VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

jajalinka
2. feb 2012

baby kto ste mali dr. Lacom Romanom SP s rómami aké dáva na skúške otázky 🙂

kali777
3. feb 2012

@lienkalenka7 Ahoj, ak máš niečo čo si poslala -projekt Fero, prosím ozvi prepracovala by som to ja som nič nezohnala ďakujem za odpoveď

ma_b
5. feb 2012

ahoj, neviete mi niekto povedať, ako má vyzerať plán rozvoja rodiny pre p. Mikloška na predmet SP s rodinou. Ďakujem

ivana29
6. feb 2012

Ahojte kocky.
Mam taky mensi problem ☹ ☹ 😉 Mali sme teraz projektovanie v SP a mame napisat na 4 str. projekt,
no nejak som tomu nepochopila, bola by ste niektora ochotna a neposlali mi na moj email Vas projekt, len na ukazku ze ako to ma asi vyzerat, nech mam trosku predstavu.
Bola by som Vam veeeelmi vdacna 🙂 🙂

jazminn
6. feb 2012

Ahojte, zháňam materiál na SP so skupinou a komunitou 4.roč. mail:jazminn@centrum.sk
Ďakujem... 🙂

jajalinka
6. feb 2012

@ivana29 my sme minulý rok museli vedieť všetky nezmyselné poučky na skúšku, takže žiaľ Ti neporadím, ale viem, že niektoré baby hľadali projekt, skús si pozrieť staršiu diskusiu a napísať im 😉

anavi222
6. feb 2012

Čaute baby,
prosím nemá niektorá z Vás vypracované otázky od Oláha na Sociálnoprávnu ochranu detí??? Moc by ste nám s tým pomohli.

lienkalenka7
6. feb 2012

@kali777 Ahoj. Ja som projekt vypracovávala so svojej bakalárky. Prepáč, ale text ti nepošlem nakoľko ho budem používať v diplomovke.

lienkalenka7
6. feb 2012

Ahojte 🙂 Je tu niektorá s Vás ktorá chodí na špecializáciu: sociálna práca zameraná na manažment v SP ??

jajalinka
6. feb 2012

@lienkalenka7
ahoj môžeš mi prosím Ťa napísať kde sa študuje špecializácia kde chodíš ja som teraz tretiačka a hľadám čo ďalej 😀 😀 😀

lienkalenka7
6. feb 2012

@jajalinka Chodím na Vysokú školu zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety v BA, ukončila som Bc. v oblasti sociálna práca. Následne som sa prihlásila na Mgr. a tam sme mali možnosť buď pokračovať vo všeobecnej SP alebo si vybrať špecializáciu. Otvorili špecializáciu zameranú na manažment a poradenstvo v SP.

kali777
6. feb 2012

@lienkalenka7 Ahoj, je mi to jasné.

tinulka26
6. feb 2012

Ahojte, nemáte niektorá tieto knihy: V. Satirová - Společná terapie rodiny
Pernerová - Tabu v rodinné komunikaci
Riegel - Ostrov rodiny
Súrne ich potrebujem. Ak niektorú máte napíšte mi IP. Ďakujem 😉

osabela
7. feb 2012

@jazminn
Ahoj poslala so Ti materiál na Doc. Oláha.

jajalinka
7. feb 2012

@lienkalenka7 dakujem🙂
no ja som už tak znechutená vš sv. alžbety máme ako ročník oveľa viac predmetov ako minuloročný tretiaci, ešte stále nám chýbajú 3 skúšky a posledná prenáška je v marci neviem kedy dajú skúšku a to posledný májový týždeň štátnicujeme.....vážne uvežujem, že ďalej buem pokračovať na nejakej inej škole a o prístupe niektorých vyučujúcich ani nehovorím

yogino
7. feb 2012

Ahojte prosím Vás mám napísať projekt z metodológie výskumu pre Kratochvíla Michala neviete mi prosím poslať nejaký vzor? Som už úplne zúfali máme to čo najskôr odovzdať a ja neviem čo lebo nám nič neposlal. Moc by mi to pomohlo. Chodím do PN. Ke%d tak môj email: martin.modder@gmail.com. Dikes ak potrebujete nejaký materiál napíšte pošlem

lienkalenka7
7. feb 2012

@jajalinka Tisíc ľudí a tisíc názorov. Ja som s touto školou spokojná. Hlavne teraz čo počúvam naše nové spolužiačky, ktoré sa sťažujú na systém napr. v TT .. ale je to na tebe. Drž sa 🙂

