VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

ajuska78
3. jan 2015

Ahojte, nemá niekto prosím Vás vypracovaných 28 otázok od prof. Tkáča - aplikovaná sociálna politika?

paela
5. jan 2015

ahojte prosím vás, nemáte niekto prefotenú knihu od daniely vodáčkovej krizová intervence? konkrétne kapitola 28 problematika týraných a zneužívaných lidí. ďakujem. kto by mi vedel pomôcť prosím na mail sipa1208@gmail.com.

130982
5. jan 2015

ahojte prosim vas nema niekto material ku predmetu Socialna praca s rodin.ku panu prof. Mikloskovi 4 rocnik a mozete mi to poslat na moj email dadam@azet.sk DAKUJEM velmi pekne ak to poslete velmi by mi to pomohlo a pekny dnicek vsetkym

maja5
7. jan 2015

Ahojte nemá niekto knihy v PDF mám tému ohľadne rodiny a SPOD aSK. ak by vedel niekto pomôcť, vopred dakujem.

maja5
7. jan 2015

a ešte sa chcem opýtať je česká literatúra považovaná v Bc práci za zahraničnú a ako ju treba používať v češtine al. preložiť do slovenčiny.

sofokleska
7. jan 2015

@maja5 treba to pisať v slovenčine

bejbina188
7. jan 2015

Ahojte, prosim Vas, ti ktori mate nejaku oskenovanu literaturu ohladom mentalneho postihnutia, rodiny, integracie, vychove, vzdelani, tak Vas velmi prosim, poslite mi to na mail: cestmir50@azet.sk
Chyba mi este cca 5 knih, tak zhanam 😢

stano_m
8. jan 2015

@maja5 Ahoj, česká literatúra je super, výborne sa parafrázuje, samozrejme že som ju voľne prekladal do slovenčiny a zhodu som mal len 1,44%.

timonka
10. jan 2015

Ahojte.
Náhodou Vás neučili ?

Sociálne služby PhDr. N. Bujdová, PhD.
Sociálna prevencia PhDr. Drexlerová, PhD.
Sociálna práca s nezamestnanými Mgr. Peter Pollák, PhD.
Trestné právo JUDr. Pavol Uhrík
Sociálne zabezpečenie doc. JUDr. K. Zeman, PhD.
Sociálna práca vo verejnej správe doc. PhDr. Igliarová, PhD.

Dakujem!!!

homealzbeta
10. jan 2015

Poprosím vás o info, aká bola skúška s Mikloškom, Sp s rodinou... aké otvorené otázky dal a aký počet, boli skupiny, na prednáške som bola, bol zlatý ...vraj nemajte strach 😀 no či ...??? a ešte info prosím aká je bielová na skúške krízová intervencia, no na jej prednáške som nemohla byť 😖 ... Ďakujem vám 🙂

domusinkaa
11. jan 2015

Ahojte chcela by som si podat tento rok prihlasku na externe studium verejneho zdravtnictva, len potrebujem vediet ako vyzera semester a ako casto sa chodi do skoly

elektrablade
12. jan 2015

Obávam sa dosť Občianskeho práva s Chomovou, nejaké skúsenosti?? 😨

dieselko
12. jan 2015

@erin12 Zaujimalo ma to preto, lebo vyucoval Busko, ale skusal Juristy podla pokynov Bucka

dieselko
12. jan 2015

@zuri5663 Dik za odpoved, zvladol som to na "B", ale potom som sa nechal este ustne doskusat a nakoniec bolo A 🙂

erika1106
13. jan 2015

@emmuska11 ahoj, ako citam tak ti si mala uz skusku s Tkacom, aplikovanu soc. politila. prosim ake daval otazky? Dakujem, velmi by si mi pomohla.

erika1106
13. jan 2015

Ahojte mate niekto vypracovane otazky z aplikovanej sociálnej politiky.

timonka
13. jan 2015

@majafi Ahoj chcem sa ta spýtať aka je drexlerova ?? My mame snou sociálnu prevenciu... dakujem 🙂

timonka
13. jan 2015

@moncicici Ahoj, chcela by som sa spýtať aka bola skuska s igliarovou? tento rok sme ju dostali dakujem 🙂

tinka3636
14. jan 2015

@homealzbeta ahoj prosim ta nedozvedela s sa nic nove ohladom skusky s Mikloskom? Dakujem

moncicici
14. jan 2015

@timonka v pohode,treba vediet podstatne veci

timonka
14. jan 2015

moncicici dakujem 🙂

myshynka
17. jan 2015

ahojte, viete niekto poradiť ako prebieha rigorózne konanie?? čaká ma to 2.2.2015 😒 nemal niekto v poslednej dobe?? vraj to sprísnili?? aké máte info?? ďakujem

erika1106
19. jan 2015

Ahojte, chcem sa opytat mala niektorá z Vás už skúšku krízová intervencia s p. Hejdišom? Ako prebieha skuška? nejake info? Dakujem

natalym
19. jan 2015

@romanovic Ten pán majiteľ má pravdu, je to špecifický odbor, Ja to robím a je nás strašne málo a aj bude.

wingsseven
19. jan 2015

Ahojte, ak by iekto potreboval predám nasledovné knihy:
1. Repková- Sociálne programovanie a projektovanie (nielen) v sociálnej práci- 2008,
2. Základy celostného manažmentu sociálnej práce- Šebestová- 2010
3. Oláh, Schavel, Ondrušková, Navrátil- Sociálna práca- 2009
4. Zákon o pomoci v hmotnej núdzi, Zákon o soc. službách- 2014
5. Nemčeková a kol. Práva pacientov. Medicínske, ošetrovateľské a filozoficko-etické súvislosti- 2004
6. Zákony 2014- Rozpočtové pravodlá, verejný záujem, zákon o štátnej službe, , školský zákon,
financovanie škôl, zákon o obecnom zriadení, samosprávne kraje
7. Oravcová- Kapitoly zo sociálnej pszchológie- 2007

37kika
21. jan 2015

@timonka Zeman ten dá zabrať, tam sa treba naučíť všetko od A po Z ☹

erika1106
21. jan 2015

ahojte, nikto nemal skusku krizova intervencia s p. Hejdišom. Dakujem

mmarcelinka3
21. jan 2015

Caute, nevie niekto otazky z minuleho roka na predmet Personalistika a manažment ľudských zdrojov - od Bugriho a Pribisovej??? velmi by mi to pomohlo Dakujem. Moj e-mail: marcelinka3@centrum.sk

maja5
22. jan 2015

Ahojte vedeli by ste mi pomôcť ako a koľko parafrazovať v bakalárskej práci? mám s toho celého strach. môžem aj celé strany a len tam vsunúť 2-3 vety svoje? dakujem ☹