VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

moncicici
2. jún 2012

Ahojte. 6.juna mam statnice,nemate niekto vzor ako ma vyzerať prezentacia na obhajobu bc?a ked si niekto vytiahne otazky,vracaju sa naspat?dakujem za info

osabela
2. jún 2012

Ahojte prosím Vás ako skúša PhDr. Bujdová Sociálne poradenstvo?? neviete aké dáva otázky??? Ďakujem

medulienka31
2. jún 2012

ahoj, neviete niekto ako prebieha skúška zo sociálneho poradenstva s M. Tomkom?

monicka07
3. jún 2012

@moncicici Prvý slajd má byť: názov školy, názov práce, meno a priezvisko tvoje a tvojho školiteľa, dátum obhajoby...... Druhý slajd cieľ práce jedno vetou....Tretí slajd obsah z práce, teda názvy hlavných kapitol bez číslovania.....Štvrtý a ďalšie názov kapitole a názvy podkapitol.......a ten posledný slajd odporúčania pre prax a cieľ, že veríme, že sme ho splnili.....
Otázky teda aspoň u nás sa nevracali späť....

moncicici
3. jún 2012

@monicka07 dakujem 🙂

janka09121
4. jún 2012

ahojte, prosim Vas, nema niekto na predaj knihu od p. Mackovej Všeobecná psychologia pre pomáhajúce profesie??? potrebujem ju a neviem kde ju mám narýchlo zohnať.

ja_nka88
5. jún 2012

Ahojte ,to vazne nema nikto vypracovane otazky na Teoriu socialnej prace s olahom? :( nejake som si vypracovala,,ale este stale nam neposlal knihy a skuska sa blizi:(

laura123456
5. jún 2012

Moze mi niekto napisat, kto ma skusenost s Romanovcami, ze aki su ako profaci a ako skolitelia?? Dakujem

elize
5. jún 2012

@ja_nka88 daj email, poslem ti ich 😉

elize
5. jún 2012

@laura123456 Tibor - no comment, rozhodnie NIE ako skolitel a Ladislav je ferovy, mala som s nim dve skusky a bol velmi fajn.

elize
5. jún 2012

@omnia23 na kazdej skole humanistickeho smeru existuje predmet, na ktory ti staci precitat material raz, dvakrat. Tak isto su skusky take, na ktore sa pripravujes tyzdne a zhanas a citas niekolko sto stranovych knih. A tak je to aj na Alzbete. Vela vyucujucich je externych a pochybujem, ze na Alzbete maju nizsie kriteria ako na ostanych VS. Socialna praca nie je tazka pre toho, koho tento odbor zaujima alebo v nom pracuje.
A btw poznam ludi, ktori vystudovali pravo a na strednej ledva preliezali z rocnika do rocnika - nehovorim o sukromnej skole. Priemerny clovek vystuduje akukolvek VS, ak je sikovny a vie ako na to 😉

ja_nka88
6. jún 2012

@elize ja_nka88@azet.sk . je moj email.mooooooooooooooc dakujem,lebo uz som z toho na nervy ako si pan profesor dava nacas 🙂

jazminn
6. jún 2012

@ja_nka88 napíš mail.adresu...

ja_nka88
6. jún 2012

@jazminn ja_nka88@azet.sk je moj mail,naozaj dakujem

moncicici
6. jún 2012

Baby dnes som spravila statnice 🙂

ivana29
6. jún 2012

@moncicici bolo to moc tazke? kolky neurobili?

11011961
6. jún 2012

@moncicici
Gratulujem, poznám ten pocit.
Štátnicovala som minulý rok na Bc.a o rok ma to čaká na Mgr.

