VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

elize
2. mar 2011

@zuzanka97 Deseta sme mali v druhom rocniku na trestnom prave. Mam od neho material, poslem ti ho mailom, len mi hod tvoju emailovu adresu do spravy. Dal nam test, bolo tam dost chytakov, takych pravnych. Ale dalo sa, ja som mala za A. Inak, u neho neopisete. Dal prilis kratky cas na vyplnenie testu a hned nam to opravoval.

sisi01
2. mar 2011

Ma tu niektora skusenosti s p. Brychtovou Lydiou - socialne sluzby??? Ako prebieha skuska? Je v pohode? Dakujem. 😉

zuzana63
2. mar 2011

Dievčatá, prosím Vás do centrálneho registra sa bakalárska práca vkladá v pdf formáte, alebo vo worde?
Už mám v tom zmätok.

katarina.banska
2. mar 2011

@zuzana63 vraj sa vklada v pdf formate. no ja som ju vlozila vo worde a v pohode. presla mi v pohode a nikto mi na to nic nepovedal.

sse
2. mar 2011

@zuzana63 v PDF formáte

zuzana63
2. mar 2011

Díky kočky. Mám to pripravené aj vo worde aj v pdf, len heslo nikde zatiaľ, tak už mám nervy. Počkám do zajtra a keď nič nepríde budem musieť pátrať, kde sa stala chyba. A stále sa niečo deje, aby sme sa nenudili...

jazminn
3. mar 2011

ahojte, pre upresnenie, koľko má byť podľa najnovšej metodiky strán bakalárskej práce a koľko autorov má byť celkovo použitých?

sse
3. mar 2011

@jazminn rozsah strán má byť 40-60, a autorov myslím, že 25-30 ale to neviem presne. 🙂

jazminn
3. mar 2011

@sse a kedy píše školiteľ posudok o bakalárskej práci? Je na to niejaké tlačivo, alebo kde píše ten posudok?

sse
3. mar 2011

@jazminn hej je na to tlačivo, a vypíše ti ho až keď bude mať vyhodnotenie zo systému originality, lebo aj na ňom uvádza či je to plagiát alebo nie.

jazminn
3. mar 2011

@sse a nevieš ako sa to tlačivo volá?

sse
3. mar 2011

@jazminn Posudok školiteľa 😉

jazminn
3. mar 2011

@sse ďakujem.

bea14
3. mar 2011

@sisi01 lydia brichtova je supe kočka, dávala len tie otázky, čo nadiktovala na prednáške. aj opisovať nechala

babsy22
3. mar 2011

Ahojte, vidim , ze tu diskutujete o VS soc. prac...
viete mi niekto pomoct pri vpracovani otazky: Problematika medzikulturálnej soc.pr. Specifika cos.pr v obdobi globalizacie.

Dakujem za odpoved

Inak , co sa tyka Repcika , u nas pri skuske odisiel , ze si akoze zabudol svoj napoj v aute a ide si ho vziat...

sisi01
4. mar 2011

@bea14 Ano ano uz som zistila po vcerajsku len netusim akym stylom znamkovala, nakolko som tam mala vsetko a dostala som C....To ma trosku zarazila v tomto... Asi sa jej nepacila uprava, ale tak bohuzial ked pisem rychlo tak nepisem krasopisom... Keby dala menej otazok tak by som to stihala aj krajsie napisat....

sisi01
4. mar 2011

@zuzana63 Zuzi, prosim ta mate toho 12. 3. tu skusku z verejnej spravy??? Ak hej o kolkej?? Lebo chceme si dat zapisat znamky, ale kedze nevieme ci sme spravili alebo nie, lebo neposiela vysledky a nam dal termin 14. 3. aj na zapis aj na opravak chceme to vediet aspon 2 dni dopredu nech sa vieme pripravit... Moooc dakujem za info... 😉

lenaty
4. mar 2011

ahojte prosim vas viete mi povedat dokedy sa mozu podavat prihlasky na socialnu pracu-externe studium univerzity sv. alzbety tu v BA? za odpoved velmi pekne dakujem

