VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

snehulienka16
31. okt 2014

@zuri5663 O týždeň mám s ním tú prednášku

bibika22
1. nov 2014

ahojte ,nemal niekto z vas nahodou terennu socialnu pracu s profesorkou Zbirkovou?je potrebne napisat projekt,ci niekto z vas s tym nema nahodou skusenosti alebo popripade pracu..bola by som velmo vdacna ak by niekto nieco potreboval rada tiez pomozem ak budem vediet 🙂 🙂 🙂

malalucka3
1. nov 2014

Ahojte kocky...ja som tuto školu ukončila 2 roky do zadu.....nebojte všetko zvládnete...neaké materiáli aj mam ak by niekto potreboval pozriem Vám....

diablikovci
2. nov 2014

Ahojte babenky a kto chodi na detas. pracovisko do KE? Ale uz na druhy stupen? Ozvite sa dakujeeeem 🙂

diablikovci
2. nov 2014

@aduska15101991 ahoj mas vypracovane tie otazky? budes taka dobra a poslala by si mi to dakujem 🙂

naomi88
2. nov 2014

@malalucka3 ahojik jsem ve druháku na detašovaném pracovišti v Příbrami. Mohla by si mi poslat nějaké materiály na na tento ročník. email: a.seidlik@seznam.cz byla by si moc laskava. Nepsala si náhodou něco o neziskové organizaci na Romana Tibora. Vůbec nevím jak začít. Díkes

januska111
3. nov 2014

dobry den...prosim vas,chodi niekto externe soc.pracu do B.Bystrice na UREŠ do druheho alebo tretieho rocnika?20.11. mam prvu skusku a chcela by som vediet,aki su na tejto skole profaci,na ktorych si dat pozor,ktori su v pohode...diki 🙂

lina711
3. nov 2014

*****AHOJTE. Som piatačka. Potrebujem materiály na teóriu konfliktov (Koval), Terénnu SP (Mikloško), Penitenciárna SP (Jurašek). Rada pomožem aj ja!!!!!!! emoticon Ak máte, prosím napíšte správu, a Vám pošlem mailovú adresu.

qtinka77
7. nov 2014

@nattereri Ahoj, podarilo sa Ti uz zohnat knihu?

patrishqa
8. nov 2014

Niekto kto ma na predaj knihu od Chovanca,Billej Drogy zavialosti ulohy soc.prace? Sprava vdaka

klara030
8. nov 2014

Ahojte, studoval niekto socialnu pracu v Ziline? Ak ano, boli by ste take ochotne mi poslat nejaky material? Zhanam material od 3. Rocnika. Vopred velka vdaka za ochotu. Poslem do IP moju adresu.

studentkaaa
8. nov 2014

Ahojte dievčatá, mate prosím niekto vypracovné materiály na prof. Tkáča - APLIKOVANÁ SOCIÁLNA POLITIKA? veľmi by ste mi pomohli vopred ďakujem 🙂

paela
8. nov 2014

ahojte, aj ja zháňam vypracované otázky od prof. tkáča na predmet aplikovaná soc politika. ak by bol niekto ochotný poslať môj mail je: sipa1208@gamil.com. rada pomôžem aj ja, ak sa bude dať. ďakujem.

zmijuska
8. nov 2014

@naomi88 ano mala som ho. on seminárky vraj ani nečíta, pozrie si kto mu poslal, na skúške sa opýta že či niekto nechce seminárku odprezentovať a hlavné je mu ju doniesť vytlačenú na skúšku ! stalosa nám že si nevytlačili niektorý tak potom museli tie seminárne práce prezentovať. A otázky na skúške dava väčšinou kde otvorí knihu, a opisovanie neodporúčam chodí po miestnosti a sleduje, toho kto nájde opisovať dostane Fx a ostatný dostanú otázky navyše.

zuri5663
9. nov 2014

@sarah17 Ahoj neviem či to je ešte aktuálne ale ja mám poznámky zo soc. filozofie aj etiky 🙂

zuri5663
9. nov 2014

Ahojte chcela by som sa spýtať či medzi sociálno patologické javy zaraďujeme aj prostitúciu a pedofíliu? Mám napísať kazuistiku na soc. patológiu podľa skutočnosti a chcela by som písať o jednom pedofilovi len neviem či to patrí medzi soc. patologické javy al. nie. Ďakujem 🙂 🙂

emmuska11
9. nov 2014

ahojte mali ste skúšku aplikovaná SP s prof, Tkacom? ak ano ako to u neho prebieha.
Vopred dakujem za odpoved 🙂

bazarmk
9. nov 2014

Ahojte Surne potrebujem knihu od Shavela Soc.prevencia,zeleny obal,kupim ,dakujem

gabika32
12. nov 2014

Ahojte,mali ste niekto skusku so Schavelom zo supervizie?Ak ano,ako to prebieha,resp.ake dava otazky.

gabika32
12. nov 2014

@emmuska11 Skúšku,sme mali písomnú.Bol dosť nepríjemný,nemohla si sa poriadne ani pohnúť,všetko mu vadilo...Písomky hneď opravil a zapísal známky..

emmuska11
12. nov 2014

@gabika32 dakujem a nevies ake daval otazky? boli tazke? diky

citronius
18. nov 2014

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či je potrebné pri externom štúdiu aj pracovať, chcela by som ísť na Oše, ale som na materskej. Dakujem

xstudentkax
19. nov 2014

@gabika32 uz si mala tu skusku zo supervizie?, ak nie, tak je v pohode Schavel a otazky dava zakladne z jeho knihy

sarah17
19. nov 2014

Ahooojte neštuduje tu niekto na katolickej univerzite v Košiciach??? Daakujem

maja5
20. nov 2014

Ahojte píšem bakalárku a zvolila som si tému Kompetencie sociálneho pracovníka pri vyňatí dieťaťa z rodiny v procese SPODaSK ak mal niekto niečo podobné nezostali vám knižky rada by som ich prebrala 😉 Dakujem 🙂

maja5
21. nov 2014

Ahojte má niekto sociálne zabezpečenie od doc. Vallovej? a soc. patológiu od Buzalovej? dakujem 😉

bibika22
23. nov 2014

@bazarmk ahoj ja tu knihu mam cisto novu takze ak mas zaujem daj mi vediet

bazarmk
23. nov 2014

@bibika22 uz mam,dakujem

stano_m
24. nov 2014

@bazarmk Ahoj, mám ju z roku 2008, aký má obal neviem, mám ju čiernobielu. Má to ale 50 Mb, takže ak ju chceš odpíš. Doma to v Adobe plus rozdelím na menšie časti a pošlem.
Stano

sarah17
24. nov 2014

Ahojte neštuduje niekto SOCIALNU PRACU NA KAT.UNIVERZITE V KOšICIACH??????? DAKUJEM