VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

bardott
1. sep 2009

Ahojte. Nedá mi nezaregovať na vaše príspevky. Ja som práve tento rok ukončila Mgr. na tejto VŠ a poviem vám, že je to škola ako každá iná ..... má pozitíva a má aj svoje negatívne stránky. Ja som študovala Laboratórnu medicínu, externou formou. Bc. som skončila na LFUK v BA a potom som si MGr. robila práve na tejto škole. Môžem teda porovnávať odbornosť oboch škôl a aj napriek tomu, že som sa na VŠ sv. Alžbety nemusela až toľko veľa učiť ako na LFUK treba rátať s tým, že učiť sa treba aj tu. Ja som bola osobne spokojná a akreditáciou táto škola prešla, nemáte sa teda čoho báť. Odporučili ju na štatút univerzity ale .... treba podpis aj od ministra Mikolaja a ten ako viem, je striktne proti. Nevadí. O peniaze neprídete tak či tak. Doštudujete. Treba sa len obrniť a ísť vpred, aj keď sa vám posun vpred bude zdať niekedy nemožný. Držím vám palce pri štúdiu a želám veľa pozitívneho myslenia. 😀 😀 😀

bardott
1. sep 2009

A ešte niečo. Ak by sa tu našla nejaká kočka, ktorá by chcela kúpiť vypracované štátnicové otázky z môjho štúdijného odboru nech mi napíše IP 🙂 🙂

alenka2202
1. sep 2009

ahojte 🙂
zajtra mám zápis (oše. denné) ... na námestí 1 mája .. a vôbec neviem ako to tam nájdem .. nevedeli by ste mi niekto poradiť ... ? nie som z BA takže orientácia tam žiadna .. ďakujem

rosebud
1. sep 2009

Alenka,ja som to vyriesila tym,ze som kupila podrobnu mapu BA. Mas tam vsetky ulice,dokonca aj zastavky elektriciek. Ked idem do BA,tak mapu otvaram takmer na kazdom kroku a vzdy som nasla,co som potrebovala 🙂

alenka2202
1. sep 2009

ďakujem za radu .. ... dostať sa na námestie nebude problém .. ale potom to nájsť ... mám poriadny stres :(

ale aj tak dik 🙂

barborena
1. sep 2009

Ahojte tak ja som prvacka 🙂 teda resp. budem ! Idem vo stvrtok na zapis ☹ mam troska strach co to bude, ale nejako to predsa len zvladnem! dost mi pomaha Lubka z fora ktorej velmi dakujem ,za podporu ! A CHCELA SOM BABY KTORE BUDETE PRVACKY A IDETE NA ZAPIS SA MI NEJAKE OZVITE VED BY SME SA MOHLI NEJAKO SPOJIT/SKONTAKTOVAT A BYT AJ SPOLU V SKUPINE 🙂 ZE VRAJ BY SA TO DALO !! ak chcete mohli by ste nejake napisat nech troska o sebe vieme 🙂 a prijata som na denne studium , soc. praca do BA !!!
papapa barbora

rosebud
1. sep 2009

Ahoj Barborka,no ja idem tiez vo stvrtok na zapis na soc. pracu,mohli by sme sa niekde stretnut,lebo idem sama 🙂

lulkinka
1. sep 2009

Ahoj rosebud,no ako vidim aj ty ideš vo štvrtok na zapis,konečne niekto aj z nás dennych,teda aj ja by som boal rada spoznala nejake nove baby z denenho študia barborku už poznam,takže dufam že sa tam niekde najdeme,zatial ahojte

rosebud
1. sep 2009

Babule a nemohli by sme sa niekde stretnut? ste z BA alebo? Ja som z Brezovej pod Bradlom a bola by som rada,keby som nemusela po BA bludit sama 🙂

barborena
1. sep 2009

No ahoj lulkinka 🙂 no a ahojte baby 🙂 ja idem na zapis z otcom ale tak ja by som uz okolo pol 9 chcela byt v skole! a vy kedy budete v BA? nejak by sme sa mohli stretnut pri prezidenskom tak kde je fontana a ist spolu 🙂 co vy nato? no ale ako sa spozname??
😵

barborena
1. sep 2009

rosebud nemas nejaku foto alebo niesi registrovana na pokeci???

