musí zamestnanec dodržiavať,hlavné úlohy riadenia ľudských zdrojov alebo tak nejako znela otázka.Každá skupina mala 10 otázok.Musela si mať vypracované všetky,aspoň polovičku z každej.Ešte bolo niečo z informačného systému,neviem presné znenie otázky.Zajtra pošlem zbytok,ale až večer lebo idem do obeda na prednášku.Zatiaľ sa maj.

lstasak
8. mar 2013

Ahojte, nájde sa niekto s vypracovanými otázkami VŠsvalžbety pre Bc. 2013 ?? ☹ 😢 mail: lstasak@centrum.sk

001marselka
9. mar 2013

Ahojte, nájde sa tu prosím niekto kto má vypracované otázky z Teórie SP - Oláh? neviete aj aké otázky dáva? ďakujem 🙂

vierus5
9. mar 2013

@savanah128 Ahoj, chcem ťa pekne poprosiť, či si nezohnala vypracované materiály na Matela - Teória sociálnej práce 4 roč. a pekne prosím či by si mi ic neposlala na vierahreusikova@azet.sk. Ak niečo potrebuješ a mám ja pošlem....moc ti ďakujem za pomoc Viera

adinka3
9. mar 2013

@zuzanka97 ahoj, a poslal ti niekto?

savanah128
9. mar 2013

@vierus5 Ahoj Vierka zatiaľ som materiál na Mátela nezohnala. Ak sa ťa môžem spýtať nemáš vzor výskumu prednášku sme mali s Kratochvílom a máme robiť výskum?

bakalarka
9. mar 2013

Dobrý večer,chcem sa spýtať ,kto máte otázky ku skúške SP s rómskou komunitou od Bešenyiho.Ak niekto môže poskytnúť,napíšte prosím Vás.Je dobre ak si takto medzi sebou pomôžeme,ďakujem.

vierus5
10. mar 2013

Ahoj, mi sme mali s Ferkom ešte zimný semester...ako sa volá ten predmet presne a čo chce od Vás...kuknem sa ti

adrika755
10. mar 2013

Baby prosim vas,nevie mi niekto pomoct?Mala som prednasku s Brezinskym-dobrovolnictvo,nevie nahodou niekto ake otazky(vraj testove budu)dava?A s Bosnakovou specialna pedagogika?Za kazde info budem vdacna.Dakujem vopred

adrika755
10. mar 2013

Oprava, s prof.Bosnakovou socialna pedagogika.

11011961
10. mar 2013

Zháňam vypracované štátnicové mgr. otázky z metód SP. Na revanš môžem zaslať vypracované otázky z teórie a z politiky.
Môj e-mail: tamara24centrum.sk.

ivana29
10. mar 2013

Ahojte. Prosím Vas pekne, poslal by mi niekto z Vás prezentáciu v powerpointe bakalárskej práce. Chcela som len k nahliadnutiu. Budem velmi vdacna. Dakujeem pekne

elize
10. mar 2013

@ivana29 daj email, poslem ti moju z pred dvoch rokov

petra6484
10. mar 2013

Ahojte potrebujem urgetne pomoc mame odovzdat Kratochvilovi na statistiku nejaky sprosty projekt ktoremu ani prd nerozumiem je tu nejaky piatak ktory by mi to vedel posunut ? budem moc vdacna

petra6484
10. mar 2013

@lstasak ahoj poslala som ti na email moje statnicove vlastnorucne vypracovane tak snad pomozu ja som dobre odstatnicovala

l_m180
10. mar 2013

@11011961 juj, napodobne, ak máte niekto vypracované k mgr štátniciam celé metody, lebo mám len polovicu otázok, politiku a teoriu mám - skrátené - čo otázka to necelá strana... 🙂 budem rada, ak niekto máte a pošlete. tu je mail: matulova.lydia@gmail.com

jaguskab
10. mar 2013

ahoj, studuje prosím někdo Bc. veřejné zdravotnictví externě? Hlavně jak je to náročné na volné dny a jak jsou rozvržené zkoušky? Prosím o jakékoliv informace ohledně tohoto oboru.
Děkuji moc 🙂

janicka8
11. mar 2013

@monitttka a zuzanka97
Ahojte dievčatá, ja sa tiež pridávam, súrne by som si potrebovala naštudovať knihu Sociálna práca s rodinou od Anny Hudecovej + kol., ale nedarí sa mi ju zohnať. Preto vás chcem tiež poprosiť, ak sa vám ju podarí zohnať skôr ako mne či by ste mysleli aj na mňa. Vopred pekne ďakujem.

sleha
11. mar 2013

Ahojte dievčence, chcem sa spýtať,či nemáte niekto materiál zo SP v III.sektore. Ďakujem 🙂 môj mail: miska.t4@gmail.com

sofokleska
11. mar 2013

@sleha kto vas ma na ten predmet? ja mam material, ale z minuleho roka. prednašku mame až v aprili. 🙂