VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

brinzulka
19. okt 2012

Mam na Vas otazku: viem sa legalne dostat ako student TU k pracam na fakulte sv.Alzbety? Pisem pracu o rotavirusoch ako sestra, a niekto ju na fakulte v BA spracoval z labor.hladiska... Vedela by som sa na danu osobu nejak nakontaktovat ?

ja_nka88
20. okt 2012

ahojte nemá niekto náhodou knihu Sociálna náuka cirkvi v základných princípoch od Uháľa??ďakujeem 🙂

viliva
20. okt 2012

Ahojte. Nemali ste náhodou niekto skúšku s Dr. ľubou Pavelovou? Povedala nám, že budeme mať 15 otázok a budeme označovať A,B,C...... neviete niekto aké otázky boli a koľko bolo skupin? Ďakujem: 😉

tin815
20. okt 2012

@jazminn Dakujem za reakciu, mile od Teba.

spyrodragon
20. okt 2012

@sandracs Jestli Ti to pomůže a nevadí že jsem z české republiky, tak jsem Ti ráda pomohla.Také studuji na Alžbětě a budu pro změnu psát o bezdomovcích.

adrika755
21. okt 2012

Ahojte,vie mi niekto prosim Vas podat info ohladom profesorov,ako prebiehaju skusky,atd..........Rodinne pravo-Judr.Matejova,SP s občanmi so špecialnymi potrebami Dr.Rudolfova,špecialna a liecebna pedagogika Doc. Bošnakova,za kazdu informaciu vopred dakujem 🙂 .

medulienka31
21. okt 2012

ahojte, nemali ste náhodou niekto skúšku s Y. Juššíkovou manažment v sociálnej práci ?

jajalinka
22. okt 2012

@viliva no ja som mala dr. Pavelovu a tentest to je čistý tipos bingo, v jednej otázke je 0 až všetky správne odpovede....u nás vtedy veľa ľudí neurobilo skúšku....veľa šťastia 😉

jajalinka
22. okt 2012

@spyrodragon,medulienka31 bohužiaľ ani jedného vyučujúceho sme nemali 😔

jajalinka
22. okt 2012

@brinzulka myslím, že v Ba knižnici sv. Alžbety by mali byť všetky práce, asi sa budeš musieť ísť zaregistrovať do knižnice a potom nie je problém, ja tiež ako študentka sv. Alžbety mám preukaz v ukf NR a v pohode som si tam požičiavala knihy a dostala som sa aj k prácam 😉 😝

viliva
22. okt 2012

@jajalinka ☹ Ďakujem za info. Ale to sa nedá ani učiť, len čítať, a mať fotogenickú pamäť. A prosím ťa boli ste delení do skupí, či boli všetky testy rovnaké? No už sa teším.... ☹ ☹ ☹

jajalinka
23. okt 2012

@viliva tých testov bolo asi 10 druhov

elize
23. okt 2012

@medulienka31 mala som v septembri ... dava testy A B C, je viac moznych spravnych odpovedi. Treba riadne citat otazky, zodpovedat si ich a podla toho znacit odpovede. Boli dost zle znamky a vela ludi nespravilo. Ma vela moznych testov, rozne kombinacie odpovedi a otazok, ktore si uz ani nepamatam. Ale davala len to, co hovorila na prednaske. Drzim palce

medulienka31
24. okt 2012

@elize ďakujem

jazminn
25. okt 2012

Teoriu konfliktou s dr. Bujdovou...aké dáva otázky?

sandracs
25. okt 2012

@spyrodragon Veľmi pekne ďakujem, pomohlo mi to, som vďačná za každý vyplnený dotazník. 🙂 Ak by som mohla niekedy zase ja pomôcť, tak daj vedieť 🙂 sandra

sandracs
25. okt 2012

@jazminn Ahoj, je to už nejaký čas, tak otázky si nepamätám, ale dáva len z toho materiálu čo pošle a také základné otázky -tuším 4. Žiadne chytáky ani podpásovky.