lulkinka
1. sep 2009

no kludne,ja som za ale tak ja pojdem od zastavky mlynske nivy sama a tak kludne a ty roswbud odkial pojdeš tiež z mlyskych somnou pojde asi aj mamina ešte neviem

lulkinka
1. sep 2009

rosebud,inak kludne sa možeš pripojit ak ideš aj ty,ja som zo zlatych moraviec ja by som ta na autobuske kludne počkala len povedz kedy pojdeš a kedy budeš približne v ba,a ak si na pokeci tak mi kludne možeš napisat ja mám nick tak isto aku tu lulkinka

rosebud
1. sep 2009

no ja som na pokeci tiez ako tu, tak aby sme sa spoznali 🙂

grettka
1. sep 2009

baby, ktore idete na zapis na sv. Alzbetu v BA, tak nestresujte, skola je hned pri prezidentskom palaci (Hodzovo nam.), tak to nemozete zabludit 😉 z hlavnej stanice, bus. č. 93, vystupit na zastavke Hodzovo nam. (od stanice druha zast.) prejst na druhu stranu k prezidentskemu palacu a tam uz sa neda zabludit. Z autobusovej stanice Nivy ist trolejbusom 2O8, tiez vystupit na zastavke Hodzovo nam. a skola je par krokov od trolejbusovej zastavky. Teda pokial idete mhd, pokial pojdete autom tak tiez smerom k prezidentskemu, ale kde parkovat to vam zial neviem poradit.

rosebud
1. sep 2009

Ja uz som si bola skolu kuknut,viem,kde to je,len sa mi tam nechce ist samej 🙂 a teda trvalo mi dost dlho,kym som to nasla,lebo to ani nie je skola,skor budova skovana medzi ostatnymi budovami v uzkej ulicke...som myslela,ze ako sukromna skola to bude nejaka nova budova,ktoru bude vidiet uz z dialky,no ale mylila som sa...

grettka
1. sep 2009

aale, co by bola zastrcena... zalezi na tom, odkial ides, ak od parku za prezidentskou zahradou ano, ale ak od namestia, tak je to "na rohu" namestia.. a ta budova bola skolou odjakziva, len sa tam teda tie skoly striedaju 😉

grettka
1. sep 2009

a este, vies si predstavit, ake by muselo byt skolne vysoke, keby bola skola v novej budove? 😉

malaberuska
2. sep 2009

ahojte kočky, je tu niekto kto ide na DVŠ soc.prácu v Bratislave? a nezistili ste niekto kedy bude zápis keďže na stránke nič nie je :(

lulkinka
2. sep 2009

Ahoj grettka,dakujem inač za to info o trolejbusoch,lebo som vážne nevedela že na ktory,tak ti chcem podakovat aspon nebudem bludit .diky

rosebud
2. sep 2009

No inak ja by som skor povedala,ze je vyhodnejsie ist na Safarikovo namestie alebo na Sturovo,odtial je to na palackeho kusok... Z Hodzovho je to dost daleko... 🙂

grettka
2. sep 2009

pockaj, zapis mate na Palackeho? Lebo sv. Alžbeta ma budovu aj na namesti 1. mája.... teraz som na pochybach.. aby som zase niekomu nepodala zavadzajucu informaciu...

grettka
2. sep 2009

lulkinka takze info, ktore som pisala su ako sa dostat do budovy skolz, ktora je na namesti 1. mája!
Ak potrebujes ist na Palackeho, tak tam sa dostanes z hlavnej stanice elektrickou č. 13 a vystupit na Jesenskeho odtial je Palackeho kusok. Z AS Nivy najllepsie ist asi busom č. 50 vystupit na Safarikovom nam. a odtial to tiez nie je daleko, ale je to trosku pomedzi domy.

rosebud
2. sep 2009

Grettka, som si myslela,ze asi myslis nam. 1.maja,tak preto som sa radsej ozvala 🙂 Lebo my mame zapis na Palackeho 🙂

barborena
2. sep 2009

ahojte ano zapis je na palackeho 1 🙂 !!!!! takze aj tak to je pri palaci nie????? a zapis je malaberuska zajtra !!!!! uz zajtra 3.9.2009 od 09:00 !!!! a rosebud aky mas nick na pokeci????

grettka
2. sep 2009

barborena, a ostatne OSPRAVEDLNUJEM SA, takze ak mate zapis na Palackeho (nie je to pri prezidentskom, tam je nam 1. maja) tak som tam napisala tiez ako sa tam dostat kuk vyssie

rosebud
2. sep 2009

Barborena,mam taky isty nick ako aj tu 🙂

malaberuska
2. sep 2009

Barborena.... ale my zapis na konci septembra... ja idem na DVŠ!!!

rosebud
2. sep 2009

Malaberuska,na stranke VS to mas vsetko napisane,zda sa mi,ze externisti a DVS maju zapis 28-29.9.,ale pozri radsej,kedy presne

malaberuska
2. sep 2009

Rosebud ano mame tak ako pises ale zial tam este neni kedy presne :( tak ci nahodou tam niekto nevolal...