VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

anavi222
28. dec 2010

ahojte babulky 🙂
chcela by som sa spytat, ci nahodou niektora ma na nahliadnutie seminarnu pracu? som prvacka, pisem o domacom nasili a som z toho debil 🙂)) Chcela by som vidiet ako to ma formalne vyzerat. Prosim pomozte, dakujem 🙂

sse
28. dec 2010

@anavi222 a nedostali ste pokyny od prednášajúceho ako to má formálne vyzerať? 😕 my sme vždy dostali.

jazminn
28. dec 2010

@sse daj si do vyhľadavača a tam zistiš náležitosti.

miska333
28. dec 2010

@sse dakujem, v ktorom si rocniku?

zuzana63
28. dec 2010

Dievčatá, prosím Vás píšem bakalárku a neviem, či som správne pochopila, že práca má mať min. 40 a max. 60 strán, čiže niečo medzi tým, ale tento počet sa počíta od úvodu po záver, že? Tie veci ako obal, obsah, abstrakt atď. sa do toho nepočíta, že? A zoznam použitej literatúry ano?
Díky!

anavi222
28. dec 2010

sse Mysme mali taku 20 minutovu instruktaz, kazdy bol z toho vyhukany a povedali nam kupte si nejaku knizku a piste podla toho.

sse
28. dec 2010

@miska333 ja som piatačka a ty? ak by si niečo potrebovala napíš mi 😉
@anavi222 napíš mi do IP tvoj mail a pošlem ti pokyny čo máme k diplomovke ako má práca vyzerať 🙂

miska333
29. dec 2010

@sse ja som tretiacka,, mala si uz skusku so slovakom? mi mame teraz v pondelok ustnu- ze vraj je to svina 🤐

sse
29. dec 2010

@miska333 Slováka vôbec nepoznám, takže ti neviem povedať. A z čoho máte skúšku?

katla
29. dec 2010

Ahojte, chcem sa opytat, ci by ste mi vedeli poradit ako v prvom rocniku pisat odbornu prax. Alebo uplne naj by bolo, ak by ste mi nejaku hotovu poslali. Ja by som si pozrela len ako to ma byt pisane. Na prax mame Bryndzaka. Bola by som moooc vdacna. Dakujem.

andreao
29. dec 2010

@miska333 so Slovakom som mala skusku vo dvoch semestroch, caka ma aj teraz, som stvrtacka, svina nieje, treba u neho vediet, hned na zaciatku vie, ci sa student ucil, alebo nie, ak ano, vie aj pomoct, naviest... nie nadarmo ja pan psycholog 🙂 drzim palce, mna caka skuska s nim vo februari... kazdopadne zazila som aj horsich vyucujucich, Slovak medzi nich urco nepatri 😉

jazminn
29. dec 2010

@anavi222 napíš mail.adresu a pošlem ti metodiku k písaniu.

vikina777
29. dec 2010

Ahojte. Prosím, nemá niekto z Vás materiály na skúšku z predmetu Sociálne služby s Kamanovou? Ak áno, tak mi PROSÍM pošlite na juliet866@pobox.sk
Ďakujem

miska333
29. dec 2010

@sse skusku mame - socialna praca s jedincom

@andreao u mna je zatial najhorsi profesor zeman a na tohto slovaka je tam toho starsne vela, dufam ze to spravim

zuzana63
29. dec 2010

Pridávam sa aj ja so skúsenosťami: prof. Slovák je fain, ale je pravda, že hneď vie odhadnúť či si sa učila, ale aj pomôže, mala som u neho 2 skúšky a obidve na A. Ale zato docent Zeman!!! U neho som mala zatiaľ jednu skúšku, nervy mám ešte dnes, keď si na neho spomeniem.Needopadla som moc slávne, až na D,ale je to za mnou. Ten je fakt prísny, strašne podrobne vyžaduje vedieť.

