VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

nelfilkask
10. máj 2013

Ahojky všem, chtěla bych se vás zeptat, jak je složitá zkouška z anglického jazyka na bc. studiu? Díky za odpovědi a všem přeji úspěchy u státnic.

educenta
11. máj 2013

@nelfilkask u nás to ešte nepotrebujes. To je dôvod prečo toľko čechov ma záujem o štúdium;) skúška z jazyka sa týka iba doktorátov

nelfilkask
11. máj 2013

@educenta
Aha, škola má detašované pracoviště v Praze a u nás v Bílině,a tam je angličtina na bc. a Aj+Nj na mgr. :(
Děkuji za odpověď.

aimee1
11. máj 2013

Prosim Vas,kto mal Matela z Teorie, skusa ustne,alebo pisomne? Diky

tariah
11. máj 2013

u matela ustne skusky.

seis
11. máj 2013

@renetkads posles aj mne prosim ten "tahak" na matela -Teoria Sp. Budem ti vdacna

monicka07
12. máj 2013

Prosím Vás nemá niekto z vás náhodou na predmet personalistika a manažment dr. Kovaľová......popis práce z oblasti sociálnej práce....ja pracujem mimo tento obor a veľmi by mi to pomohlo....ďakujem

123ctv
12. máj 2013

@aimee1 -ahoj, Aku mas fintu na naucenie sa teorie? Mne to nejak nejde do hlavy☹((

jazminn
12. máj 2013

@sunshine777 ešte dobre, že my tu na východe nemáme žiadnych Romanoch.... 😀

aimee1
12. máj 2013

@123ctv ziadnu, vobec mi to nejde,ale snad to zvladneme vsetci 😨 🙂

renetkads
12. máj 2013

@seis ahoj rada pošlem,ak poskytneš nejaký email 😉

zuzulka3333
12. máj 2013

babenky - mgr. stupeň - ak ste mali už podaktoré štátnice, budem rada, ak sa so mnou podelíte o skúsenosti, dojmy, čo vyžadovali, komisie.. atď.. dakujem 🙂

nattereri
12. máj 2013

ahojte. nemate prosim niekto naskenovanu knihu Matel - Hardy: Vybrané kapitoly z metód sociálnej práce II, 2013? ak ano, poslali by ste mi prosim na mail? velmi pekne dakujem. nattereriii@gmail.com

spyrodragon
12. máj 2013

@nelfilkask - ahoj nevím jaký obor chceš studovat, ale studujeme v Přibrami a taky nemáme žádný cizý jazyk.

myshell1
13. máj 2013

Ahoj, prosím vás vedel by mi poradiť niekto aké testy dáva Galbavý na patolog. anatomíí ?

marcelkamm
13. máj 2013

@elize Dobrý deň, mohla by som Vás aj ja veľmi pekne poprosiť o vypracované Mgr. otázky? Ďakujem veľmi krásne 🙂 a Gratulujem. .... ak by ste bola ochotná tak Vás poprosím na e-mail mazurakova.m@azet.sk

ivana29
13. máj 2013

Ahojte. Máme na statniciach v komisii Veresa. Ma niekto skusenost?

chuaneta
14. máj 2013

@nattereri ja Ti ju pošlem, ale je to z uložto, a sú tam iba strany od 38 do 95, iné som nezohnala, ahoj

chuaneta
14. máj 2013

@nattereri je to veľké, nejde to odoslať, sorry ☹(

susbum
14. máj 2013

@nattereri ...mas to v poste v 4 castiach 🙂 😉

anusik2
14. máj 2013

KNIHA ,,SOCIALNE PORADENSTVO A KOMUNIKACIA,, ma ju niekto z netu stiahnutu?? nepreposlali by ste mi ju na mail ankaolexikova@gmail.com.

nattereri
14. máj 2013

@susbum dakujem moc 🙂)

chuaneta
14. máj 2013

@susbum prosím Ťa a je tá kniha úplná? Ak áno prosím prepošli ju aj mne, díííííííík mail: magnetka111@gmail.com

aimee1
16. máj 2013

ahoj, mali ste niekto Mediácia v oblasti sociálnoprávnej ochrany - JUDr. Ing. Ráková Karin, MBA ?Shanam materilay a info,aka je, ake su skusky. Dakujem pekne

2lenima
16. máj 2013

Veľmi rada Vás vyvediem z toho ideálu na štátniciach prejde každý druhý. Taká pakáreň to zas nie je

aninka251
16. máj 2013

@2lenima ahoj, uz ich mas za sebou? Mna cakaju 22.5. a mam pocit, ze sa zblaznim, ze do tej mojej hlavy uz nic ani nevojde... nieco sa naucim a ked to opakujem nic... 😒

gabicocka
16. máj 2013

@aninka251 asi sme spolužiačky, ja tiež chodím do PO, idem už v pondelok a mám taký pocit ako ty, učím sa a v zápätí to neviem.. uvidíme ako to dopadne, držme si palce 🙂

emmuska11
18. máj 2013

ahojte prosim vas nemate nahodu niekto vypracovane statnicove Bc na tento rok? dakujem za ochotu budem vdacna 🙂

katla
18. máj 2013

Ahojte, viete mi niekto povedat ako prebiehaju statnice na BC, ak idem ako tehotna prva a najprv obhajujem pracu a potom hned taham otazky? Na pripravu budem mat cas pocas toho co budu obhajovat dvaja po mne?
Kolko casu na pripravu sa dava? Ako to prebieha? Caka ma to o dva tyzdne a uz teraz mam z toho bobky.

carmen21
18. máj 2013

ahojte....chcem sa spýtať aká je na skúške Bujdová? Konkrétne na treťom sektore?