VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

martina158
20. jan 2012

oprava aplikovana u prof. Tkáča

lucia121212
20. jan 2012

Dievčatá nemáte niektorá vypracované otázky na politiku zamestnanosti s prof.Tkáčom ,,, ??? Veľmi by mi to pomohlo. Ďakujem.

christiana04
21. jan 2012

Ahojte ... Prosím Vás, ako píšete Diplomovku podľa novej smernice? Tú diskusiu uvádzate ako podkapitolu k Vyskumu?

kali777
21. jan 2012

Ahojte, učil Vás niektorú v štvrtom ročníku Teóriu soc. práce doc. Mátel? Ak áno ozvite sa prosím aké 2 knihy Vám dal povinne prečítať. Ďakujem za info.

kali777
21. jan 2012

@lienkalenka7
Ahoj, prepáč že Ťa zas otravujem, ale nefunguje mi tá stará adresa ak môžeš prosím pošli mi tie vyp. otázky na kalimerko1@gmail.com. Ďakujem Ti za ochotu.

kali777
21. jan 2012

@majjat
Ahoj, zavolaj si do knižnice v svojom meste a oni Ti po telefóne to ISBN nadiktujú z počítača, mne sa to vlani tiež stalo, že som odniesla knihu do knižnice a zabudla som si odpísať vyd,...

kali777
21. jan 2012

@christiana04
Ahoj, prosím Ťa preposlala by si aj mne Mgr. vypracované otázky z tohto roku. Ďakujem za skorú odpoveď. Pá
Adresa: kalimerko1@gmail.com

kali777
21. jan 2012

Učil niekoho z Vás doc. Tomka? Dajte vedieť čo a ako. Dík

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
christiana04
21. jan 2012

@kali777 Kali, ja nemám tohtoročné otázky, ale z minulého roka.

grettka
21. jan 2012

lenca10, skus pozriet sem, mozno ti to pomoze

http://alis.uniba.sk/storage/ddp/dostupne/FS/20...

marianna85
22. jan 2012

podklady ku politike zamestnanosti od prof. Tkaca -surne!!!!!!

jazminn
22. jan 2012

Ahojte...to naozaj nikto nemal skúšku u Ing. Orendáča?

jajalinka
23. jan 2012

@kali777 skús na www.snk.sk/daj online katalóg/ čo je národná knižnica v Martine....pp. si daj do vyhľadávača národná knižnica a vygoogli Ti Martin, Blavu aj Prahu.... ja som si tam tiež dnes k bakalarke pozerala vydavateľstvo jednej knihy a našlo mi to 😉 😉

jajalinka
23. jan 2012

Prosím Vás máte niekto už vypracované bc. štátnicové otázky nie minuloročné 🙄 tie boli údajne zle vypracované a veľa ľudí vďaka nim v PN nezoštátnicovalo.

mira1
23. jan 2012

Ahojte, mal uz niekto skusku s prof. Tkacom politika zam.? Ake otazky daval?

kali777
23. jan 2012

@daphne8
Ahoj, prosím Ťa zháňam spravený projekt ku Ferovi ktorý by sa dal pozmeniť na tých 15 strán. Ak môžeš prepošli mi niečo. Daj aj vedieť čo a ako pri zapisovaní známok. Môj mail: kalimerko123@azet.sk. Ďakujem Ti za skorú odpoveď.

gabriela100
23. jan 2012

@monicka07 Ahoj, ak sa Ti niekto ozval na spracovanie systematického postupu prípadovej soc. práce s klientov, prosím, ozvi sa. Potrebujem pomôcť aj ja, netuším ako nato. Potrebujem to na sobotu.

monicka07
23. jan 2012

@gabriela100 ahoj, mne dievčatá poslali iba kazuistiky a podľa vzoru z knihy Vybrané kapitoly z metód soc. práce zo str. 211 som to dopĺňala.

monicka07
23. jan 2012

@monicka07 Keď už som to mala napísané, som našla niečo aj na nete, tak pozri si http://www.assp.sk/files/standardy_kvality_soci...

gabriela100
23. jan 2012

@monicka07 a mohla by si mi to poslať emailom, prosím? Mali ste už skúšku? Bolo to dobre? Potrebujem nejaký vzor. Díky moc

gabriela100
23. jan 2012

@monicka07 supeer, ďakujem

marianna85
23. jan 2012

Ahoj všetkým.nema tu naozaj nikto material na skusku politika zamestnanosti ku Tkacovi?dost surne.mozem na vymenu poskytnut nejaky iny material

medulienka31
23. jan 2012

@marianna85 na akú adresu to mám zaslať?

medulienka31
23. jan 2012

@aduskatt ahoj, máš už spracovaný projekt na metodológiu pre Fera? nemôžeš mi prosím preposlať ako si to robila?

1mica13
23. jan 2012

ahojte, môže mi niekto poslať materiál k sociálnym službám, prosím

1mica13
23. jan 2012

@marianna85 ,mam nieco, ale neviem ci je to spravne

aduskatt
23. jan 2012

@medulienka31 nemam to hotove ani nahodou, som len v zaciatkoch.....a predpokladam, ze asi vacsina to robi tak, ze si vytiahla z magisterskej prace nejaky vyskum a prisposobuje si ho........

medulienka31
23. jan 2012

@aduskatt dokedy to máte odovzdať?

eullienna89
23. jan 2012

Ahojte baby ak mala niektorá s doktorom Kovalom skušku zo SP v zdravotnictve tak povedzte mi čo to on vlastne skuša lebo nam povedal že bude skušať z praxe žiadna prednaška takže neviem čo sa mam učiť lebo niesom zdr. sestra a o zdravotnictvo sa velmi nezaujimam a potom doc. Hloch neviem akym zazrakom ale nedal nam žiaden material na skušku z metodologie vyskumu a na druhy tyžden s nim mam skušku ak niekto niečo viete ake otazsky obaja zvyknu davať tak mi povedzte a ak mate niejake materialy od nich tak mi prosim zašlijte na email evullienna@azet.sk 😀 dakujemmmmmmm 😉