Ešte raz - úprimná gratulácia.

asad3
7. jún 2012

@jazminn budem vdačná ak aj mne prepošleš vypracované otázky na teoriu SP od Olaha. mail: asad3@atlas.sk Ešte raz díky

saarusik
7. jún 2012

@henika32 ahoj spominala si tu ze mas sestru ktora konci soc pracu v Presove mgr. nemohla by si sa spytat a ak moze ci by mi neposlala statnicove otazky ak ich ma vypracovane bola by som velmi vdacna mna to caka buduci rok a bojim sa torsku ze to nezvladnem sa naucit nech si len tak precitam...

yogino
7. jún 2012

Ahojte je tu niekto kto už mal skúšku s Oláhom Teória sociálnej práce? AK áno aka bola skúška a ake dával približne otázky? dikes

elize
7. jún 2012

@yogino tu su otazky, ktore koluju ... ale on to dost meni ...
1. Popíšte a nakreslite kruhový vzťah medzi teóriou - vedou a praxou v SP.
2. Vymenujte a popíšte atribúty vedy SP ako vedy podľa Žilovej
3. Celok a časť - holizmus.
---------
1. Celok a časť.
2. Vymenujte a popíšte atribúty vedy SP ako vedy podľa Žilovej.
3. Vzdelávanie v SP.
-----------
1 Výskum SP a problémy metodológie SP
2 Celok, časť a holistický prístup
3 Vývoj teórie SP v EU a USA
----------
1 Načo je sociálnej práci veda? Prečo je SP veda a prečo nie je veda?
2 Tri odlišnosti teórie podľa Payneho
3 Formalne a neformalne teorie - nakreslit tabulku

a jedna skupina mala aj ludske prava. Drzim palce 😉

sisi01
7. jún 2012

@yogino A ja doplnim este otazky ako globalizacia, globalizacia v obdobi postmoderny a dalsia paradigmy, zakladne paradigmy.. Neda sa spoliehat na otazky, ktore koluju, lebo ich dava z hlavy a viac menej podla nalady... A otazky, ktore su pre nas tazke povazuje on za lahke... Drzim palce, lebo je to fakt katastrofalna skuska... U nas strasne vela ludi vyletelo a myslim, ze nielen u nas...

emmuska11
7. jún 2012

@elize ahoj ty si v akom rocniku? Nepoznas Slovaka co uci psychologiu 🙂

jazminn
7. jún 2012

a nemal nikto Teoriu SP s PhDr.Bujdovou, aké dáva otázky?

yogino
8. jún 2012

@emmuska11 Ja som ho mal v dvoch ročníkoch

yogino
8. jún 2012

@elize Ďakujem si zlatá moc mi to pomohlo- inak čo sa týka toho mal som s ním metódy komunity a tam dal presne tie isté otázky čo mi tu kamarátka napísala a dal ich tiež takže som mal Bčko. Inak odkiaľ si sa to učila? len z tej prezentácie alebo.....???Ďakujem

yogino
8. jún 2012

@sisi01 Ďakujem veľmi pekne

emmuska11
8. jún 2012

@yogino ano a aky je prosim ta, ja mam zajtra s nim skusku zo psychologie vyvinovej. ☹

yogino
8. jún 2012

@emmuska11 Slovák je dobrý a spravodlivý len dosť skáče do reči treba hlavne na začiatku veľa hovoriť síce Ti skočí do reči ale treba aby si hovorila aj ty lebo potom to vyzerá, že nič nevieš. Ja som s ním mal skúšku v prvom a druhom ročníku na bc. A bol v pohode len musite byť tichšie nemá rád keď niekoho skúša a za dverami prebieha diskusia jak na trhu to potom znervoznie. Ja som tak bol a urobil som na C ale baby čo išli po mne asi 5 vyrazil po sebe. Ale ak si naučená tak sa nemusíš báť. 😉
Tak držím palce a daj vedieť ako si dopadla

11011961
8. jún 2012

@elize
Máš pravdu aj ja som mala s ním skúšku v 4 ročníku - učila som sa na ňu tri týždne, ale keby som išla ako prvá no neviem neviem či by som to dala na prvý krát.
Pomohli spolužiaci, ktorí boli pred nami - aspoň vieš na čo sa máš zamerať.
My konkrétne sme mali: nakresliť kruhový vzťah medzi teóriou, praxou a vedou
Formálne a neformálne teórie tabuľka z jeho prezentácie
Vývoj teórie SP v USA a EÚ.