VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

jazminn
21. nov 2011

zatiaľ nemám...

11011961
21. nov 2011

@deniskajakubko
Ak si dnes mala skúšku, dúfam že úspešne - mohla by si mi napísať do IP ako to prebiehalo?

susbum
22. nov 2011

@bepa1 Posielam otazky zo skusky z min.roku: 1.Čím je determinovaná osobnosť vo svojom vývine - vymenujjte a bližšie popíšte
2. Definujte temperament a popíšte čo je antická "humorálna" teória temperamentu
3. O čom je teória pripútania
4. Čo viete o záujmoch - definujte a aj popíšte vlastnosti záujmov
5. Čo si všímame pri diagnostike osobnosti
6. Čo je to referenčná skupina /naučiť zo slovníka, čo nám dala/
7. Aké je to asertívne správanie - slovnik
8. Čo viete o dave - popíšte ho, vymenujte typy davu, ktoré poznáte
Bonus: Napíšte všetko, čo viete o pozorovaní
Dalsia skupina:
Determinacia osobnosti (rozdelenie, popis)
Diagnostika osobnosti
DAV
Referencna skupina ( vid slovnik)
Asertivne spravanie (vid slovnik)
Temperament
Anticka (humoralna) teoria temperamentu
Teoria priputania
Bonus - pozorovanie (5bodov)

Pri kazdej otazke bol hned pocet bodov, tak si vedela kolko tam mas pisat...
Ak zoberie tahak, s kludom ta necha pisat, ale ona si poznaci tvoje meno na papier....aaaaa dovidenia, ale to sa dozvies az z vyhodnotenia.....V podstate sme vsetci mali to iste, len v inom poradi.

dalsia skupina:
čo vieš o postojoch,
socialna rola ,
ake výchovne štýly poznáš a definovať ,
aká to je behovionárna teoria,
frustracia
čo je to spätná väzba,
proxemika,
čo je to teoria kognitívnej rovnováhy a disonancie autorom tejto teorie je Festinger
Bonus: verbálna komunikácia
Vela stastia.... 😉

bepa1
22. nov 2011

@susbum dakujem ti velmi velmi 😎

sisi01
22. nov 2011

@jazminn Ahojky, koho mate na krizovu? Aj mne sa zisiel nejaky material :(

jazminn
22. nov 2011

@sisi01 mame ThDr.Krakoškovu, ak chceš materiál napíš mail.adresu, pošlem...

sisi01
22. nov 2011

@jazminn Aha no my Polonovu. Sisa.kostkova@gmail.com Dakujeeeeem🙂

vikina777
24. nov 2011

Nemal niekto z vás prednášku Verejné financie a poisťovníctvo s Ing. Čaklošovou?

lelask
24. nov 2011

@elbe da sa studovat soc. pedagogika Mgr v ZA? Dakujem

elbe
24. nov 2011

@lelask bohužiaľ nie, aspoň zatiaľ. Pokiaľ viem, tak v Banskej Bystrici a v Trnave.

lelask
24. nov 2011

@elbe dakujem za odpoved.

A vy uz to asi mate zbehane , ze kde sa da dalej pokracovat po bc. socialna praca ?

christiana04
25. nov 2011

@sisi01 My sme s nim mali skušku .. prácu sme nerobili, ale skúška bola pohodová ....

majjat
26. nov 2011

ahojte, najde sa niekto, kto mal s tkacom socialne zabezpecenie a s jurasekom sp s azylantmi? potrebujem vypracovany material a info ohladom skusky. mail: martuskatt@gmail.com
ked mozem, tiez ochotne pomozem 😉 😵

bepa1
26. nov 2011

ahojte, vie mi niekto poskytnut info na pravo - zákon o rodine u Simanovej? bepa1111@gmail.com
diik

