VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

jazminn
15. mar 2010

Ty si asi prváčka. Skús materiály sú na www.zadanie.sk
My sme mali PhDr.Almašiovú.

bajlinka
15. mar 2010

Máš pravdu som. Na zadaní je len material (otázky) zo zimného semestra. Inak dakujem

majafi
15. mar 2010

bajlinka - ja som uz druhacka, ale v prvom roc. nas tiez mala na sociologiu adamcova a v druhom semestri bola hrozne prisna, za kazdu zlu odpoved odratala minus 1 bod, takze sme vsetci mali dost zle znamky , i ked som sa to sprtala hrozne dlho mala som ´D.

elize
16. mar 2010

bajlinka, tiez sme mali Adamcovu a v letnom semestri dost ludi vyletelo. Ja som mala B.
Nemam napisane otazky, ale pamatam si, ze nas akoze rozdelila do skupin a pritom sme mali rovnake otazky, len poprehadzovane v teste. Striehne, opisovat sa velmi neda. To uz asi vies, kedze ste ju mali v zimnom semestri. Pri hodnoteni bola dost prisna, za kazdu nespravnu odpoved - 1 bod. Opravna skuska vraj bola ustna.
Otazky na ktore si spominam - definicia zdravia (mali sme bio-medicinsky model zdravia) , choroby, urcite si pozri teorie socialnej deviacie a davoveho spravania a aj tie mena sociologov, ku ktorej kazdy patri, potom sme mali kriteria vymedzovania miest (statisticke kriteria), najvyraznejsie crty urbanizacie. Viac si nepamatam. V teste bolo obsiahnute skoro vsetko. Otvorene otazky boli tusim dve, ostatne boli zatvorene.
Drzim palce.

elize
16. mar 2010

Baby, inak Olaha (socialnopravna ochrana) mam za A 🙂 🙂 🙂

majafi
17. mar 2010

elize - ktora si skupina? kto vas ma rocnikovu? nema vas nahodou betka krajcikova?

elize
17. mar 2010

majafi, ja som 13.tka. A na rocnikovu mame Zbirkovu Simonu. Inak Betka Krajcikova je super, my sme ju mali minuly rok na statistike.

majafi
19. mar 2010

ja som 3 skupina. Nas mal min rok na rocnikovu Radi, tento rok Betka chce len mailom poslat uvod, abstra´kt , obsah a jednu stranu s nejakou kapitolou. Ako to mate vy s tou zbirkovou?

11011961
20. mar 2010

Jazminn, ak môžeš pre pošli aj mne vzor projektu. Ďakujem.

elize
20. mar 2010

majafi, tiez sme mali minuly rok Radiho. U Zbirkovej mame napisat 10 stran cisteho textu + k tomu obal, titulny list, obsah, abstrakt, uvod, ... vlastne vsetko podla smernic min. skolstva. Odovzdavame jej to vytlacene a tyzden na to mame "malu obhajobu", takze este to budeme musiet pred nou obhajit ... a tam sa dozvieme znamku. Ona je antropologicka, takze cim viac zdrojov a studium roznych pramenov, tym lepsie. Ach jo 😝

majafi
21. mar 2010

elize prosim ta, mala vas schusterova? aka je? nas nemala a bola mi doporucena ako skolitelka na moju bakalarsku pracu - autizmus.

11011961
21. mar 2010

Majafi, dr.Schusterová je príjemná, vzdelaná pani, ak si si zvolila Autizmus za bakalársku prácu, lepšiu školiteľku nenájdeš.

elize
21. mar 2010

presne tak, musim suhlasit s 11011961. MUDr. Susterova je velmi prijemna a naozaj sa vyzna v tom co robi, a hlavne robi to s laskou. Ona sama je maminou synceka, ktory ma dawnov syndrom.
Majafi, ty si uz zhanas skolitela, fiha mala by som sa poponahlat aj ja ....

jazminn
21. mar 2010

Ja tiež súhlasím. MUDr,Schusterová je odborníčkou vo svojom odbore a myslím, že sa tomu venuje celou svojou osobnosťou a vlastne teraz viem prečo, lebo ona má sama synčeka... Ja som mala teraz s ňou skúšku, na hodnotenie je veľmi prísna, ozaj vyžaduje vedomosti., ale nie je to nič čo sa nedá naučiť . Dá otázky a keď to spracuješ, tak to aj vieš.
Ja nemám žiadny projekt, sama som niejaký zháňala.

henuska7
21. mar 2010

Ahojte baby z BA, nemate nahodou na predmete Uvod do pravnych disciplin v 1. rocniku pana Vlceka? Ak ano, mali ste uz skusku? A otazocky by ste nevedeli posunut...dakujeeem. Som z PN a veeelmi sa tej skusky obavam.

jazminn
22. mar 2010

My sme mali v prvom ročníku JUDr.Kunošíka a v druhom JUDr.Rohača. Obidvaja zlatý páni-sympaťáci.

elize
22. mar 2010

henuska, ja som mala v prvom rocniku Vallovu, tak ti neporadim ☹
U Susterovej som mala Acko, ale tie otazky, co davala na teste, fuuuuj ... ked si niekto neprecital ten material od nej mal po chlebe 😀

majafi
22. mar 2010

Baby dakujem za rady ohladne Dr.Susterovej, este vas poprosim - kolko ma priblizne rokov? Nemate nahodou jej mailovu adresu a na aky predmet vas mala? Dik za pomoc
Henuska mna tiez v 1 aj 2 r. mal na pravo dr.kunosik a bol uzasny.

majafi
22. mar 2010

dakujem velmi pekne za pomoc

jazminn
23. mar 2010

Na stránke školy sa objavilo rozhodnutie ministra školstva o akreditácií zo dňa 10.3.2010.

majafi
23. mar 2010

jazmin prosim ta - ta mailova adresa susterovej nebude dobra - vratilo sa mi spat- nemas nejaky iny mail na nu? dakujem

jazminn
23. mar 2010

Vyskúšaj zavolať na študijné. Takú adresu udala k bakalárskym témam ako školiteľka.

jazminn
25. mar 2010

Kde ste druháčky 😝 Nemál nikto Sociálnoprávnu ochranu a kuratelu s MUDr.Mikloškom 🙂

elize
25. mar 2010

jazmin ja nie, mala som Olaha, v tomto neporadim. Ale pocula som, ze mal super prednasku 🙂

majafi
25. mar 2010

kuratelu sme mali s kunosikom ale miklosko nas mal na projektovanie, je dobry.

jazminn
26. mar 2010

Tak to s Kunošíkom ste mali super, on je veľmi správny, my sme s ním mali v prvom právo a to sme sa normálne tešili.
Ale chcela som vedieť aký je Mikloško na skúške. 🙂

luci
26. mar 2010

ten mail sustrovej asi maria.sustrova@szu.sk

bez toho v

11011961
26. mar 2010

JUDr..Kunošík je odborník vo svojej profesii, mi máme skúšku s Dr.Mikloškom v apríli kuaratelu.
Je tu niekdo, kto mal s ním kuratelu ?

jazminn
26. mar 2010

11011961
Ja mám skúšku s MUDr. Mikloškom 16.apríla z kurately, ty kedy. Nevieš aký je na skúške? Kto bude mať skôr dá vedieť, čo bolo, dohodneme sa?