11011961
29. dec 2010

Aj ja sa pridávam so skúsenosťami, osobne som nemala skúšku s uvedenými profesormi, ale môj názor na túto tému je taký, že keď sa naučíš aspoň základy na skúšku tak to skúšajúci ocení. Ja som tretiačka, čakajú ma štátnice a zatial
všetky skúšky čo som absolvovala boli výborné. Osobne pre mňa sú dôležité vedomosti na štátniciach, a nie na skúškach, nikto sa Ťa nikdy v živote neopýta čo si mala z jednotlivých predmetov, či A,B.C...

megana44
2. jan 2011

@maculkac
megana44@centrum.sk Ďakujem

maculkac
2. jan 2011

@megana44
Ahoj, už som Ti ich poslala... Maťa.

maculkac
2. jan 2011

Ahojte, nájde sa tu niekto, kto absolvoval predmet Probácia a mediácia s Dr. Cehlárom (v Žiline)? Máte k tomu nejaký materiál?
Vďaka, Maťa.

sipina
3. jan 2011

Ahojte chcem Vas poprosit ci by ste mi poradili kde sa nachadza budova skoly na Poliankach nakolko sa neviem dostat na stranku skoly. Dakujem 😅

katla
3. jan 2011

Ahojte, mate niekto skusenost s doc. Zdenkou Mackovou? Mame ju v prvom rocniku na psychologiu a 14teho nas caka skuska.
Diky a stastny Novy rok prajem. Hlavne vela uspechov v skole 🙂

medulienka31
3. jan 2011

@jazminn
môžem poprosiť aj ja na adresu tvrdaz@gmail.com
Ďakujem

medulienka31
3. jan 2011

Želám veľa pracovných a študijných úspechov v roku 2011
máte niektorá skúsenosti s PhDr. Martinom Verešom, PhD? ako u neho prebieha skúška?
ďakujem za info.

renatkas
3. jan 2011

@zuzana63 v dodatku od Orendaca je 40-60 stran, pocita sa od uvodu po zoznam pouzitej literatury.

renatkas
3. jan 2011

@rafinka uz si mala Matela? ja som s nim mala skusku, nam poslal presne otazky ktore vyzaduje - je ich vela, treba to vediet vsetko, dava 3 otazky mas cas si vypracovat a potom ustne odpovedas. Uc sa a hlavne musis sa vediet odborne vyjadrovat 😉

zuzana63
4. jan 2011

@renatkas
Díky za info. Mám napísaných 35 strán z tej bakalárky aj s úvodom, tak ešte nejakých 14-15 strán. Myslím, že ideálne by bolo mať to tak na tých 50 strán.

ivana29
4. jan 2011

Ahojte, prosim Vas nemal z vas niekto na skusku z pedagogiky Repcika? Som v 1 rocniku a teraz snim mame mat skusku. Je prisny?

sofokleska
4. jan 2011

ahojte ja si len budem podavať prihlašku,chcem sa len spytať či nahodou nema niekto material z prveho ročnika-chcela by som si to prezrieť čo a hlavne kolko ma toho bude čakať.....dakujem 🙂

rafinka
4. jan 2011

@renatkas Mam s Matelom skusku 14.januara. aj nam poslal syllaby, ucim sa z toho,je toho hrozne vela a este mam 3 dni predtym psychologiu, coho je tiez vela. Neviem ktory mudrc mi povedal, ze tato skola je lavou zadnou,lebo sa nemas co ucit... no zmylil sa..lebo je toho neurekom a moj mozog nejak nestiha:o(( Uz som pocula o Matelovi a velmi dufam, ze sa trafi do otazok,ktore viem:o)) ake si mala ty? viem, ze 1 je z dejin a zvysok z uvodu+ ta praca o vyznamnej osobnosti.

rafinka
4. jan 2011

@anavi222 Ja pisem- teda chcela by som uz zacat pisat , tiez mam nejake podklady ako to ma vyzerat, ale tym ze je nova smernica, k nahliadnutiu su ti zbytocne, jedine, ze by to mal niekto cerstvo napisane. tiez by mi pomohlo,keby som videla vzor:o)