VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

sunshine777
6. máj 2014

Vychodnari, neviete kedy su Mgr. statnice v Presove a Michalovciach? vdaka 😉

sunshine777
6. máj 2014

@deniska256 Tak na tvoju otazku ti da kazdy inu odpoved, zalezi od komisie, niektora vrta viac, ina menej, dolezite je ale rozpravat, ak vies,tak ta pocuvaju, ale ak nieco nevies,tak sa zacnu pytat, no a ci stresovat,ja som si povedala,ze nejde o zivot a su aj horsie veci v zivote a este som si clenov komisie predstavila ako sedia na zachode,tak som sa mierne usmievala🙂)to zarucene funguje a uplne som bola uvolnena,ziadny stres 😀

denkolac
6. máj 2014

@sunshine777
V Michalovciach sú 19/20/21/22.5

diplomatika
8. máj 2014

Ahojte,mal niekto skusku s Olahom?nema niekto vypracovany ten harok s rieseniami?

123ctv
8. máj 2014

@denkolac ahoj, uz aj poznate zlozenie komisii?

denkolac
8. máj 2014

@123ctv
nie

zuri5663
11. máj 2014

Prosím vás nemáte niekto nejaké materiáli z psychiatrie? Ak áno bola by som vám veľmi vďačná 🙂 Vďaka 🙂

ankap
11. máj 2014

Ahojte, mohol by mi niekto poslať vypracované štátnicové otázky Mgr. z Prešova? Ďakujem vopred. Moja emailová adresa klaudia.rakarova@gmail.com

bibika22
11. máj 2014

chcem niekoho z vas velmi pekne poprosit nemohol by mi niekto z vas poslat svoju rocnikovu pracu ktora sa v druhom rocniku robila?dotycny ma u mna cokoladu slubujem ze poslem 🙂

anny23
11. máj 2014

Ahojte baby.Nemate niektora literaturu na temu Interupcia?idem robit seminarku z etiky ☹

amadeus1
12. máj 2014

AHOJTE, chcel by som sa Vás spýtať a zároveň požiadať, ak niekto poznáte človeka, ktorého postihla násilná kolektivizácia, bol politickým väzňom, alebo bol akokoľvek postihnutý komunistickým totalitným režimom, dajte mi prosím vedieť na moju email adresu. Rád by som s ním spravil rozhovor, ktorý by som chcel použiť vo svojej seminárnej práci. Ďakujem

amadeus1@centrum.sk

lulita
12. máj 2014

ahojte nema nahodou niekto na predmet s Olahom vypracovany socialny zaznamovy harok ?

sarah17
13. máj 2014

ahojte vedel by mi niekto pomoct z 2ma otazkami týkajucich sa terennej sociálnej práce??????, ak áno píšte dakujem pekne

sofokleska
13. máj 2014

@sarah17 napíš sem tie otazky možno sa niekto najde kto bude vidieť pomôcť. 😉

paela
14. máj 2014

ahojte, veľmi by som Vás chcela poprosiť o pomoc. potrebovala by som vedieť odpoveď na otázku, aké sú orientácie sociálnych pracovníkov? vopred ďakujem. môžete tu do pošty, ak sa nájde dobrá dušička.

laura123456
15. máj 2014

@paela noo, tak medzi socialnymi pracovnikmi su rozne orientovani, su aj homo, bi aj hetero-sexuali, dufam, ze staci odpoved 😀 😎 😀

paela
15. máj 2014

@laura123456 ty si eso, dobre som sa pobavila. 😀 len neviem čo by mi povedali na štátniciach, keby som sa takto vyjadrila. 😝

denkolac
17. máj 2014

@paela
ahoj
ja taku otazku sice na statniciach nemam, bolo by fajn vediet cele znenie otazky bo sa da chapat z roznych uhlov. Orientacia na klienta ci ulohy, alebo sa specifikuje na urcitu skupinu klientov ako napr. TZP, romovia a tak pricom v tychto skupinach si socialny pracovnik klientov nevybera! ale moze sa specifikovat na urcitu skupinu - to je len priklad, neviem ci ti to staci ale otazku si urcite nemala takto kratko postavenu

sarah17
17. máj 2014

PROSIM POMOZTE MI S TOUTO OTAZKOU........... Aké možnosti a právomoci majú sociálni pracovníci u skupiny osôb najviac ohrozených chudobou, aby sa predišlo vzniku bezdomovectva?........ SPRáVA 🙂

snehulienka16
17. máj 2014

Ahojte, chcela by som sa Vás opýtať na profesorku Majákovú /sociálno-právna ochrana detí/. Aká je na skúškach? Ďakujem 🙂

sofokleska
17. máj 2014

@snehulienka16 my sme ju mali podľa mna je prisna ☹

paela
17. máj 2014

@denkolac ahoj, je to toto znenie otázky, hľadala som aj na nete a nič mi to nevyhodilo, iba jeden odkaz na knihu z prohuman. Vzťah sociálneho pracovníka a klienta. Kreovanie vzťahu sociálny pracovník – klient. Orientácie sociálnych pracovníkov.

maja5
17. máj 2014

Ahojte chcela by som sa opytať či ste si niektorá nepožičiavali knihy cez online knižnicu 😉 , potrebujem knihy na vypracovanie štátnicových otázok a nie všetky mám. máte niekto skúsenosti 🙂

yvonne_19
18. máj 2014

@baska8 Ahojky, prosim ta tiez teraz zhanam vypracovane otazky na rigorozne statnice v socialnej praci. Nemas nahodou teraz? tiez velmi prosim lebo som zufala...chodim na vs sv. alzbety...

denkolac
18. máj 2014

@paela
ahoj
to čo som ti napisala by k tomu mohlo byt podla mna - soc. pracovnik si klientov nevybera ale moze sa orientovat na urcitu cielovu skupinu v ktorej posobi a s ktorou pracuje, ktorej poskytuje poradenstvo, sluzbu, intervenciu .....- cize celu socialnu pracu......

paela
18. máj 2014

@denkolac ďakujem, myslíš soc. práca s napr. bezdomovcami, drogovo závislými atď.?

denkolac
18. máj 2014

@paela
ano - socialny pracovnik pracuje v roznych oblastiach v ktorych sa predpoklada ze je vacsii odbonik ako v inych v ktorych nepreacuje - cize ked niekto robi v SPOSK tak nema take skusenosti ako s drogovo zavislymi - sice o tom vie ale orientuje sa na jednu skupinu a v nej sa zdokonaluje - cize rozne skupiny - napr. terenny, sposk, detsky domov .....

paela
18. máj 2014

@denkolac veľmi pekne ti ďakujem.

denkolac
18. máj 2014

@paela
nemas za co - vela zdaru vsetkym

snehulienka16
19. máj 2014

@sofokleska oooo 😒 s ňou máme poslednú skúšku v 2.ročníku