VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

denkolac
6. nov 2013

@wwaanesska
poslané 🙂

gerberad
6. nov 2013

@denkolac Dakujem 🙂 si zlatá.....
náhodou niekto testy alebo otázky z liečebnej a špeciálnej pedagogiky od prof. Bošnakovej nemá????? prosííííííííííííím v piatok skúska ☹ Ď a k u j e m

princessa1
6. nov 2013

Ahojte, nájde sa tu dobrá duša, ktorá by mi poslala vypracované otázky zo soc.práce so skupinou a komunitou (prof. Oláh) a knihu Vybrané kapitoly z metód sociálnej práce II., 2013? Na mail: zubrienka7@gmail.com. Dakujeeeeeem 🙂

emmuska11
6. nov 2013

@princessa1 ahoj prosim ta ak by ti niekto poslal mozem ta poprosit ? aj mne na email: kopecka1d@centrum.sk.
diky moc 🙂

monicka07
6. nov 2013

Prosím Vás mal niekto na skúške PhDr. Evu Romanovú/Halašovú na misijnú a charitatívnu prácu?

romanuela
7. nov 2013

ancsura ahoj nakoniec som si ten hárok sama vypísala lebo ho nikto nemal 🙂

laura123456
7. nov 2013

Mal uz niekto skusku zo Supervizie-Schavel ? Ake otazky dava ? Thanks 😉

ancsura
7. nov 2013

@romanuela Si šikovná, ja som to začala, ale nejako neišlo.

ancsura
7. nov 2013

Mal už niekto skúšku z Metódy SP s jednotlivcom u Oláha, aké otázky dáva?????Prosím napíšte. Ďakujem

dieselko
7. nov 2013

Ahojte, mal niekto skusku u dr. Vrankovej zo SP v zdravotnictve a tiez zo SP s rodinou? Ak ano, napiste prosim ake dava otazky. Dikes. marek.koltas@azet.sk

romanuela
8. nov 2013

ancsura ale ved on to že vraj ani nepozeráááá

jajajka28
9. nov 2013

@monciatko87
Ahoj, nevieš ako má vyzerať seminárna práca u Poloňovej "SP s obeťami násilia" a na koľko strán?

jajajka28
9. nov 2013

jajajka28
Ahojte, neviete mi poradiť ako má vyzerať seminárna práca /3.roč./u Dr.Bošnákovej na tému "SP s obeťami násilia"?A na koľko strán?Má to byť kazuistika?Neviete?Ďakujem.

lina711
9. nov 2013

@lienkalenka7 Ahoj, mohla by si aj mne poslať vypracované otázky z Aplikovanej soc. politiky? Veľmi by si mi pomohla. evelyne2@azet.sk Ďakujem!

lina711
9. nov 2013

Ahojte, mohol by mi niekto poslať vypracované otázky z Aplikovanej soc. politiky od prof. Tkáča? Bola by som veľmi vďačná!!!! Vopred Ďakujem! evelyne2@azet.sk

lienkalenka7
9. nov 2013

@lina711 v ktorom to bolo ročníku a kto vás učil ? pokúsim sa to nájsť.

lina711
9. nov 2013
lina711
9. nov 2013

@lienkalenka7 4. ročník. a prof. Tkáč nás učí! 🙂

lienkalenka7
9. nov 2013

@lina711 .. IP

zuzulik199
10. nov 2013

Prosim vas nema tu niekto vyplneny ten dotaznik co treba na skusku s Olahom..ak ste ho aj vy potrebovali..vopred dakujem 🙂

lilli12
10. nov 2013

ahojte,
prosim vas o vyplnenie anonymneho online dotaznika. dotaznik je urceny pre rozvedene/nych s detickami. ak ste viacnasobnym rodicom, pre zodpovedanie otazok pouzite samostatny dotaznik pre kazde dieta.

vsetkym respondentom vopred dakujem.

https://docs.google.com/forms/d/1px2Yi2bkBmnupf...

wwaanesska
10. nov 2013

lienkalenka7, prosím aj mne pošli otázky z aplikovanej soc politiky. ďakujem evkaaa@centrum.sk

andulla
10. nov 2013

Ahojte, veľmi, veľmi prosím o nejaké dobré poznámky na učenie z aplikovanej politiky. Som v 4. ročníku a učí Roman. Pomôžte o týždeň mám skúšku, Na oplátku ďakujem moja e-mailová adresa : andulla37@gmail.com

emmuska11
10. nov 2013

@ancsura no my sme mali :
1. Princípy prípadovej práce (vymenovat a ku kazdemu jednou vetou )
2.Metody s jednotlivcom v HN
3.Intervencia

bakalarka
10. nov 2013

Dobrý večer,chcela by som sa opýtať,či niekomu neprednášala doc. Kamanová paliatívnu starostlivosť.Ak áno ako u nej prebieha skúška.Taktiež či niekomu neprednášala Dr.Pribišová manažment sociálnej práce.Ak ano môžte poskytnúť otázky ak si pamätáte? Vďaka.

bakalarka111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
darinkazv
10. nov 2013

ahojte dievčatá. priznám sa, nemám čas to tu celé študovať. len chystám sa na štúdium ošetrovateľstva externe. vedeli by ste mi zistiť, či sa tento rok otvára externé štúdium ošetrovateľstva, koľko sa tam platí za semester a ako často sa chodí do školy na prednášky a skúšky? prosíííííím.

denkolac
11. nov 2013

@darinkazv
Ahoj Darinka - nenapísala si v ktorom meste - inak to najdes na hlavnej stranke skoly - vsetky informacie ohladom studia - tak skolne ako aj v ktorom meste ti otvaraju - a mimochodom tento rok je už predsa otvorený, tak ak chceš niečo riešiť treba sa obrátitť na štúdijné

darinkazv
11. nov 2013

@denkolac ďakujem. nemyslela som tento rok, čo už frčí. ja som chcela tento rok riešiť prihlášku 🙂 na štúdium 2013/2014 🙂 na stránku som pozerala, ale nenašla som tam spôsob výučby. ako často sa chodí na prednášky. čo sa týka externého štúdia 🙂

11011961
11. nov 2013

@bakalarka
S Ing. Pribišovou sme mali prednášku a aj skúšku z manažmentu. Ona je úžasná, prednáška s ňou bola veľmi poučná, dala nám svoje materiály a z nej pozostávali aj otázky v teste. Má neskutočne veľké množstvo testov, otázky boli len z jej skrípt, približne okolo 15. (väčšinou chcela len v krátkosti, dvoma - tromi vetami odpovedať, problém bol len v tom, že otázky boli dosť zložito definované, takže trebalo rozmýšľať). Odpísať sa dalo v pohode, len ten kto sa neučil nevedel si pomôcť ani s ťahákom. Odporúčam, ísť nie medzi prvými na skúšku - otázky sa v testoch opakovali, takže dá sa to v pohode zvládnuť.