VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

monicka07
8. mar 2012

Prosím vás má niekto v elektronickej podobe knihu od Orendáča - ako sa majú písať záverečné práce??? Budem vám vďačná ak mi pošlete.

adinka3
9. mar 2012

@monicka07
vssvalzbety.sk/userfiles/dodatokkmet.priruke-Dr.Orend.doc

ivana29
10. mar 2012

Ahojte. Pomalicky si zaciname vyberat temu na bakalarsku pracu.
Chcela by som pisat o temeMENTALNE POSTIHNUTYCH, pisal tu niekto z vas k tejto teme, alebo pise?
Keby mal niekto na predaj knihy, alebo by mi poradil kde zozeniem lacnejsie knihy, meterialy skripta.. bola by som vdacnaa.. 😉 🙂

yogino
11. mar 2012

Ahojte prosím Vás mali ste niekto už skúšku s Olahom s predmetu Metódy SP so skupinou a komunitou ? Aké dával prosím Vás otázky?Dik skúšku mám v stredu

yogino
11. mar 2012
angela200
11. mar 2012

@ivana29 ak ti môžem poradiť vyber si tému, niečo čo ti je blízke, čo máš v rodine, alebo sama prežité, ľahšie sa ti bude o tom písať, rozprávať,

osabela
12. mar 2012

Ahojte pripájam sa k Yoginovi aj ja by som poprosila otázky čo dával profesor Oláh na skúške Metódy SP so skupinou a komunitou. Ďakujem za ochotu

chuaneta
12. mar 2012

čaute, ja som nemala s Oláhom Metódy SP so skupinou a jednotlivcom, sorry

dancadanca
12. mar 2012

Ahojte. Olah dava na SP s so skupinou a komunitou: recenziu Cigana, komunitny rozvoj, komunitne planovanie, etapy prac s komunitou, etapy prace so skupinou

sisi01
13. mar 2012

Ahojte, ked uz sa tu spomina Olah mali ste s nim niekto teoriu SP? Ake otazky zvykne davat?

yogino
13. mar 2012

@dancadanca Ahoj ďakujem Ti a rozdeloval Vás na dve skupiny? dal Vám tri otázky alebo len dve?Dikes

vanka2
13. mar 2012

ahojte baby nemate niektora vypracovane statnicove otazky na bakalara v odbore socialna praca???

vanka2
13. mar 2012

mal niekto z vas skusku s dr. chomovou spravne pravo??? vedeli by ste mi povedat ake je, prip. co vyzaduje? dakujem krasne

jazminn
13. mar 2012

Ahojte babenky, aký je prof. Tkáč na skúškach, že veľmi prísny...

vanka2
13. mar 2012

@jazminn ano je prisny, na pisomke sa nemoze clovek ani pohnut,,,,ale zase vyhoda vsetkeho je, ze da kazdemu prejst co aspon nieco napise, to znamena, ze ked da otazky, tak aj ked na nich neviete odpovedat terba nieco pisat to je jedno aj ked sa to prave tej otazky netyka....on pozeral len na to ci je nieco napisane...jedine komu nedal prejst , ak tym co nemali nic

sofokleska
13. mar 2012

Ahojte, prosim vas nemate niekto nejaky material zaklady SP 1 ročnik? mame niečo na nete, ale zda sa mi to strašne malo a ani mi to nesedí z prednaškou.budem vďačna za čokolkovek 🙂

11011961
13. mar 2012

@sofokleska a s kým to máte ?

11011961
13. mar 2012

@jazminn
No podľa mňa je čudák (mám s neho taký dojem) - aj keď som dostala uňho z politiky A
- otázky len z tých čo nám dal (mi sme mali dve) času dosť a hneď to aj opravil a zapísal známku.
Treba sa naučiť z každej otázky (doplniť si odpovede aj z netu - to ocenil) - hlavne pri EU (otázka znela -
voľný pohyb osôb v EU) - treba písať všetko čo vieš o EU.

petrahy
14. mar 2012

@ivana29 odkial presne si? ja som si požičiavala knihy z knižnice v Hodoníne a tam je najlepšia knižnica čo sa týka výberu Skalica a Senica skoro nič nemá a máš skúsenosti s takýmito ľudmi? Ked tak napíš mi Ip

dandy263
14. mar 2012

Prosím dievčence aj ja by som potrebovala naskenovanú knihu Sociálna práca od Oláha, Schavela, Ondrušovej, Navrátila, alebo odkúpim - ozvite sa 🙂 mail: dankagonosova@gmail.com Ďakujem 🙂))

omnia23
15. mar 2012

Studuje tu niektora Verejne zdravotnictvo?

osabela
15. mar 2012

@dandy263 Ahoj poslala som Ti knihu.

yogino
15. mar 2012

Ahojte ešte sa spýtam mal tu už niekto skúšku s Schavelom? Mám s ním sobotu skúšku a neviem aký je lebo sme ho ešte nemali. Aký je?aké dáva otázky? Mám s ním Krízovú intervenciu. Ďakujem inak Olaha som zvládol dal tie isté otázky takže moooc ďakujem

paka
15. mar 2012

@yogino Schavel je uzasny profesor. Ja som s nim mala prevenciu a patologiu v zimnom semestri a môzem povedat, ze prednasky boli perfektne a skuska s nim je v pohode, u nas myslim presli vsetci a je spravodlivy a korektny.

zuzanka97
16. mar 2012

ahojte, mal niekto skúšku s dr. Arpovou- predmet Regionalistika, a s Dr..Pollakom -predmet Socialne sluzby.?
Ake otazky davaju, maju prisne hodnotenie? Vopred dakujem za odpoved a prajem prijemny vecer.

moncicici
17. mar 2012

Ahojte nemate niekto knihu v elektronickej podobe od Alojza Nociara-Alkohol, drogy a osobnosť???pokiaľ áno,môžem poprosiť zaslať na mail monika.mlynarikova@gmail.com, bola by som veľmi vďačná

adrika755
17. mar 2012

Ahojte studujem socialnu pracu v Ba 1 rocnik,mame somatologiu s Phdr Jan Danko Phd,ma niekto s nim skusenosti?Vyvinova psychologia Judita Stempelova,prosiiiim nejake info.

jazminn
17. mar 2012

@adrika755 prof. Stúmpelová je super... Ja som dnes bola na Aplikovanej SP u prof.Tkáča. Už to mám úspešne za sebou, naozaj bolo to ťažké...a ťahák je doslovne Trestný čin!

osabela
17. mar 2012

@jazminn a aké boli otázky?

jazminn
17. mar 2012

@osabela A sk: Europska únia, Rada Eu, a Subjekty. B sk: OSN, MOP a nástroje SP.