VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

vierus5
7. máj 2013

@elize 😅 GRATULUJEM

vierus5
7. máj 2013

@elize môžem aj ja pekne poprosiť o materiál ku štátniciam o rok sa idem potiť, ale brucho ma už bolí teraz, keď to čítam :( vierahreusikova@azet.sk

jazminn
7. máj 2013

@elize veľmi Ti naozaj Gratulujem k úspešnému završeniu...
ja tu stresujem, v noci štátnicujem, ťahám otázky....ešte 15 dní....

monikaseb
7. máj 2013

@denkolac
včera boli len štyri otázky: . Charakteristické črty, Metódy soc. - poradenskej intervencie - chcel to len vymenovať, špecifiká SP, SP pre ŤZP....to je všetko ......Zatiaľ ahoj a držím palce. Monika

denkolac
7. máj 2013

@monikaseb
ahoj - ďakujem ti pekne - určite to pomôže - mimochodom, ktorú knihu Vám dával do popredia? ja som si začala čítať SP a komunikácia a v sobotu s ním mám prednášku tak uvidím ešte len tam
ešte raz ďakujem

gabicocka
7. máj 2013

Ahojte, pripájam sa k Vám štátnicujúcim. O 13 dní mám štátnice na mgr. v PO, Učím sa to už mesiac a stále mám pocit, že nič neviem. Neviem, či ma osvieti, alebo fakt mi to do hlavy nejde. A ako rozmýšľam, nepamätám, či som mala podobný problém aj pri bc. Možno je to tým kvantom učiva. :( Držím všetkým palce.

monce
7. máj 2013

@elize Gratulujem 🙂 .

sunshine777
7. máj 2013

@ denkolac myslela som, ze sme spoluziacky, ale nie..nevies kedy su v Michalovciach Mgr. statnice? dakujem

sunshine777
7. máj 2013

@elize ahoj, ak Ta mozem poprosit, poslala by si aj mne tvoju prezentaciu ako vzor, lebo neviem ako tam ma byt prieskumna cast..dakujem velmi pekne 😉

sunshine777
7. máj 2013

@elize moj mail: jana-r@centrum.sk

11011961
7. máj 2013

@gabicocka
Ahoj.
Asi sa poznáme, myslím že máme rovnakú školiteľku.
Napíš mi do IP tamara@centrum.sk

denkolac
7. máj 2013

@sunshine777
buduci tyzden cely su statnice mgr

osabela
7. máj 2013

@elize GRATULUJEM PANI MAGISTERKA!!!

spyrodragon
7. máj 2013

@elize
Moc gratulujem a moc, moc prosím taky o otázky, či ti to nevadí. Lucka333@zoznam.sk

elize
8. máj 2013

@dia16
@vierus5
@jazminn
@monce
@spyrodragon
@osabela
Dakujem vam za gratulacie. Drzim palce vsetkym, ktorych to len caka a gratulujem tym, co to uz maju uspesne za sebou. Je to naozaj skvely zazitok 🙂

jazminn
8. máj 2013

@sunshine777 v Mi začínajú 13. mája

monikaseb
8. máj 2013

@denkolac áno, je to tá kniha, ale z roku 2012, myslím, že táto skúška nie je taká ťažká, ale to uvidím až zajtra, keď bude zapisovať známky....hihi...mňa čaká ešte Mátel a jeho teórie....pekný deň Monika

gabicocka
8. máj 2013

@11011961 Ahoj, napíšem ti mail, lebo tu sa nejak nevyznám.

aimee1
8. máj 2013

@monikaseb Ahoj, prosim ta, mame tiez skusku s Matelom.Dal vam tiez tie okruhy?Mam ich sice vypracovane,ale nieco sa mi tam nepozdava. Mohla by si mi pomoct a poslat mi tvoje,aby som si to prekontrolovala,ci to mam ok?Mozem ti poslat tie moje,ked chces. Dakujem pekne.

piskotkaaa
8. máj 2013

maam prosbicku 6.6.2013 mam bakalarske statnice vie mi niekto poskytnut vypracovane otazky za odmenu poslem nieco co mam ja len nestiiham uz vypracovavat vsetky 🙂 dakujem
valkova.zuzana@gmail.com

denisadenisa19
8. máj 2013

@svetlanka111 ...akože doc. tibor roman- je to veľký kus perverzného ch..a,otrasny hajzel..robil mi peklo minulý rok, robil zámerne zle..psychicky som sa úplne zrútila,pričom som mala pomerne dobré známky..obťažoval ma a skúšal kde sa len dalo a napokon som požiadala o odklad..potom čo som dostala výnimku, už sa to otriaslo ale jeho nemusím ani cítiť..je to jeden falošný hajzel..už mesiace sa v škole povráva že má vzťah so herečkou B. Ondrejkovou, ktorá je tiež študentkou na škole...je mi z toho zle...!!!

denkolac
8. máj 2013

@monikaseb
držím ti palce

sunshine777
9. máj 2013

@denisadenisa19 Na Tibora R. tu uz boli pisane rozne negativne komentare..len dufam, ze ho nebudem mat buduci tyzden v komisii na statniciach...vobec neviem, ktory to je, ako vyzera? je aspon fesak? ked sa uz o nom hovori, ze obtazuje studentky, vraj mal pomer aj s nejakou asistentkou na studijnom a teraz, ze s tou hereckou, to on je az take sexualne zviera ? 😀 😀

monikaseb
9. máj 2013

@aimee1 tie vypracovania sú nič moc, ale pošlem ti, len mi pošli mail.... A bola by niektorá ochotná mi poslať vypracované štátnice Mgr.? Chápem ak nie, lebo ste sa museli namakať na tom a ja prídem k tomu tak ľahko...ďakujem Monika

monikaseb
9. máj 2013

@denkolac ďakujem aj ja tebe držím palce...všetko dobré ti prajem Monika

monikaseb
9. máj 2013

@elize Ahoj, prosím, dalo by sa aj mne poslať vypracované otázky Mgr.? Veľmi pekne ďakujem ...monika.seberini@gmail.com

educenta
9. máj 2013

Ahojte,

prosím o radu bol niekto z Vás na opravnom termíne u Mátela? Ako to prebiehalo ak ste spravili jednu časť? Jedná sa o teóriu SP. Poraďte prosím...

bourdka
9. máj 2013

@monecqa Ahoj, neposlal ti tie otazk z teorie niekto nahodou ? Ja by som to veeeeeeelmi urgent potrebovala 😒

chuaneta
9. máj 2013
elize
9. máj 2013

@monikaseb Ahoj, odoslane 😉