bepa1
26. nov 2011

@betka1104 ahooj my sme mali minichovu na sociologii, bola jedna z najlepších prednašajúcich, no je prísna, určite sa u nej neda opisovať, ona si dokonca prinesie svoje papiere,ktoré si označí. Nadiktuje otazky, uz si nepamatam presne kolko a potom sa prechádza a odratava čas, ku koncu už hovori, po minutach. potom to ohodnotí ak to mal niekto zle dá mu este sancu ustne, ak sa ani tam nechytis ides na opravnu. u nej sa treba učit, čo si myslim nie je na škodu, lebo to co som sa u nej naucila, ma uz zachranilo aj na inych predmetoch. poucku co je socialna rola nezabudnem , heheh
ozvi sa mi na mail bepa1111@gmail.com a ja mrknem v starych materialoch co tam mame o jej skuske

betka1104
26. nov 2011

@bepa1 Dakujem za info,aj som si to myslela,uz na prednaskach tak posobila(prisne),aj sa stalo ze u nej nerobili na prvy krat?Juuuj mam stres uz teraz ☹

bepa1
26. nov 2011

stalo sa, ale len tí co to podcenili a neucili sa, ona velmi rychlo zistí či si to toho pozrela, nemusis sa biflit, ale aby si vedela o com hovoris, podla mna je spravna 🙂)

brelly
26. nov 2011

Ahojte. Nemate prosim Vas niekto zoskenovanu knihu Socialna praca v zdravotnictve od M. Mojtovej?

sisi01
27. nov 2011

@christiana04 Dakujem, noo my sme tusim prva skupina ktora musi robit ku skuske aj pracu...A Orgonasovu si nemala - SP v zdravotnictve?

sisi01
27. nov 2011

Ahojte kočky, PROSIIIIIM mali ste tu niektora skusku z krizovej intervencie u prof. Polonovej?? Z coho ste sa ucili? Neposlali by ste? MOC DAKUJEM!!!

marcelkamm
27. nov 2011

Dobrý večer 🙂 moja teta z čiech študuje v ZA sociálnu prácu, chcela by som sa opýtať nemali ste náhodou niekto skúšku z Filozofie u Mlynarčíka (kňaza) ? Ak ano aký je a náhodu ake otázky dáva neviete mi poradiť? Ďakujem 🙂 za ochotu ak mi niekto odpovie 🙂 pekný večer Marcela

seljmani
28. nov 2011

@aduskatt myslím že ja mám

marcelkamm
28. nov 2011

Nenájde sa tu niekto kto mal skúšku s Mlynarčíkom v prvom ročníku Filozofiu? ZA.

bakalarka
28. nov 2011

Marcelka ahoj ja tiez studujem v Ziline SP a musim povedat, ze Mlynarcik je fajn nemali sme ziadny problem. Aj ked sa stalo, ze niekto neurobil na prvy krat, na ten druhy urcite.
Otazky si zial nepamätam.Mal pripravene tlaciva s predtlacenymi otazkami a doplnali sme odpovede.Mozno keby som pozrela do materilov, by ma co to napadlo.Kedy je termin skusky? Zatial sa maj pekne.

bakalarka
28. nov 2011

CHcem sa niekoho spytat, ci mu neprednasala Gejdosova socialne zabezpecenie.Ak ano mozte napisat ake otazky davala? Dakujem.

aduskatt
28. nov 2011

@seljmani a vieme sa nejak dohodnut? bud by som ju odkupila aleob okopcit aspon, ak ju chces mat este k dispozicii.......

anusik2
28. nov 2011

@sisi01 ahoj sisi, odpovedal ti niekto na tvoju otazku? ja mam tiez skusku socialne zabezpecenie s tkacom, tiez by ma to zaujimalo..

sisi01
28. nov 2011

@anusik2 ahoj, ale ja som sa pytala na krizovu intervenciu nie socialne zabezpecenie ;) Ale s Tkacom bola celkom fajn skuska... Len sa nedalo nejako vyskakovat co sa tyka opisovania... Tusim u nas niekoho aj za to vyhodil...

anusik2
28. nov 2011

@sisi01 takze ste mali aj s tkacom? otazky nahodou nevies povedat?

sisi01
28. nov 2011

No socialne zabezpecenie sme mali s nim... No nieco som nasla: A skupina: 1. soc. zabezpcenie plus soc. system 2. soc. a ekonomicke prava, 3. nemocenske a B skupina: 1. soc. poistenie, pojem plus system 2. medzinarodne organizacie v soc. poisteni 3. starobny dochodok plus davky.... Hadam to pomoze ;)