VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

moncicici
27. apr 2011

Ahojte baby vedeli by ste mi niekto pomôcť čím by ste sa všetkým zaoberali na bakalárke na tému alkoholizmus v rodine a jeho vplyv na dieťa a akým štýlom by ste napísali anotáciu???za každú radu vám budem vďačná

angela200
27. apr 2011

@michala124 joj, to by som bola šťastná. mail: tobi08@azet.sk
Ďakujem 🙂

jajalinka
27. apr 2011

dievčence nemáte niekto knihu od prof. Vlčeka Sociálno-právna ochrana detí a sociálna kuratela. 😢 V prípade ak áno tak mi to zašlite na 29janka1@azet.sk ....skúšku máme v polke mája 😝

jajalinka
27. apr 2011

@jajalinka presnejšie sociálno-právna ochrana maloletých

ma_b
27. apr 2011

ahojte.. v prezentácii na obhajobu bakalárok sa majú stránky meniť kliknutím alebo ich treba načasovať?

alzbeta7
27. apr 2011

@angela200 napíš mail, pošlem,... z ktorej si skupiny?

indiankaindi
27. apr 2011

@ma_b ahoj, dajp sa meniť samé, ale dá sa to spraviť aj kliknutím. Mne to vždy ide tak, že ak počkám, sama sa mi preklikne ale ak kliknem skôr tak sa zmení,

indiankaindi
27. apr 2011

@moncicici najlepšie máš napísať anotáciu k práci podľa osnovy, teda podľa toho, čo je v práci.

alzbeta7
28. apr 2011

@ma_b kliknutím, ale mňa zadržali a zostala som pri 1 obrázku, väčšinou vyžadujú rýchle tempo a od nikoho nechceli celú prezentáciu

ma_b
28. apr 2011

na štátniciach je pri obhajobe aj pri otázkach tá istá komisia? alebo sú to dve odlišné?

moncicici
28. apr 2011

@indiankaindi ďakujem za radu, ide len o to, že som v druhom ročníku a už sme si mali vzbrať tému a musíme odovzdať potvrdené tlačivo, kde máš schválenú tému, takže ešte nemám napísanú osnovu, ale budem sa musieť do toho rýchlo pustiť, nech podľa toho spravím anotáciu.

indiankaindi
28. apr 2011

@moncicici Aha jasne.No skús si premyslieť, čo by si tam dala, ale anotácia je krátka a dá sa napísať aj všeobecne. Ja by som tam dala niečo také, akože Práca sa zaoberá problematikou alkoholizmu v rodine, jeho vplyvu na jednotlivých členov rodiny a predovšetkým na deti. V práci je rozobratá nie len problematika samotného alkoholizmu a charakteristika rodiny, ale tiež komplexný pohľad na deti a ich život v rodine jedného, alebo oboch rodičov alkoholikov. Asi niečo takéto 🙂

tinulka26
28. apr 2011

Ahojte baby,
nemáte náhodou niektorá vypracované otázky zo Sociálno právnej ochrane detí od M. Oláha, 2. ročník? Veľmi by mi pomohli. Ďakujem 🙂

chuaneta
28. apr 2011

@tinulka26 Napíš mail, pošlem dačo. Ahoj

alzbeta7
28. apr 2011

@ma_b tá istá komisia

tinulka26
28. apr 2011

@chuaneta môj e-mail: tinulka26@azet.sk Ďakujem 😉

valentina9
28. apr 2011

@paka ahoj. som tu nova. som druhackou na tejto skole, ale v presove. mna caka olah 19 maja, idem na pisomnu. ale nemam ziadny material. neposkytla by si mi nejake papiere co si sa z nich ucila? nemam cas sa ani vela ucit, lebo statnicujem na druhej skole, ale musim. dakujem velmi pekne.

valentina9
28. apr 2011

aj ostatne babenky, nejake papiere na pana olaha? velmi by ste mi pomohli. dakujem

veronka001
29. apr 2011

Ahojte 🙂 chcela by som Vás poprosiť, baby ktoré ste už štátnicovali, či by ste mi to nemohli trošku popísať ako to tam fičí, čoho sa vyvarovať a koľko asi trvá odpoveď.. ja chodím do PN a za týždeň mám štátnice a to učivo mi nejde a nejde do hlavy.. tak sa chcem spýtať, že koľko tam je treba hovoriť a podobnééé.. budem Vám veeeľmi vďačná 🙂

paka
29. apr 2011

@valentina9
Ja som sa ucila iba z jeho knihy a este nahradnu starostlivost a nahradnu rodinnu starostlivost z rodinneho prava.

valentina9
29. apr 2011

@paka dakujem velmi pekne. ta sa môzem do toho pustit , aby som to zvladla.

valentina9
29. apr 2011

@chuaneta ahojky. a mne by si nemohla poslat nieco na olaha? caka ma skuska o 2 tyzdne u neho. dakujem. velmi by si mi pomohla

bambulka489
29. apr 2011

Ahojte, prosim Vas nechodi z Vas niekto aj na Vrejene zdravotnictvo na Sv Alzbety Dakujem

chuaneta
29. apr 2011

@valentina9
Ahoj, daj prosím mail.

valentina9
29. apr 2011

@chuaneta môj mail je Lenocka9887@post.sk, dakujem velmi pekne. ak budes nieco potrebovat daj vediet.

anju
29. apr 2011

@chuaneta
@chuaneta Ahoj.Prosím ak môžeš aj mne niečo pošli. Som druháčka a tiež nás čaká skúška s Olahom.
Vopred ďakujem.anju500@centrum.sk dík

jojka828
30. apr 2011

@michala124 prosím nemáte výcuc od Schavela sociálne poradenstvo, budeme mať skúšku a nechce sa mi učiť celá kniha. Pre Michala124 ona písala, že niečo má. Môj mail: jojka828@gmail.com. Vopred ďakujem

kikina173
30. apr 2011

Ahojte, neviete mi niekto poradiť, aký je T. Roman ako školiteľ /diplomovka/?????????????
Ďakujem

tinulka26
30. apr 2011

Ahojte, vie mi niekto povedať aký je M. Oláh pri písomnej skúške z SPOD? Čo všetko vyžaduje? Počula som, že je dosť prísny.

petica5
30. apr 2011

Ahojte kočky. chcela by som sa vás spýtať, či náhodou niektorá z vás nemá v pc knihu od doc. Oláha - Sociálnoprávna ochrana detí. študujem v druháku a veľmi by sa mi hodila na skúšku. Ďakujem vám veľmi pekne.
PS: som tu medzi vami nová a musím vám povedať, že sa mi veľmi páči vaša spolupráca a bude mi potešením, ak budem schopná pomôcť aj ja vám.