yogino
25. okt 2012

Ahojte mal už niekto skúšku s Minarovičovou? aká je? aké dáva otázky mám s ňou skúšku z terennej sociálnej práce za odpoveď dikes

zlamal.i
25. okt 2012

ahojte studuje tu niekto verejne zdravotnictvo?mam skusku z pedagogiky uci na Hucik mate niekto skusennost?alebo knihu od kovalcikovej zaklady pedagogiky?nemozem zohnat ☹ ☹ ☹ a skuska uz 9.11 😒

bejbina188
25. okt 2012

Ahojte, ma z Vas niekto knihu Uvod do psychológie od Borosa, ale myslim naskenovanu v PC, ak ano, tak by som bola velmi vdacna, ak by ste mi ju poslali, dakujem 😉 pfeifer@centrum.sk

marek63
25. okt 2012

zdravim vas ja zajtra mam prvu prednašku na socialnej praci niekto somnou? 🙂 nejak nebudem mat čas chodit na všetky prednašky tak trošku možno stoho stresujem :D aj ked som počul o škole všeličo :D 😲

nanika
26. okt 2012

@marek63 mas IP

sandracs
26. okt 2012

Milé spolužiačky, chcem Vás poprosiť o pomoc pri vyplňaní dotazníka týkajúceho sa žien-azylantiek. Dotazník je anonymný a bude použitý v diplomovej práci. Ak by mal niekto možnosť zavesiť ho na stránku svojej skupiny, budem mu veľmi vďačná. Dotazníky som poslala všade, kde sa dalo, žiaľ vyplnených sa ich vracia málo ☹. Za pomoc veľmi pekne ďakujem. Sandra
http://azylantky.dotazniky.com/

11011961
27. okt 2012

@jazminn Skúšku z daného premetu mám v zimnom semestri úspešne za sebou. Odporúčam na skúšku sa naučiť len z materiálu čo dala na prednáške a ešte z knihy. (na ťahák radšej zabudnúť). Ak dakomu nájde ťahák (to sa stalo aj u nás), tak potom dá dosť ťažké otázky a celá skupina si to odnesie. Skúška písomnou formou - 20 ľudí, nadiktuje otázku a hneď píšeš odpoveď (keď vieš). Mi sme mali 3 otázky a štvrtú skoro každej skupine dala aby sme sa sami ohodnotili, či A,B,C... Je veľmi zlatá, ale otázky dáva len zo skrípt. (Čo je konflikt - def., cyklus konfliktu - to je v knihe, dosť často dáva ako sa správa v konflikte sangvinik, flegmatik., cholerik...) čo je modelové učenie, fázy - každej skupine dala aspoň jednu, zásady konštruktívnej hádky... a pod.)
Držím palce. Kedy máte skúšku s prof. Schavelom - Supervíziu?

paela
27. okt 2012

Prosím Vás, má niekto knihu Cirák, Pavelková, Števček - Rodinné právo vo verzii pdf a bol by mi ju ochotný poslať, prípadne by som aj kúpila knihu. Ďakujem, poprosím písať do pošty.

jazminn
27. okt 2012

@11011961 dík za info, včera som skúšku absolvovala, bola presne ako píšeš...a supervíziu so Schavelom mám v letnom semestri...., teraz najbližšiu máme SP so seniormi, nemáš dobrý materiál? pošli na jazminn@centrum.sk.

11011961
27. okt 2012

@jazminn
Zatiaľ sme ešte nemali ani prednášku z tohto predmetu - máme ju až 24.11.2012.

adrika755
27. okt 2012

Dobry vecer,ma niekto skusenosti s docentom Hettešom?Caka ma s nim skuska zo socialnej politiky-nejake info mi moze niekto podat?Dakujem

sisi01
27. okt 2012

Ahojte,mali ste uz niekto skusku z penitenciarnej a postpenitenciarnej SP-prof. Roman? Ako to prebieha? Dakujem za kazdu info😉

elize
28. okt 2012

@sisi01 mas to v emaily 😉 snad si to este stihnes precitat