VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

miriqa
20. feb 2013

Prosim Vas neviete, aky je limit na %, ktore mi vyjdu z EZP?

elize
20. feb 2013

@jazminn
@denkolac mne sa doposial podarilo zozbierat 156 vyplnenych dotaznikov. Do konca tyzdna to necham bezat a potom to uzavriem a vyhodnotim 🙂

jazminn
20. feb 2013

@elize tak to máš super...ale ty máš dotazník, ktorí môže vypísať každý...

denkolac
20. feb 2013

@jazminn

@elize
veru mas dotaznik, ktory moze vypnit kazdy - kdežto pri mojom sa vsetci boja - a okrem toho nemam FB aby som to tam vyvesila 🙂 hadam sa mi podari daco nazbierat - ale k takemu vykonu gratulujem 🙂

osabela
20. feb 2013

@jazminn ahoj už je to opravené trochu sa to pomiešalo ale už je to v poriadku ak budeš mať čas poprosím o vyplnenie ďakujem

osabela
20. feb 2013

@denkolac ahoj tak už je to v poriadku poprosím o vyplnenie ďakujem

osabela
20. feb 2013

@osabela dotazník je už v poriadku prosím o vyplnenie kto si nájde čas ďakujem

http://www.survio.com/survey/d/C6H8J5M4C6A5H6A9J

denkolac
20. feb 2013

@osabela
uz v 7 otazke neviem ako odpovedat ked tam moja moznost nie je a dalej ma bez vyplnenia nepusti - nemozem ti to vyplnit - moja moznost v tejto otazke je - nepracujem/nepracovala som este v hospici
ked som ja robila dotaznik tak som ho obracala spredu zozadu aby mal kazdy moznost odpovedat - skus to tiez tak

zuzanka97
20. feb 2013

Zdravím, bol by niekto taký dobrý a posunul mi (len na inšpiráciu) prácu na Odbornú prax pod supervíziou s PhDr. Pavel Bryndzákom, PhD. (4.ročník)? A náhodou nejaký materiál na predmet Základy aplikovanej štatistiky (Kratochvíla) + čo bolo na skúške? ďakujem, majte sa

ranska
20. feb 2013

@novinga jéje, prosím Ťa, a aké príklady si si vymyslela? Ja si pripadám jak nemtavá, čo si mám vymyslieť?Odkiaľ si brala inšpiráciu? To vám dal toľko otázok? Boli ste rozdelení na skupiny? Ja idem teraz v piatok, neviem či to zvládnem.Prosím pomôž.🙂

ranska
20. feb 2013

@luli03 Prosím tiež by si mi dala vedieť viac o skúške s Kratochvílom?Kedy ideš?Dík.Ja v piatok.

adrika755
21. feb 2013

Prosim Vas,ma niekto material k predmetu socialna patologia od Prof.Schavela,velmi by mi to pomohlo.Dakujem.

jazminn
21. feb 2013

@osabela ale tento dotazník je adresovaný dobrovoľníkom v hospicoch...musíš ho umiestniť na iné stránky...
ja som mala dotaznik, ktorý bol adresovaný náhradným rodičom a dala som ho na stránky, kde sa sústreďujú ľudia,ktorí s tým niečo majú napr. asociacia nahradných rodičov a pod.

0075
21. feb 2013

@elize vyplnene

jazminn
21. feb 2013

neviete aké dáva prof. Schavel otázky na supervízií?.....posledná skúška a štátnice!

termix
21. feb 2013

@ranska z ktorej si skupiny ??? Aj ja idem k nemu v piatok 🙂

elize
21. feb 2013

@jazminn nam dal Historiu na SK, Ciele supervizie, typy a formy supervizie, zameranie supervizie a tusim aj ten cyklicky model (ale to som si neni ista). Skuska bola super, on studentov nestresuje, staci pisat vlastnymi slovami to oceni viac. A hura ucit sa na statnice 🙂

jazminn
22. feb 2013

@elize ďakujem... a čo diplomovka už odovzdaná?

elize
22. feb 2013

@jazminn ale kde, prave dokoncujem teoriu a cez vikend chcem vyhodnotit a spracovat empiriu. Termin odovzdania mame az 14.3. Ale moja skolitelka odchadza buduci tyzden na konferenciu do Chicaga, tak jej to potrebujem do nedele odoslat. Snad mi toho vela nezoskrta 🙂 A ty ako? Nebodaj ma vsetko hotove? Ja som si to nechavala na poslednu chvilu a teraz sa za to na seba hnevam 😠

miriqa
22. feb 2013

@jazminn my sme tiez s nim mali poslednu skusku, bol velmi prijemny, dokonca nas nedelil ani na skupiny kazdemu dal rovnake otazky. Mali sme ciele supervizie, co je jej zamerom, historia na Slovensku a Formy supervizie iba vymenovat.... Vsetci spravili...

laura123456
22. feb 2013

@miriqa on je prijemny a najviac na zeny, ktore sa mu pacia.... 😵

monikriznova
22. feb 2013

@sisi01

Ahoj prosím ťa aj mne by si mohla poslať otázky, ktoré skúšal? Máme ho zajtra na Politike zamestnanosti. Veľmi ti ďakujem.

jazminn
22. feb 2013

@elize tak skúšku so Schavelom mám za sebou, posledná skúška! a idem dokončiť výskum a odovzdať...
my máme termín 28.2. ale to je len taký termín...radšej nám povedia skôr, lebo keby nám dali 28.3. tak by sme odovzdali v polovici apríla a štátnice máme 13.5.
prof. Schavel bol super! ale to on je vždy...

ranska
22. feb 2013

@termix neišla som na skúšku, ale dnes mala iba jedna skupina s ním skúšku,-štvrtá. 🙂

elize
22. feb 2013

@jazminn gratulujeeeem 🙂 Mne tiez chyba uz len vyhodnotit vyskum a hodit to na papier. My mame termin odovdzania 14.3 a statnice mam 9.5 ... tak nech to mame cim skor USPESNE za sebou 🙂 a potom sa leto moze zacat 😎

termix
22. feb 2013

@ranska ahaaaa ja že myslíš budúci piatok, to máme u neho my - 3. skupina 😀

ranska
22. feb 2013

@termix aj luli003 je z tretej skupiny? Už viem otázky. Askupina: štruktúra dotazníka,systematicky náh.výber,stratifikovaný náh.výber, ( k tomu príklady), a dva príklady na anekdotické otázky. Bskupina: osgoodova škála, obsahová analýza, zámerný výber,snehová gula (k tomu príklady) 😉 ahoj

termix
23. feb 2013

@ranska DA KU JEM !!!!!! 😎

sances
23. feb 2013

@osabela

Ahojte. Aj ja by som potreboval vypracované otázočky.
Veľmi by mi to pomohlo.
Môžete aj mne poslať ?
Nemám túto:
10. Globálna sociálna agenda (IFSW, IASSW, ICSW, 2010). Sociálna práca a sociálny
rozvoj. Ciele a úlohy sociálnej práce v medzinárodnom kontexte.
a túto:
20. Krátka terapia orientovaná na riešenie. Predstavitelia. Základné princípy. Zázračná
otázka. Vybrané techniky.

Ďakujem veľmi pekne

koka3
23. feb 2013

ahooojte..ma niekto prosim prednasku SP so skupinou??ak ano poslite mi prosim nieco na emal - koka3@azet.sk dakujeeeem