maria2009
4. mar 2011

@exotka
Ahoj, chcela by som sa aj ja študovať na tejto vysokej škole, konkrétne v PN. Preto by som rada vedela, či sa skúšky robia počas celého roka, (teda po absolvonaní prednášky z jedného predmeru nasleduje skúška), alebo je nejaké skúšobné obdobie pre všetky predmety ?
Pýtam sa na to hlavne preto, lebo s najväčšou pravdepodobnosťou budem vždy od polovice mája do polovice septembra pracovne v zahraničí a neviem, či sa takýmto spôsobom dajú nejako stihnúť ročníkove skúšky.
Ďakujem za odpoveď.

adrika755
4. mar 2011

@lenaty Ahoj aj ja idem na tento odbor v Ba a prihlasky sa davaju do 30.4,maju to na internetovej stranke

zuzana63
4. mar 2011

@sisi01
Ahoj, my máme tú skúšku z verej. správy 12.3. a začína to podľa abecedy, prvá skupina ide o 14,30 hod. a posledná skupina ide o 16,00 hod., v PN. Dúfam, že to nezmenia, zatiaľ platí toto, čo som napísala.

katla
4. mar 2011

Ahojte. Nemate nahodou niektoru knihu?
1. rocnik (semester 2)
Vyvinova psychologia
Končeková: Vývinová psychológia, Prešov, 2006
Vágnerová: Vývojová psychológie. Praha, Portál, 200
Langmeier: Základy vývojovej psychológie. Praha, Portál

a nieco na somatologiu prosim.

Ak by ste mali, dalo by sa poslat na mail? vrbova.katarina@gmail.com
Budem moc vdacna. Dakujem

lenaty
4. mar 2011

adrika755 dakujem velmi pekne za odpoved 🙂 mne to nejde na stranke zobrazit.. neviem preco

adrika755
4. mar 2011

@lenaty nemaš začo,skus ist na ich hlavnu stranku,tam mas podmienky prijatia atd,niektore ich stranky sa fakt nedaju zobrazit.

sisi01
4. mar 2011

@zuzana63 Jeeejda vzdy zabudnem, ze ty si v PN...Do kelu to mi teda nepomoze :( Ach jo idem patrat dalej ci nie je v BA nejaka skorsia skuska s nim :( Ale aj tak dakujem 🙂

sisi01
4. mar 2011

Baby co studujete v BA, PROSIM VAS neviete ci ma Ladislav Roman este nejaky termin skusky zo socialnej prace vo verejnej spravy alebo z ineho predmetu do 14.3.??? My mame tento termin ako opravny, ale potrebujeme vediet skor ci sme spravili kvoli zapisu znamok a ak sme nespravili tak kvoli uceniu.... MOC DAKUJEM!!!

lenaty
4. mar 2011

@adrika755 mne to nejde zobrazit na tej ich hlavnej stranke.. ale to mam asi ja nejaky zly prehliadac alebo co.. preto mi to nejde.. ostatnym to ide v pohode, este raz velka vdaka!

inger
7. mar 2011

ahojte, chcela by som vás poprosiť o priblíženie skúšky zo soc. politiky s doc. Bottekom. Som druháčka na SP PN a pomohlo by mi, keby si niektorá spomenula akou formou bola skúška a poťažmo ak si pamätá aj otázky, ktoré dával. Učím sa to poctivo, ale je toho strááááášne moc a samá poučka. ☹ Prosím o odpoveď ak si nájdete čas. Je to dosť urgentné.Vďaka. 😉

ymany
8. mar 2011

ahojte kocky. este niktora z Vas nahodou nema vypracovane statnicove otazky na Bakalársku skúsku? ak ano, tak sa mi prosim ozvite. dakujem

kvetinka121
8. mar 2011

Prosím Vás, som prváčka a v sobotu máme skúšku zo Soc. práce s prof. Mrázovou, je tu niekto ešte kto s ňou už túto skúšku v druhom semestri absolvoval?