VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

seljmani
14. nov 2011

@jazminn my s ním máme skúšku 19.12 a 12.01 tak ak chceš pod ku nám na skúšku

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jazminn
15. nov 2011

@seljmani to radšej nie 😀

ivana29
15. nov 2011

Ahojte nemal nieko s Dr. Ruttmarovou Psychológia osobnosti a sociálna psychológia???
Dr. Bunovú na Špecialnu a liečebnú pedagogiku?i
Ako prosim Vas prebieha s nimi skúška???

majafi
15. nov 2011

@jazminn strasne dlho som tu nebola - prazdniny boli 🙂 a az teraz nam zacala uz konecne skola -ale hned mam problem - zhanam nejaky projekt na metodologiu vyskumu - ma nas prof. Fero - nemas prosim ta nejaky vzor ??? alebo niekto odtialto??? dakujem velmi by mi to pomohlo. Keby si potrebovala mam nejake knihy Spatenkova: Krizova intervencia, Gabura: SP s rodinou....

everlyn
15. nov 2011

@lucia37 mali sme s nim teraz 14.11. je v pohode dava A, B

aac
16. nov 2011

Može ma prosím informovat niekto ako je to s odbornou praxou?
Študujem v 1. ročníku Bc. v Bratislave (externá forma) a chcú od nás 40hod praxe a nejakú správu.
Je to povinné? V akých zariadeniach je možné vykonávat prax?
Ešte v podstate nedávno bol zápis, iba pár prednášok a hned prax?
Myslel som, že mničo také je až vo v 3-4 ročníku.
Díky

fiffinkaa
16. nov 2011

Ahojte študentky, chcela by som sa informovať o magistrerskom štúdiu? Nechodí niekto z Vás do Partizánskeho? Dakujem 🙂

lucia37
16. nov 2011

@everlyn a bola to ustna , ci pisomna skuska?

fiffinkaa
17. nov 2011

ahojte, ozývam sa opäť, kedže sa mi zatiaľ nik neozval z Partizánského, tak otázka kolko magisterské štúdium. Bakálara už mám. A chcem isť dalej. Dakujem

sofokleska
18. nov 2011

@aac my máme prax v prvom ročníku len jeden deň. Minulý rok bolo ešte tých 40 hodín, ale upravili to. Áno je to povinée-len oíišeš to zariadenie podla otázok. Je to aj hodnotené 🙂 Ja sa viac bojím tej ročníovej práce ako praxe 😕

aduskatt
18. nov 2011

ahojte, nemate nahodou niekto k dispozicii knihu od matela aplikovana socialna patológia?

sisi01
18. nov 2011

Ahojte, prosim Vas nemali ste nahodou niekto na skuske z krizovej intervencie prof. Polonovu? Ak hej aka je? Viem, ze som ju uz raz mala, ale vobec si nepamatam aka bola... Dakujem moc za info...

lula15
19. nov 2011

@sisi01 velmi prijemna, ale velmi prisna. Vyzaduje vela.

sisi01
19. nov 2011

@lula15 Uuuf no parada... Nemas nejaky material na jej skusku?

sisi01
19. nov 2011

Kočky, nemali ste niektorá ku skuske z metodologie vyskumu urobit aj strukturu vyskumneho projektu (prof. Kratochvila)? Prosim vas ako to ma vyzerat, co vsetko tam ma byt? Dakujem pekne ;)

janka46
19. nov 2011

@sisi01 pripájm sa áno dosť prísna, zásadová, ťahák nehrozí a aj prísne hodnotenie je u nej... 😝

11011961
19. nov 2011

ahojte kočky
mi sme mali dneska prednášku z Dr. Vrankovou a tá nám oznámila, že sú úplné nové otázky na štátnice na
Mgr. No fasa

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
11011961
20. nov 2011

@lenca10
no niektoré sú podobné ako tie pretým, sú na stránke našej školy a sú aj vypracované, no neostáva nám len si ich vypracovať

deniskajakubko
20. nov 2011

Ahojte holky, ja študujem sociálnu prácu v Prešove 4. ročník. Zajtra máme skúšku SP v zdravotníctve s Vrankovou, no obávam sa, že skúšku nespravím, ale to nič, pôjdem na opravný. Bola som v nemocnici na operácii a mám zadrôtovanú sánku a nejak sa neviem sústrediť na učenie.

deniskajakubko
20. nov 2011

@lenca10 prosím Ťa Ty si písala, že ste mali skúšku z Vrankovou, môžeš aj mne poslať na mail ako to prebieha? Vopred ďakujem. skolodov@gmail.com

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deniskajakubko
20. nov 2011

@lenca10 Ďakujem veľmi pekne.

zuzanka97
20. nov 2011

Ahojte, stale zhanam mnou spominane publikacie, bola by som velmi vdacna, keby mi s tym niekto pomohol...

- OLÁH, SCHAVEL, ONDRUsOVÁ, NAVRÁTIL: Sociálna práca – vybrané kapitoly z dejín, teórie a metód sociálnej práce, 2009.
- Sprievodca sociálneho pracovníka I. Rodina a deti - Kasanová.
- Sociálna práca s rodinou - Levická
- Peter Pothe- Dite v ohrozeni ...
................................................dost by sa mi zisli a budem vdacna, ked mi aspon nejaku niekto zasle...dakujeeeeeeem

222ivka222
21. nov 2011

ahojte, nemate niekto nejake materialy od pana Dr. Juraška? Mam s nim predmet socialna praca so ziadatelmi o azyl a o par dni aj skusku ale nemam sa zial z coho ucit. vedel by mi niekto pomoct???? moj email: ivka.stefan@gmail.com

jazminn
21. nov 2011

Ahojte, nemáte materiál na Krízovú intervenciu. mail: jazminn@centrum.sk

bepa1
21. nov 2011

@ivana29 ahoj uz ste mali skusku s ruttmarovou? my mame teraz 23.11. pripadne mi posli mail na bepa1111@gmail.com

11011961
21. nov 2011

@jazminn poslala som Ti