VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

erzulik
16. okt 2013

Baby studenky z BA mohla by som Vas poprosit o temy na diplomovu pracu? Velmi dakujem ..

misiacik789
17. okt 2013

Ahojte..prosim vas nema niekto knihi SOCIALNA PATOLOGIA od Matela???

katla
17. okt 2013

@misiacik789 Aplikovaná sociálna patológia v sociálnej práci, Andrej Mátel, Milan Schavel a kol.?

misiacik789
17. okt 2013

@atrami ahooj mala som Mlynarčíka, a bol v celku v pohode, len vyzadoval vela veci na test, sme mali 42 otazok...

denkolac
17. okt 2013

ahojte - neviete náhodou kam sa dávajú dotazníky k vyplneniu - teda nemyslím stránky ako FB pokec a tak - bola nejaká stránka ale nepamatám aká --ďakujem za každú radu

denkolac
18. okt 2013

Kto mal Supervíziu so Schavelom, má materiál a bude taký dobrý a poskytne mi ho?! Ďakujem

oria1
18. okt 2013

@listu daj si urobiť rešerš v univerzitke a budeš mať kopec literatúry ..... a ak sa nebojíš, opýtaj sa Mátela, venuje sa násiliu pachanému na ženách ale vie aj o senioroch, prípadne sa zameraj na geriatriu od Hegyiho /to skor z lekárskej stránky, ale je to fajn mať to v bc práci......

laura123456
19. okt 2013

@denkolac ja mam od neho material, ale to je spred 2 rokov, ja s nim este len budem mat prednasku, ty uz si mala?

denkolac
19. okt 2013

@laura123456
ahojky akurát dnes sme mali Supervíziu .... ak máte niekto otázky čo dáva Schavel z nej tak vás pekne poprosííííím
ďakujem

gerberad
20. okt 2013

ahojte poprosim Vas má niekto otazky alebo test zo špeciálnej a liečebnej pedgogiky od profesorky Bošňakovej? Dakujem 🙂

susbum
20. okt 2013

Ahojte, má niekto informácie o priebehu "brutalnej skúšky" s profesorom Gaburom - TEORIA KONFLIKTOV A RIESENIE PROBLEMOV. Dakujem za kazú informáciu, postačí iba ako prebiehala....

biba31021
20. okt 2013

Ahojte 🙂 nemáte prosím vás niekto napísanú úvahu: sociálna práca s obeťami násilia? ďakujem

gumimaci
20. okt 2013

@sipina ahoj, citala som, ze si mala prof. Hettesa na soc. Politike, my ho mame tento rok, nepamatas si aka bola skuska s nim?

laura123456
20. okt 2013

@susbum vraj hrozne otazky dal, nevedeli co chce od nich .... 😀

ladym
20. okt 2013

Ahojte, studuje tu niekto soc. pracu na SOPZA v Ziline? 😉

olga63
21. okt 2013

@misiacik789 ahoj, prosím Ťa, a mala si aj Slovák, Tománek, Dávideková, Neupauer, Šišová, Pavelek ?

olga63
21. okt 2013

ahoj, prosím vás, ako prebieha ústna skúška u lektora P. SLOVÁK zo Všebecnej psychológie? Dík. 😉

barbie891
21. okt 2013

ahojte všetci, viete mi niekto poskytnut vyplneny socialny zaznamovy harok ? ktory je potrebny na skusku z Olahom? a keby ste mali este aj niekto nejaku vypacovanu seminarku na predmet soicalna praca s obetami nasilia? dakujeeeeeem

misiacik789
21. okt 2013

@olga63 ahoj, Slováka, Tománeka, Davidekovú, a Paveleka som mala

misiacik789
21. okt 2013

Ahoojte nemáte niekto knihu od Boteka Socialna politika ????????

erin12
21. okt 2013

@olga63 da jednu otazku, vies-nevies, ak hovoris medzitym ti skace do reci.. no, a potom, ak sa mu to velmi nepozdava da ti este jednu..inak hned na zaciatku zisti, ci si to vobec videla, ak nie, tak vyhadzuje a tu istu otazku co dal tebe, da druhemu, az kym mu ju niekto pekne nezodpovie...vyhadzuje jedna radost..takyto system mal u nas 🙂

denkolac
21. okt 2013

ahojte - prosím Vás - nemáte nahodou formu akou chce Mikloško vypracovanú prácu Terénna SP?! ďakujem

petra6484
21. okt 2013

@susbum ahoj mi sme mali Gaburu a cista hruza co dava za otazky tristvrtina ludi neurobila ale nechcem strasit nejake otazky mam ak by si chcela

monicka07
21. okt 2013

Ahojte, píšem diplomovú prácu na tému Analyzovanie soc. služieb u obetí domáceho násilia....písal niekto niečo podobné na túto tému? Ak by mal niekto hocijaký materiál, budem veľmi rada, pomôže mi hoci čo....ďakujem za pomoc 😉

ma_b
22. okt 2013

Ahojte, chodí niekto na DPŠ do Dolnej Krupej?

lienocka333
22. okt 2013

Ahojte,mal niekto ako školiteľa Oláha???

antoniak
23. okt 2013

Prosím Vás,nemáte niekto vypracované otázky z Predmetu Sociálna Patológia od Schavela-3.ročník.Ďakujem.môj email-antoniasedlakova@gmail.com

susi2011
23. okt 2013

Ahojte, nemá niekto prosím vás materiál Krízová intervencia? 🙂, ďakujem, my máme Hejdiša 🙂,

xxxq
23. okt 2013

ahojte, vedel by mi niekto poskytnúť vyplnený sociálny záznamový hárok, ktorý je potrebný na skúšku s Oláhom?..môj e-mail: seatbn@azet.sk...ďakujem 🙂