VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

miriqa
13. nov 2012

@jazminn to budeme musiet vediet ku skuskes Minarovicovou?

jazminn
13. nov 2012

@miriqa my máme Terennu SP s Mgr. Besenyei

miriqa
13. nov 2012

@jazminn aha prepac, len neviem preco som myslela, ze chodis do PN

vierus5
14. nov 2012

ahojte, prosím neviete ako skúša Pavelová na ústnych skúškach...je moc náročná, ďakujem za info. Viera

saarusik
14. nov 2012

@jazminn ahoj uz ti niekto poslal manazment sp ??? ak ano mohla by si mi preposlat dakujem

osabela
15. nov 2012

Ahojte nepísal niekto úvahu na tému peniterciálnej a postpeniterciálnej starostlivosti zo zákona 475??? moc by mi to pomohlo ozvite sa Ďakujem

kubik100
15. nov 2012

@11011961 Prepáč, chcem sa opýtať či by si mi neposlala vypracované otázky od prof. Tkáča na politiku zamestnanosti. Našiel som ťa tu, síce z januára ale ak budeš môcť mi poslať, budem veľmi rád. Ďakujem. Kubik

kubik100
15. nov 2012

@elize ahoj. Chcem ťa poprosiť či by si mi neposlala na mail vypracované otázky od prof. Tkáča politiku zamestnanosti. Budem ti veľmi vďačný. Ďakujem. Kubik timkokubik@gmail.com

elize
15. nov 2012

@kubik100 poslala som ti ich. Su z pred dvoch rokov, ja som teraz piatacka, ale snad ti to pomoze 😉

elize
15. nov 2012

@sofokleska projektovanie som mala, teda pred dvoma rokmi. Robili sme realne pouzitelny projekt. Tak ak potrebujes, napis mi email a poslem ti materialy

bejbina188
16. nov 2012

Ahojte, viete mi niekto povedat, ake dava dr. Komanicky otazky zo zakladov filozofie? 🙂

bakalarka
16. nov 2012

Ahojte,chcem sa spytat ci niekomu neprednasala B. Kucharova krizovu intervenciu a z coho pozostavala skuska.Taktiez ci vam neprednasala Vrankova Sp. v zdravotnictve.Dakujem.

osabela
16. nov 2012

@bakalarka Pani doktorka Vránková je perfektný človek musíš u nej vedieť skúška bola písomná keď našla ťahák tak opakuješ skúšku materiál nám dala. Fakt super človek prísny ale férový.

bakalarka
16. nov 2012

@osabela
Dakujem pekne.

martina1912
16. nov 2012

Ahojte, chcem sa spýtať ake testové otázky dávka PhLic Mlynarčík -zo základov filozofie?

magica78
17. nov 2012

ahojte baby ma niekto materialy na prvy rocnik BC zilina II socilna praca? dakujem

bepa1
17. nov 2012

ahojte, chcem poprosit dobru dušu o info, pripadne material na ucenie z predmetu aplikovana socialna patologia , vyučujuci Schavel, este som ho nemala, tak neviem aky je, iba som pocula, že je ok. len nam dal nastudovať 400 str. a mam s nim aj prevenciu aj potologiu ani nie po tyzdni, velmi by mi pomohla akakoľvek info na mail bepa1111@gmail.com
dakujem.

josue
18. nov 2012

elize, chcem Ťa porosiť, či mi nemôžeš poslať vypracované otázky na Tkáča - Politika zamestnanosti
ďakujem (ssb@post.sk)

josue
18. nov 2012

@elise, chcem ťa poprosiť, či mi nemôžeš poslať vypracované otázky na Tkáča, Politika zamestnávania, ďakujem (ssb@post.sk)

ivana29
18. nov 2012

Tretiaci tak ako, uz ste zacali pisat bakalarku?? 🙂

andulla
19. nov 2012

áno začala som 🙂 len teraz v novembri som do toho ani nepozrela lebo nám všetky skúšky naflákali na november,takže a každý týždeň buď jednu alebo 2 skúšky. Aj dnes mám jednu 🙂 V decembri by som na tom chcela popracovať a do konca decembra ju už odovzdať v kostre školiteľke, tak snáď sa mi to podaríííííííííí, A ty si ako na tom s bakalárkou?

andulla
19. nov 2012

@ivana29 áno začala som len teraz v novembri som do toho ani nepozrela lebo nám všetky skúšky naflákali na november,takže a každý týždeň buď jednu alebo 2 skúšky. Aj dnes mám jednu V decembri by som na tom chcela popracovať a do konca decembra ju už odovzdať v kostre školiteľke, tak snáď sa mi to podaríííííííííí, A ty si ako na tom s bakalárkou?

ivana29
19. nov 2012

@andulla ja si zatial len zhromazdujem literaturu. takze zatial nic moc.. este mam dve skusky a uz musim zacat pisat.. och to bude boj, lebo ja pisanie nemam rada... :/

kustynka
19. nov 2012

ahojte chcem sa spytat ci tu nie je nikto kto chodi do PO na Jilemnickeho a nema nahodou nejake materialny na skusku socialne zabezpecenie s Pribisovou. ak ano tak prosim poslite mi na mail nataliakustykova@gmail.com dakujem

kubik100
19. nov 2012

Ahojte spolužiaci sv. Alžbety.
Veľmi prosím niekoho kto má vypracované otázky z tohto roku politika zamestnanosti s prof. Tkáčom. Elize mi poslala nejaký materiál ale sociálne zabezpečenie spred dvoch rokov, za čo som jej aj tak veľmi vďačný. Ďakujem. Ale politiku zamestnanosti potrebujem. Súrne prosíííím. Pošlite ak máte na : timkokubik@gmail.com Kubo

xlenusikx
20. nov 2012

Prosim vas chcela by som si dat prihlasku na magisterske externe studium v PO (osetrovatelstvo!) chodi tam niekto?? mohol by mi niekto zodpovedat na par otazok?vopred dakujem 😀

andulla
20. nov 2012

@ivana29 mne síce seminárne a ročníkové práce išli celkom fajn, ale táto bakalárka je dosť zabiják a navyše aj skúšky, presne ako píšeš 🙂 Ak to v zdraví a úspešne prežijem odmením sa v lete peknou dovolenkou 🙂

kubik100
20. nov 2012

@andulla Čítam, že si v 3. ročníku ako ja. Prosíím ťa, nemáš náhodou vypracované otázky z politiky zamestnantosti s prof. Tkáčom. Pošli mi ich prosím ak máš. Ďakujem. Kubo timkokubik@gmail.com

andulla
20. nov 2012

@kubik100 ahoj, veľmi rada, ale taký predmet sme mi nemali to budeme mať až v letnom semestri, tak je mi ľúto ☹ My sme mali teraz sociálne zabezpečenie.

cica211991
21. nov 2012

vie mi niekto z vas poradit email na pani profesorku árpovú?