VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

nanika
4. sep 2012

Ak ste este niekto neboli na zapise, trvalo to asi hodinu aj so zapisanim sa do skupin. Islo sa podla abecedy, aj som bola skoro az na konci. Skupiny sa vyberaju len na tento zimny semester.

samanta14
4. sep 2012

@nanika: a do jaké skupiny ses zapsala ?

nanika
4. sep 2012

@samanta14 1. skupina

nanika
7. sep 2012

Kto je v mojej skupine? Nikto?

lucanka49
7. sep 2012

Ahojky kočky ,,myslite že sa to dá popri materskej zvládnuť? chcela by som nejaku školu ešte mať kedže mám zdravotnu ma to baví,,ale bez vysokej som nič,,a chcem sa opytať chdite akože do Žiliny študovať len,či aj do BA? nečitala som všetky stranky,,ale kedže som od Puchova Žilina by bola v pohode 🙂) Ďakujem za odpovede 🙂) a tým čo už študuju veľa šťastia 🙂

grettka
7. sep 2012

tu si pozri, kde vsade su detasovane pracoviska http://www.portalvs.sk/sk/vysoka-skola/vysoka-s...

yogino
7. sep 2012

@lucanka49 Všetko sa dá keď človek chce, to je moje heslo. V dnešnej dobe aj keď máš vysokú nemáš zaručený úspech čo sa týka pracovnej stránky. Mám vysokú a praca?žiadna tak už len ratam mesiace do konca posledného ročnika a šup do zahraničia. Na Slovensku to ide dolú vodou a nebude lepšie ba omnoho horšie

nanika
7. sep 2012

@lucanka49 podla mna sa da. Ale, musis byt s muzom schopna si vzajomne vypomahat, alebo mat pomoc v inom clenovi sirsej rodiny. Aby mal byt kto s detmi, ked si tych par dni v skole plus na skuskach a necakat, ze ked ste obaja doma, tak budu na tebe deti permanentne visiet. Lebo ucit sa v noci a cez den skakat okolo deti je vyslovene o hubu :(
Ja som si to vyskusala teraz v opacnom garde, muz dostudoval, idem ja, ale mna uz caka od januara nove zamestnanie. Vyhoda na rodicovskej je ta, ze si nemusis od zamestnavatela pytat volno, robi to zlu krv.
Skoda, ze si sa neprihlasila tento rok, ked sa da dostudovat bakalar za tri roky :(

jajalinka
7. sep 2012

Viete mi niekto prosím Vás poradiť na akej VŠ sa dá urobiť pedagogické minimum, pp. dať link na školu🙂
Ďakujem🙂)))))))

michaela181
7. sep 2012

Ahojte, neviem si poradiť ako by som mala začať obsah diplomovej prace na temu nahradnej rodinnej starostlivosti....keby niekto nieco mal prosim poslite mi na email michaela181@centrum.sk....vopred Vám dakujem 🙂

grettka
8. sep 2012

@jajalinka pedagogicke minimum si mozes urobit na roznych VS, ale len z tych predmetov, z ktorych uz mas statnicu. Takze hladaj na portaloch vysokych skol pod heslom "doplnkove pedagogicke studium"

yogino
8. sep 2012

@michaela181 Miška treba si spraviť obsah ako čo budeš písať. Doporučujem aby si konzultovala všetko s školiteľom ja už mam polovicu práce vďaka dobrej školitelke ktorá usmerňuje takže nehrozí, že pred odovzdávaním ma pošle ju celú prerobiť😀

samanta14
9. sep 2012

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda nevíte o nějakém ubytování v blízkosti školy za rozumnou cenu? penzion ubytovny hledali jsme i koleje alžběty ale nikde žádný odkaz jsme něnašli. pokud mi poradíte budu moc ráda

nanika
10. sep 2012

@samanta14 Uprimne povedane, si nejake lacne ubytovanie v BA ani predstavit neviem :(

samanta14
10. sep 2012

@nanika a o nějakém trošku rozumném nevíš v blízkosti naší školy . Penzion.Ubytovna na internetu je toho taky pomálo

nanika
10. sep 2012

@samanta14 to co som ti poslala na IP bolo k nicomu?

svetlanka111
12. sep 2012

ahojte mal tu niekto skúšku s prof. Žbirkovou z predmetu Terénna sociálna práca??

sofokleska
12. sep 2012

Ahojte neviete ako je to v pripade keď je na PV predmet prihlasenich malo študentov? Predmet už mame zapisani v indexe, ale obavam sa že nas bude veľmi malo. Ďakujem

zuzanocka
12. sep 2012

@sofokleska ak to nebude nadpolovicna vacsina, predmet nebude. do indexu sa pise len PV a ked sa rozhodne, ktory konkretne to bude, dopise sa

sofokleska
12. sep 2012

@zuzanocka len ja som si ho už zapisala bo na školskej stranke bolo že sa mame do zapisu rozhodnuť čo si vyberieme. Minuly rok sme tiež tak mali že sme boli len 7 na prednaške z toho dvaja nemali skušku ..., tak hadam to nezrušia ani teraz 🙂

zuzanocka
12. sep 2012

@sofokleska aha, no tak potom vam ho nechaju 🙂 u nas ked blo prihlasenych malo ludi, pv sa nekonal 😝 len twn, kde bolo nahlasenych viac

fiffinkaa
13. sep 2012

Je tu niekto kto ide na magisterské do Partizánskeho, alebo študoval niekto?

fiffinkaa
13. sep 2012

hallo, ide niekto na zápis 26.9 na magisterské do Partizánského na sociálnu prácu??

asad3
14. sep 2012

@jazminn Mohla by som aj ja poprosiť o knihy v elektronickej podobe na temu náhradná starostlivosťna mail : asad3@atlas.sk. Ďakujem veľmi pekne.

ivet_ivetka
14. sep 2012

@sofokleska ahoj, u nás sa zapisovali do indexu oba PV predmety a až neskôr sme museli nahlásiť, ktorý si vyberieme..na konci ročníka sa na druhý - neabsolvovaný PV predmet zakaždým dala pečiatka : ŠKRT do indexu..

yogino
17. sep 2012

Ahojte chcem sa spýtať je tu niekto kto si dával žiadosť o zníženie školného? Ak áno odpísali Vám?Ja som to posielal nejak 6. augusta a stále mi nič neprišlo a zápis mam v stredu

ivana29
17. sep 2012

Ahojtee.. Prosim Vas mal niekto z Vas Dr. Veresa? Aky je na skuske? Dakujeeem

sofokleska
17. sep 2012

@yogino aj to sa dá? čo k tomu treba doložiť? síce ja som to už vyplatila, ale do budúcna je dobre vedieť o tejto možnosti 🙂 Ďakujem

zasha
18. sep 2012

@nanika ja som v tvojej skupine 🙂 1.

medulienka31
18. sep 2012

@yogino skús zavolať na študijné