VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

bea14
21. feb 2011

prosím nemá niekto vypracované štátnicové otázky na MGR. Dakujem

majus10
21. feb 2011

neviete niekto aké percento je ok pri kontrole originality? 😕

sse
21. feb 2011

@majus10 to záleží od oponenta a skúšajúcej komisie. Čiže percento môžeš mať dobré alebo zle, záleží to na ľuďoch na ktorých natrafíš. Ale vraj je ešte v pohode tak 30-40%. Ja sa to tam chystám poslať tento týždeň na kontrolu a som veľmi zvedavá 🙂

sisi01
21. feb 2011

@sse Ahojky, prosim ta kam posielas pracu na kontrolu?? Ono sa to da nejako dopredu skontrolovat? Lebo nam nikto nic nepovie... :( A fakt ze by som to aj rada vedela ako na tom som nakolko mam az na male detaily pracu hotovu...DAkujem za info...

sse
21. feb 2011

@sisi01 sa musí práca poslať do evidencie záverečných prác (EZP) k tomu potrebovali e-mail od teba a tvojho konzultanta a mali ti poslať prístupové heslo. Po vložení do EZP ti ju musí konzultant potvrdiť, že je to tá istá práca, ktorú konzultoval a po odsúhlasení sa odošle do centrálnej evidencie záverečných prác a odtiaľ ti príde protokol o originalite tvojej práce 🙂

sisi01
21. feb 2011

@sse No hej to bolo to tlacivo protokol pre kniznicu nie? Cize oni poslu heslo a vlastne my si to budeme sami zadavat? Tak toto som vobec nevedela nikto nam o tomto nepovedal...No som zvedava ako dopadneme... 🙂 Verim, ze len pozitivne 🙂

sse
21. feb 2011

@sisi01 áno oni pošlú heslo a potom si to tam zadáš sama. Neboj všetko zvládneš a dobre to dopadne 🙂

jazminn
22. feb 2011

Nemá ešte nikto vypracované bakalárske otázky?

lenrie
22. feb 2011

Ahojte,prosim nemali ste nahodu niekto prax na obecnom urade?potrebujem k tomu napsiat pokec a neviem,co tam dat::(((
som studentkou 1.rocnika externe,dikkk moc...lenka

bepa1
22. feb 2011

Ahojte, neviete - nemate skusenosti s nasledovnymi vyučujúcimi?
Judr. Simanova - Občianske a správne pravo
Mgr. Poloňová - Základy socialnej práce
RNDr. Katarína Zlochová - Somatológia,
Som prváčka, takze všetky info privítam, ak nahodou ma niekto aj materialy, otazky atd. pošlite mi prosím mail na bepa1111@gmail.com

dakujem vopred bea

sisi01
22. feb 2011

@sse Aha super tak dakujem🙂 A nemala si nahodou skusku s Hettesom - politika zamestnanosti???

sse
22. feb 2011

@sisi01 nieje za čo. a s Hettesom som bohužiaľ skúšku nemala, vôbec ho nepoznám. 😉

sisi01
23. feb 2011

@sse No zacinam mat pocit, ze sme jedina skupina, ktora ho ma🙂)) Nikto sa k nemu nevie vyjadrit... Mame s nim v piatok skusku a dnes sa do toho snazim pozerat prvy krat... 😒 S kym mate politiku zamestnanosti?

sipina
23. feb 2011

@sisi01ahoj zamiesam sa Vam do diskusie s Hettesom som mala skusku zo soc.politiky a bol uplne v pohode ziadne obavy

sse
23. feb 2011

@sisi01 fu to si vôbec nepamätám, a ty si v ktorom ročníku?

sipina
24. feb 2011

@sse Ja som stvrtacka

sisi01
24. feb 2011

@sse No ja som tretiacka... 🙂

sisi01
24. feb 2011

@sipina Jej prva osobka, ktora ho tiez pozna 🙂 Dakujem za info..Takze uplne v pohode? Da sa u neho aj opisat ci ee? Lebo zatim som to moc nevidela...

sse
24. feb 2011

@sisi01 ja som piatačka, preto si už nepamätám tie predmety 😉

neklamka
24. feb 2011

Ahojte,
som druhacka a chcela by som poprosit o radu skusenejsich 🙂. Vybrala som si temu na bakalarku, po par neuspesnych potvrdeniach od skolitelov mi vsak potvrdili dalsiu temu dvaja skolitelia naraz. A teraz neviem, pre koho sa rozhodnut. Nepoznam ani jedneho z panov Slovak, Orendac ... mohla by som Vas poprosit o radu ? Ktoreho oslovit? Je dobre mat silneho skolitela ? A potom menej stresu z oponenta? Ktory je z tychto dvoch ktory? Hmm.. tapem ... prosim, pomozte. Moja tema sa tyka socialnej prace v skolskom prostredi .

sipina
24. feb 2011

@sisi01 Ahoj uplne v pohode sa dalo opisovat vobec nechodil ,nekontroloval .

bea14
24. feb 2011

@sse ahoj, ja som štvrtačka, a chcela by som sa Vás poprosit, že ak máš vypracované štátnicové otázky, nebola by si taká láskavá my poslať. , lebo chcela by som sa už po letnom semestri pomaličky učiť sa, aby som sa stihla na marec. dakujem pekne. ked sa rozhodneš my poslať, napíšem súkr. mail. dakujem ešte raz.

sse
24. feb 2011

@bea14 bohužiaľ, ešte nemám vypracované otázky 😖

sse
24. feb 2011

@neklamka ahoj, síce ani jedného osobne nepoznám, ale Orendáč píše skriptá ako písať diplomové práce, takže čo sa týka úpravovej stránky tak by bol na to perfektný a čo sa týka obsahovo to netuším.

sisi01
24. feb 2011

@sipina a zevraj jednu otazku aj skusa ustne?

sipina
25. feb 2011

@sisi01 Ahoj my sme to mali tak, ze hned to opravoval a kazdeho sa este nieco opytal napr.co je OSN, ja som mala otazku ako sa mi jeho predmet ucil a z coho som cerpala nic ine .

michala124
26. feb 2011

@bepa1 Mgr Poloňová je veľmi milá mladá, ale na skúške vyžaduje strašne veľa. Do detajlu, definície od slova do slova, ťažká skúška to bola,a bolo aj dosť veľa FX.

alzbeta7
26. feb 2011

@sisi01 Hettes je super, vôbec sa neboj 🙂

alzbeta7
26. feb 2011

@neklamka obidvaja sú Ok, ale som videla u niektorých spolužiakoch, že hodnotenia školitela a oponenta boli veľmi odlišné, takže je to na tebe

alzbeta7
26. feb 2011

@lubka3700 pre mňa bol najťažší 5.semester a zatiaľ aj 7. semester., no to záleží od vyučujúcich a osobnej kondície, ale dá sa to zvládnuť aj na Ačka