VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

1ivanka1
16. mar 2013

@cta moze..preco sa pytas?

osabela
16. mar 2013

@cta Jasne to máš úplne super!

jajalinka
16. mar 2013

@cta môže, ja som mala minulý rok bc presne takú istú zhodu

cta
16. mar 2013

Lebo sa mi to nezdalo kedže spolužiačka mala tu istú tému ako ja

bakalarka
16. mar 2013

Zdravím všetkých,chcem sa opýtať či niekomu neprednášala A.Novotná teórie soc. práce.Ak ano môže niekto poskytnúť nejaký materiál a to čo bolo na skúške? Budem veľmi povďačná.

mimina76
17. mar 2013

nemáte niekto vypracované otázky od Matela -Teoria SP? ďakujem!!!

tariah
18. mar 2013

@mimina76 cauko skusim ti nieco pozriet,posli mi mailovu adresu

savanah128
18. mar 2013

Ahojte všetci
mám jednu veľkú prosbu, neviem si rady s metodológiou výskumu od Kratochvíla nemáte náhodou niekto vzor ako to má vyzerať. má to obsahovať: jav, okruhy, hl, hypotézu a 5 pracovných hypotéz a z tohoto som naozaj jeleň ☹

osabela
19. mar 2013

prosím Vás za ako dlho ste dostali protokol originality??? ja to tam mám už 7 dní a zdá sa mi že je to tam už dlho ďakujem za odpovede

1ivanka1
19. mar 2013

@osabela 6 dni tusim

cecil36
19. mar 2013

Baby mali ste niektora skusku z antropologie u Zbirkovej? Ak ano, aka je? Dakujem za info🙂

adrika755
19. mar 2013

My sme s nou mali v zimnom semestri,ale skuska to nebola,dala nam vypracovat na 5 stran pracu

viki85
19. mar 2013

Ahojte, babky. Prosím vás, je tu niekto, kto by mi mohol poslať vypracovanú štátnicovú otázku na mail: Historický kontext vývoja sociálnej práce od druhej polovice 19 storočia po súčasnosť vo svete a na Slovensku? Odbor: sociálna práca, 3. ročník. Veľmi ďakujem🙂

novinga
19. mar 2013

@osabela Ja som vkladala 4.3. a 12.3 mi prišiel

tariah
19. mar 2013

@osabela ja som vkladala prveho marca a protokol mi prisiel 12steho

lstasak
20. mar 2013

@viki85 Ahoj, pošli maila , erika

lstasak
20. mar 2013

Ahojte, máte už niekto vypracované otázky na Bc - sociálna práca 2012/2013 ?? ,
podelíte sa ? ide mi vypracované otázky zo sociálného zabezpečenia. lstasak@centrum.sk

barbea
20. mar 2013

Pekný deň prajem, našiel by sa niekto ochotný poslať mi štátnicové otázky Mgr. 2013/2013 sociálna práca VSSV. Mám všetky 3 predmety vypracované na 95%, chcela by som sa uistiť, že to je v poriadku a čo mi chýba doplniť. Ak by bol niekto taký zlatý, môj email je bejka77@azet.sk. Na oplátku poskytnem moje vypracované. Ďakujem.

barbea
20. mar 2013

@mimina76 mám vypracované z minulého roku, ak pomôže, pošlem.

barbea
21. mar 2013

@mimina76 Ďakujem pekne za ochotu, tie mám, niečo som z toho prebrala, urobili sme výmenu a celkom pekne sa to podarilo poskladať. Vďaka.

vierus5
22. mar 2013

Ahojte všetci, prosím Vás nemá niekto vypracované otázky na Teóriu Sociálnej práce s prof. Matelom, veľmi by som bola vďačná, moc ďakujem môj email ( vierahreusikova@azet.sk ) 🙂 Pekný dník

chuaneta
22. mar 2013

prosím nemá niekto vzor vypracovania odbornej praxe -práca s klientom pod supervíziou alebo knihu: Schavel, Tomka: Základy supervízie........., ale aby tam boli strany 89-164, lebo na nete je kniha neúplná ďakujeeem za ochotu, pekný deň želám, môj mail: magnetka111@gmail.com

tariah
22. mar 2013

@barbea ahojky, poslem ti, co mam ja..

tariah
22. mar 2013

@vierus5 ahoj, posielam do mailu

tariah
22. mar 2013

@chuaneta ja som mala odbornu prax s bryndzakom, poslem ti vzor svojej prace

chuaneta
22. mar 2013

@tariah ďakujem Ti za ochotu, určite mi to pomôže 🙂

annie.b
22. mar 2013

Ahojte, študujem v PN a včera nám vyvesili témy na bakalárske práce, chcem sa vás popýtať, či máte niekto info alebo aj skúsenosti s PhDr. Vrbovou Marcelou ... ako prebieha kominkácia (mail, osobne) a či vôbec nejaká komunikácia prebieha, či poradí .. no proste čo vás napadne. Oslovila ma jedna téma u nej a uvažujem, že ju oslovím. Ak vyžaduje osobné konzultácie, neviete odkiaľ je, resp. kde vyžaduje stretnutia?

denkolac
22. mar 2013

AHOJTE - MOZE MI NIEKTO NAPISAT AK MAL AKYKOLVEK SMER V DIPLOMOVKE OHLADOM "MEDIACIE"?! DAKUJEM - ZAUJIMA MA AKY POSTOJ K TOMU ZAUJALI SKOLITELIA, AKE TEMY A SMERY AKCEPTOVALI - DAKUJEM 🙂

novinga
22. mar 2013

Neviete dokedy má dať školiteľ známku a posudok...kontrolu originaity už mám. Dík

wwaanesska
22. mar 2013

novinga, prosím ťa, čo si robila, alebo ako si získala kontrolu originality. Já mám prácu označenú už dva týždne za finálnu a žiadna kontrola originality. Prosím ťa pomôž, čo mám spraviť aby som ju získala? Ďakujem