VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

miroslava1410
25. nov 2013

@erzulik ahoj,prosím ťa ,chcela by som sa ťa opýtať,či ťa náhodou neučil sociálnu pedagogiku Hučik alebo Laca a či náhodou nemáš od jedného z nich prednášku alebo poznámky.nedostali sme žiadne materiály a mám na skušku len 8 dní.

andulla
25. nov 2013

ahojte, prosím Vám má niekto nejaký výcuc alebo informácie ako prebieha skúška u prof. Gaburu - základy psychoterapie? Ak áno poprosím andulla37@gmail.com veľmi by ste mi tým pomohli. Moc ďakujem vopred.

barbie891
25. nov 2013

ahojte mali ste niekto skusku s olahom na metody So s jednotlivcom? ako prebiehala skuska ? Dakujeeem :D

denkolac
25. nov 2013

@barbie891
ahoj - s Olahom su všetky skusky v pohode - nechce definicie od slova do slova ale aby videl ze si pochopila a vystihla podstatu, dava zakladne veci - nic zlozite - ale co bolo prave s jednotlivcami netusim

emmuska11
25. nov 2013

@erzulik ahoj a dava aj dake tazke podotazky? co take hlavne vyzaduje. Dik

karin01
26. nov 2013

ahoj, rada by som sa opytala, ci nema niekto nieco k paliativnej a etike s grey, politike zamestnanosti s romanom a k metodologii vyskumu :( budem vdacnaaaaa. dakujem

barbie891
26. nov 2013

@denkolac da sa aj opisovat ? :D

denkolac
26. nov 2013

@barbie891
on sa prechádza takze by som to neodporucala - ja som sa to vsak za 5 rokov nenaucila takze ak to vies je to na tebe - na štátnice sa aj tak budes musiet učiť

erzulik
26. nov 2013

@vierka987 posli mail

erzulik
26. nov 2013

@emmuska11 iba z materialv dava otazky a pripadove studia to musis vediet tip top

erzulik
26. nov 2013
erzulik
26. nov 2013

@vierka987 aj ja studujem popri dietatku narodila sa v septembri pred 2 rokmi a zacali skusky bolo to zaujimave obdobie

vierka987
26. nov 2013

@erzulik vierka987@gmail.com
uz teraz som ti velmi vdacna 🙂 ,no,je to sranda studovat s babatkom 😒 ,a ak je to babatko obzvlast narocne,tak na zblaznenie 😒 ,uz teraz nestiham domacnost,no snad sa to ustali a najdeme si nejaky system,ved ma este len mesiac,ty si to ako zvladala? pomahal ti niekto?

vierka987
26. nov 2013

@erzulik no a nas sa narodil koncom oktobra,akurat v obdobi prednasok,cize mam informacnu dieru nakolko moji spoluziaci nie su velmi ochotní,cest vynimkam a to este nehovorim,ze studujem spolu s manzelom...,to uz je nieco 😀 😀 😀 😀 😀

silviavladik
26. nov 2013

@yogino ahojky prosim ta zohnala si nejaky material na tuto skusku?

silviavladik
26. nov 2013

PLS dievčatá kto ste mali skúšku s Bugrim/Pribišová nemáte podklady na skúšku?

anna78
26. nov 2013

Ahojte, nemate prosim niekto aktualny zoznam statnicovych otazok na Mgr. obor Osetrovatelstvo? Ja som prerusila studium na 2 roky (narodila sa mi dcera)a chcela by som porovnat, ci doslo k nejakym zmenam. Velmi pekne Vam dakujem.

cta
26. nov 2013

@eliska31
@babulka65 Neviem teda ako to bolo myslené ale ja osobne som rada, že Sv. Alžbeta je. Nejde o to aké kvantum ľudí vypúšťa do sveta ale je to myslím, že aj na študentoch či to chcú len kvôli titulu (to je prípad tvojej ,,milej" kamarátky) alebo ľudí čo majú o tento odbor vážny záujem a možno zrovna sa nedostali na taku školu ako spomínaš ale ber nazretel, že sa tam platia vysoké poplatky. Ja som skončila v juli a ja osobne som nemala dojem, že by som diplom získala za peniaze. A taktiež vyučujúci nedávali skúšky len tak zadarmo. Možno skúšky boli lahké pre niektorých lebo šli s ťahakom v ruke (kamoška takto prechádzala z roka na rok) a nakoniec sa na konci na štátniciach kto sa svedomito pripravoval a kto to cele len flákal (a zrovna to aj ona neurobila). Ja si Sv. Alžbetu cením za ich prácu a X krát dam tie peniaze radšej im ako nejakej inej škole pretože viem, že tie peniaze budú určite správne použite či už podporením projektov alebo inak. A vážim si každého vyučujuceho ktorý ma učil pretože sú to skúsený ľudia (pozri si časť pošty pre teba kde boli pozvaný a o SV. Alžbete sa vie že ma veľa rozbehnutých projektov) a ak to berie tvoja kamoška rovnako ako x ďalších tu z Vás tak je mi Vás úrpimne lúto pretože ste nepochopili hlavnu pointu toho čo robi Sv. Alžbeta

dandy263
26. nov 2013

@erika1106 Áno, ale netreba sa ich učiť, stačí zmáknuť nemocenské a dôchodkové a schému soc. zabezpečenia - bol zlatý🙂

erzulik
26. nov 2013

@vierka987 ked som mala skusky mamina strazila krpatu ale studovalo sa mi omoho lahsie ked bola malinka a spinkala 3-4 krat denne to bolo super. Mala som vela volneho casu. Teraz to je horsie.

vierka987
27. nov 2013

@erzulik mne nema kto postrazit maleho,ked idem na skusku,tak len mm teta pride na cas nevyhnutny,aj zato som rada,ale je to tazke,najhorsie je,ked treba pisat pracu 😖

lenicka187
27. nov 2013

prosím,prepošlete mi vypracované otazky 28 od prof.Tkáča-Aplikovaná SP, dakujem lenka.cizmar@gmail.com

motylik0001
27. nov 2013

@lenicka187 ahoj večer ti to môžem preposlať ak ti to bude stačiť. 🙂

miroslava1410
27. nov 2013

@erzulik aha,tak nevadi,každopádne diky aj za odpoveď. tak dúfam že pri malom stihnem prečítať 200 stranovú knihu 🙂

erzulik
27. nov 2013

Poprosim Vas mal niekto z Vas. Skusku s prof. Jancovicom charitativna a misijna praca? Mame 7.12 a nedal materialy. Mame ho po prvy raz. ☹

simik2006
27. nov 2013

ahojte sociálne zabezpečenie s Tkáčom čo treba vedieť aký je bojím ,bojím 😢

miroslava1410
27. nov 2013

@erzulik ja mám nejaké materiály ale nie od neho,možem ti to poslať ak by ti to pomohlo.

erzulik
27. nov 2013

@miroslava1410 super aspon nieco budem rada. Moj mail erzulik@centrum.sk

miroslava1410
27. nov 2013

@erzulik už som ti to poslala. 😉

erzulik
27. nov 2013

@miroslava1410 dakujem prislo mi to