VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

cta
6. feb 2013

@laura123456 Ďakujem skúšku som mala včera urobila som na A. 🙂

monicka07
6. feb 2013

Prosím Vás, mám veľkú prosbu...neviem si poradiť s metodológiou výskumu od dr. Kratochvíla...nemá niekto vzor práce ako má vyzerať??? Má obsahovať: jav, okruhy, hlavná hypotéza, indikátory, 4 hypotézy??? ☹

ivana29
6. feb 2013

Ahojtee Alzbetaci. Budeme mat v komisii na statnice daku Dr. Davidekovu, pozna niekto???

ivana29
6. feb 2013

@edicia
Ahoj moja. Prosim ta, vid. som na fore ze si pisala ze vas ucila Davidekova.
My ju mame v komisii na statniciach. Nikto nevie aka je.. Aka bola prosim ta?

jarusa22
6. feb 2013

@slavka35 Ahoj mám pocit, že si píšem so spolužiačkou. Nechodíš náhodou do Michaloviec?

slavka35
7. feb 2013

@jarusa22 HEJ AJ TY?

laura123456
7. feb 2013

@ivana29 ahoj, v akom termine mate statnice?

cta
7. feb 2013

@ivana29 Ivanka ja som ju mala pred troma rokmi na štátniciach je to vynikajúca osoba. Mali sme v komisii ju,Ružičku,Romana T.,Janechovu (nie referentku) a z našej skupiny neurobili iba dve). Je veľmi milá, príjemná,nestresuje, dokonca pomáha takže nemusíš sa vôbec báť.

aduska45
7. feb 2013

@monicka07 ahoj,už ti niekto poslal ten vzor na metodológiu s Kratochvílom?ak áno,bola by si taká dobrá a poslala mi to tiež?Ďakujem....

novinga
7. feb 2013

@ivana29 Nás učila ale doc.Dávideková ak je to ona zlatá žena, super pomôže poradí.

monicka07
7. feb 2013

@aduska45 Nie zatiaľ nikto a máme to odovzdať do dvaciateho...nikto tomu nerozumie....Prosím máte, niekto vzor z výskumu??? ☹

aduska45
7. feb 2013

@monicka07 ak sa mi podarí zohnať skôr,tak pošlem...inak,aj my sme na prednáške pozerali ako puci...

jarusa22
7. feb 2013

@slavka35 áno chodím do MI, práve mi došli nejaké materiály, ak potrebuješ pošli mi mail.

miriqa
8. feb 2013

@ivana29 a to uz teraz viete koho budete mat v komisii?

zuzanka1309
8. feb 2013

ahojte, je tu niekto kto mal zákl.sociológie s kratochvílom? ako prebiehala písomná skúška? aký je? ďakujem

viktoria4
8. feb 2013

ahojte, chcela by som sa opytat, mal uz niekto skusku z Metody socialnej prace so skupinou a komunitou? Viete mi poradit naco sa mam zamerat? vopred dakujem

koka3
8. feb 2013

ahojteee..mate niekto nejake prednasky z toho?? Ošetrovatelstvo v pediatrii( MUDr.Jurečkova), Ošetrovatelstvo v komunite (Mgr. Tkáčová), ošetrovatelstvo v interných odboroch (Prof Krčméry), ošetrovatelstvo v chir.odb.I (MUDr Dzurjo), ošetrovatelstvo v neurologii (Doc. Dimunová), Výchova k zdraviu (Doc. Wiczmadyová), Verejné zdravotníctvo (Prof Juriš), paliatívna a hospicivá starostlivost (Prof Koval) - ak mozte poslite mi prednasky na emal koka3@azet.sk - vopred velmi pekne dakujeeem...

koka3
8. feb 2013

a este by som potrebovala všeobecna a vývinová psychologia - Mgr Leczováá..dakuujeem vopreed

cmuha
8. feb 2013

@monicka07 ahoj ja mam je to este aktualne?

cmuha
8. feb 2013

@ivana29 ahoj pls ty vies komisiu aka bude tento rok 2013?

ivana29
9. feb 2013

@cmuha opytajte sa u vas skole, tam uz mali vediet

dempynko
9. feb 2013

@ma_b
Čauko my máme Mikloškovcov ale máme normálnu skúšku formou testu, Chodíš do školy v BA???? prosím Ťa nevieš o niekom kto s nimi mal už skúšku??? Potrebovala by som vedieť aké boli otázky. S tým plánom rozvoja rodiny, tak to skúsim prezistiť, či niekto nemá...

novinga
9. feb 2013

Baby mám taký malý dotaz tie čo ste mali štátnice. Mali ste na nich aj svojho školiteľa?

marienka1978
9. feb 2013

ahojte,,,bol by niekto ochotný a milý a poskytol nejake podklady na skušku verejnej spravy,kto mal Romana...dakujem
bencikova.maria@gmail.com

andulla
10. feb 2013

@elize Ahoj ako čítam, tak si mala skúšku s PhDr. Ladislavom Romanom, ja materiál od neho mám teda prezentáciu a knihy čo odporúčal, ale chcela by som sa opýtať aké otázky dával a ak to prebiehalo? Ešte som ho nemala. Moc ďakujem za info.

adrika755
10. feb 2013

Ahojte,prosim Vas,potrebovala by som nejaky material k predmetu socialnopravna ochrana deti a socialna kuratela s prof.Vlcekom.Nasiel by sa niekto kto by ho poskytol?Dakujem vopred.

ajagakinom
10. feb 2013

@novinga ja som mala minuly rok svojho skolitela v komisii, priamo predsedu 🙂 matela, bolo to super, ani ma nenechal doprezentovat bakalarku 🙂 ze netreba, ved vasu pracu poznam 🙂

renetkads
10. feb 2013

@adrika755 Ahoj,si v 2 ročníku? Nás mal tiež prof.Vlček, mám materiál spred 2 rokov,keď myslíš, pošlem 🙂

renetkads
10. feb 2013

Ahojte, prosím mal niekto v 1.ročníku Mgr, na prednáške -Základy aplikovanej štatistiky Ing. Juristy? Nám odmietol dať materiál,som z toho zúfala,prednáška o ničom a vôbec tomu nerozumiem.Vie mi niekto pomôcť prosím? 😔

novinga
10. feb 2013

@ajagakinom Môžem sa ťa spýtať kedy ste vedeli zloženie komisií?, a ked nebudem mať školitela v komisii, príde na moju obhajobu, alebo ako to funguje? U nás niektoré tvrdia že tam musíš mať školiteľa.