christiana04
7. feb 2012

Ahojte, je tu nejaká piatačka? Ak áno, napíš mi do IP pošty .. pekný večer

jajalinka
7. feb 2012

@lienkalenka7 ja chodím do Piešťan, ale moja kolegyňa čo chodí do Partizánskeho na Alžbetu si tiež pochvaľuje.....no uvidím možno zmením len mesto....ale chcela by som nejakú špecializáciu a tá sa v PN a asi ani PE neotvára, a do BA to mám 100km. tak tam sa mi chodiť nechce ......100ľudí, 100 chutí ....nevieš koľko rokov sa študuje v BA mgr. 2al.3 roky?/myslím budúci akademický rok/ 😢

susbum
7. feb 2012

@jajalinka som v BA v 3r. a pokial viem vladou nebol schvaleny zakon iba predkladane navrhy, takze zatial je Mgr. 2 roky aj ked na stranke skoly na zaciatku tohto r. robili bububu....dufam, ze to este vydrzi aj nadalej, ked pojdeme dalej aj my 🙂 😉

susbum
7. feb 2012

@jajalinka aj ja sa pripajam, ze naozaj tento statnicovy rocnik nam dali straaasne predmetov a o 6.semest. ani nevravim...Dali sem este aj zaklady vyskumu, co do BC prace nepouzijeme a ti, co nepojdu dalej sa budu zbytocne stresovat na 4kreditovy predmet, ktory prednasaju Fero a Kratochvila..sme totalne skusobne kraliky

filipko
8. feb 2012

Ahojte dievcata, som studentkou 1. rocnika a dost sa obavam skusky predmetu Uvod do pravnych disciplín. Neviete mi niektora poradit ake byvaju otazky v teste? Dakujem

ella88
8. feb 2012

@filipko
Mne to bola prvá skúška v prvom ročniku a dobre to dopadlo, viem ze jedna otázka bola forma štátu a druhú nepametám. Môžem ti zaslať na mail vypracované otázky ak ti to pomôže 😉

sofokleska
8. feb 2012

@filipko ahoj vy mate test?my sme mali pred vianocami ustnu.inac uplna pohoda.s kym to mate?

jazminn
8. feb 2012

@osabela Dík za Olaha, dačo s toho povyberám, my to máme s Ing. Šatným...

jajalinka
8. feb 2012

@susbum jasné ved máme také predmety čo sa učia vo vyšších ročníkoch a ešte máme sociálne služby čo doteraz ako predmet nebol v 3. ročníku určite, rómov máme ako povinný a minulý rok to bolo povinne voliteľné ja som sa tak tešila na školu ale teraz som totálne znechutená 😵 😵 😢 som zvedavá ako sa ten predmet základy výskumu bude volať na budúci rok /určite ho dajú/ , lebo ho budeme potrebovať k diplomovkám, teraz nás tým len zaťažujú..... my máme mgr. Kratochvila a ten našťastie nechce nejaké projekty ale príklady z praxe/anketové otázky, príklady na rôzne škály/ tak aspoň, že nemusím robiť ešte nejaký projekt to by ma fakt zabilo 😝

jajalinka
8. feb 2012

@filipko
a ským máte skúšku my sme mali prof. Vlčeka ten dáva 2 otvorené otázky, ktoré musíš mať napísané a test, ale ten si nepamätám no je test rýchla smrť....v jednej otázke je aj viac správnych odpovedí, pp. ani jedna nie je správna al. len jedna je správna/ak nesprávne odpovieš napr.v otázke správne mali byť 3 odpovede a ty si dala 2, tak ti otázku nezaráta/ stupnica je veľmi prísna a u nás veľa ľudí zakaždým neurobilo... čo Ti poviem skúšky s prof. Vlčekom sú vždy aj o veľkom šťastí

jajalinka
8. feb 2012

@susbum k mgr.
pýtala som sa preto, lebo nám na zápise, ked sa baby na to pýtali zo študijného povedali že od budúceho akademického roka bude mgr.3 roky a bc. 4 roky a hovorili to ako hotovú vec tak neviem no pozerala som NR a tam je mgr. tiež len 2 roky u nás na alžbete sú podmienky prijatia len k bc.

paka
8. feb 2012

My sme sa pytali este v septembri priamo Schavela ohladom dlzky studia a on nam hovoril, ze ak by sa aj zmenila doba studia, urcite to nebude take jednoduche, lebo to musi byt schvalene zakonom, moze to byt vzdy az od nesledujuceho sk. roka po schvaleni a povedal aj svoj nazor, ze veri, ze to tak nebude. Tak dufajme, ze to zostane tak, ako to bolo. Ja som tiez tretiacka a mam pocit, ze mame tiez nejako vela skusok. My uz robime skusky z letneho semestra a neviem sa dockat toho vyskumu....Tiez neviem, naco nas s tym zatazuju, ked bolo jasne povedane, ze ziadny vyskum v bc, praci nema byt.

jajalinka
8. feb 2012

@paka tak to by bolo super určite to treba využiť, ......niekedy si myslím, že už nevedia čo učiť tak trepnú hocijaký predmet 🙂