VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

sisi01
2. máj 2013

@stangb No ja som tiez pocula, ze dost zvyknu rypat... a ja mam uz teraz vela otazok pri ktorych neviem zacat takze este plus stres no neviem neviem tam to bude asi zaujimave... Verim len na to stastie pri tahani otazok aspon nieoc aby som povedala potom nech si rypu kolko chcu ale nech mi daju aspon E je mi to srdecne jedno uz to proste chcem mat hlavne za sebou 🙂

monikaseb
2. máj 2013

@jazminn ahoj, v pondelok ma čaká poradenstvo so Schavelom, nevieš aké otázky dáva? Ja nejaké mám, len či okrem nich nedáva aj iné..ďakujem Monika

jazminn
2. máj 2013

@monikaseb prof. Schavel je super, neboj, a otázky si už nepamätám...dáva len tie základné a viem, že pri ňom je najlepšie ísť hneď do prvej skupiny a dostaneš tie zo začiatku...potom už vymýšľa...

1ivanka1
2. máj 2013

@elize to sa za den naucis az 10 otazok??? Fuuha tak to si sikulka 😉

denkolac
2. máj 2013

@monikaseb
ahoj - mohla by si mi napisat tie otazky od schavela?! dakujem - tiez ho budem mat

monikaseb
4. máj 2013

Ahoj, otázky mám len svoje.... Otázky: skupina A - 1. Charakteristické črty poradenství, 2. Úrovně sociálního poradenství dle zákona, 3. Specifika sociálního poradenství, 4. Metody sociálně poradenské intervence, skupina B - 1. Sociální poradenství a jeho předmět, 2. Základní principy uplatňování soc. poradenství, 3. Typy klientů, 4. Příčiny, projevy a prevence syndromu vyhoření.....máme v skupine čechov tak preto je to česky, oni už boli na skúške... Pekný deň M

monikaseb
4. máj 2013

ďakujem, pekný deň..M

elize
4. máj 2013

@1ivanka1 jasne da sa. Vela si pamatam zo skusok. A mam to velakrat precitane. Statnicujem v pondelok. Prave som dobrala teoriu. Zajtra si este raz vsetko prebehneme so spoluziackou. Ach jaj, najradsej by som isla hned ako cakat do pondelka. Od stresu zblaznim dovtedy.

denkolac
4. máj 2013

@elize
velmi ti drzim pondelok palce - to zvladnes 🙂

denkolac
4. máj 2013

@monikaseb
dakujem ti krasne a pondelok drzim palce - ak by si mala nieco ine tak daj prosim vediet - ja s nim budem mat tiez socialne poradenstvo - ale este len prednaska a skuska koncom maja

1ivanka1
4. máj 2013

@elize drzim palce,ale ty too urcite zvladnes 😉

jazminn
5. máj 2013

@elize držím palce...

sunshine777
5. máj 2013

@denkolac Ahoj, ty v ktorom meste studujes soc. pracu, ak sa smiem spytat? 🙂

popin
5. máj 2013

Ahojte žienky, chcela by som sa spýtať či tu je niekto koho učí PhDr. Štefánia Kövérová to je jedno aký predmet... SÚRNE!

popin
5. máj 2013

a ešte Vás prosím o radu, mám menší problém so školiteľom, chcem pokračovať v bc. práci aj v diplomovke, ale potrebujem nového školiteľa :/ tému mám zameranú na resocializačné zariadenia SR ( drogy prevažne) ak by ste o niekom vedeli kto sa v tejto oblasti orientuje fakt Vám budem veľmi vďačná za info ;)

popin
5. máj 2013

@miriqa ahoj, nemohla by si mi poslať tvoje vypracované otázky na štátnice?

denkolac
5. máj 2013

@sunshine777
v Michalovciach preco?

atrami
5. máj 2013

Ahojte, mohla by som sa spýtať? Kedy býva zápis do 1. ročníka bc., konkrétne v PN

elize
5. máj 2013

@denkolac ak mas este zaujem o vypracovane tohtorocne mgr statnicove otazky, tak mi posli email. Preposlem ti skratenu aj dlhsiu verziu 🙂

vierus5
6. máj 2013

Ahojte ...veľmi pekne prosím o záchranu SOS...nerobili ste v Paliatívnej starostlivosti (4.roč.) u pani Vránkovej nejakú prípadovú štúdiu o dieťati, dospelom ...nemám o tom ani páru...moc ďakujem za pomoc vierahreusikova@azet.sk

tariah
6. máj 2013

@vierus5 ahoj vierka, my sme nemali doc. Vrankovu, bohuzial neviem pomoct.

vierus5
6. máj 2013

@tariah ďakujem za ochotu...musím to niekde zohnať....som z inej školy a takéto štúdia sme nerobili, 😕

jajalinka
6. máj 2013

@atrami bc. zápis býva väčšinou v mesiaci september

popin
6. máj 2013

@elize ahoj, psoles aj mne tie vypracovane otazky?

elize
6. máj 2013

Ahojte, tak a je to za mnou 🙂 Studium na VSZaSP sv. Alzbety som dnes uspesne po piatich rokoch ukoncila a je zo mna magorka 🙂

stangb
6. máj 2013

@elize gratulujeem 🙂 ako to prebiehalo? vedeli vsetci vsetko? alebo bol aj niekto kto musi opakovat?

novinga
6. máj 2013

@atrami v septembri

elize
6. máj 2013

@stangb dakujem. Prebiehalo to uplne hladko. V komisii sme mali Matela, Ladislava Romana, Vrankovu a Tomaneka. Oni boli naozaj skveli. Dost sa sice pytali, ale pytali sa k veci, ziadne zakerne otazky. Z nasej komisie spravili vsetci. Z druhej komisie nespravil jeden. Z tretej komisie neviem, oni koncili este po nas a bola to ina skupina, nie nasa.
A ja mam vsetko za A 😉 Juuuj, tak sa tesim 🙂 Konecne sa zacnem na plno venovat rodine, syncekovi 🙂

stangb
6. máj 2013

@elize to verím že sa tesis 🙂 ja sa tiez neviem dockat kedy uz bude pokoj, mam pocit ze mala ma dva roky a ja ani neviem ako vyrastla :( tak si to užívaj 🙂

dia16
7. máj 2013

@elize gratulujem k úspešnemu ukonceniu, mna čakajú bc o mesiac, mohla by si mi prosím ťa poslat vzor ako si robila prezentáciu? Vôbec neviem čo tam mám dať . Môj mail dia1609@gmail.com. Ďakujem