VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

denkolac
22. máj 2013

@eve26
jasne ze to zvladnes 🙂 drzim palce

mischel009
22. máj 2013

neviete mi povedať, asi koľko minút máme na prípravu otázok a koľko minút na odpoveď .. čakajú ma štátnice a tak trochu v strese 😒

stella5612
22. máj 2013

Ahoj mischel009 mám to čerstvo za sebou 🙂 príprava cca 20 minút a odpoveď cca 10-15 minút.Držím palce!

mischel009
22. máj 2013

@stella5612 Dakujem za info, ja sa bojim aj obhajoby, lebo som dostala dost rozdielne posudky mam A a E chybal mi vraj bod do D .. a ani tie otazky nejako neviem,,, treba tam toho veľa rozpravať?

stella5612
22. máj 2013

u nás niektoré baby dostali tiež od oponenta E a na štát. im povedali, že to hodnotil velmi prísne. Ono je to kolkokrát vec názoru, totiž každý by to písal inak-to je jasné. Aké otázky , myslíš od oponenta?

mischel009
22. máj 2013

ved aj hodnotili este mi tam aj napisala ze som nedala ciarku do citacie,, mam to v posudku... no co budem nato hovorit.. Na A to uz neobhajim hlavne nech prejdem.. Nie myslím na otázky z predmetov, či treba veľa hovoriť.. alebo stačia len podstatné veci.. ono za 15 min. sa zda dosť teraz no keď tam budem si myslím že by to nemalo byť také strašné ale strach mám

jazminn
23. máj 2013

Tak mám to za sebou. Konečne Mgr. Otázky som mala super: Chudoba, SP s rodinou a Teoria SP 1. 4 x A
Komisia bola tiež super...prežila som veľa stresu a napätia ale ten pocit stojí za to! Som na seba hrdá, že som to dosiahla...
Ďakujem všetkým za spoluprácu.

denkolac
23. máj 2013

@jazminn
gratulujem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

erin12
23. máj 2013

@jazminn gratulujem, a koho si mala v komisii? Bol aj prof. Schavel?

eve26
23. máj 2013

@denkolac ďakujem veľmi pekne za podporu 🙂

jazminn
23. máj 2013

nie u nás Schavel nebol...je v Prešove...

adinka3
24. máj 2013

@jazminn gratulujeeem🙂

11011961
25. máj 2013

Všetkým, ktorí majú úspešne štátnice za sebou srdečne gratulujem k získaniu titulu Mgr.
Tým, ktorí to majú ešte pred sebou veľa optimizmu a chuti do učenia. Treba vedieť ku každej otázke, ale aj podotázke niečo povedať, naučiť sa definície (aspoň tie hlavné), delenia a hlavne aby ste rozumeli tomu čo aj pred komisiou budete rozprávať. Slušne sa správať,ale aj slušne byť oblečený - to je Váš kredit pred komisiou.
Pri obhajobe sa netreba báť (aj keď sú hodnotenia od oponetna a školiteľa rozdielne), treba si pripraviť odpovede na otázky od oponenta a hlavne si aspoň 3 x prečítať svoju DP - lebo časom človek zabudne o čom písal a oni sa dosť k obsahu DP vracajú a chcú vedieť, koľko % z toho ste prieskumom zistili a pod......
Prajem Vám dobrú komisiu a šťastnú ruku pri ťahaní otázok.
Mne to celkom vyšlo (iba jedna otázka mi celkom nesadla, tú som si nechala nakoniec) a predsa som to dala za 4 x A.
Veľa optimizmu

cta
25. máj 2013

Ahojte mňa to čaká 19. juna tak uvidim koho chitim ale to nie je podstatné chcem sa spýtať kto by mal záujem o skriptá a materiály na skúšky od vyučujúcich od 1 ročníka až po 5? detašované pracovisko Piešťany. + knihy k tomu ak máte záujem pošlite mi IP určite sa dohodneme 😉

ivana29
25. máj 2013

@stella5612 Ahojky 🙂 A spravili od vas vsetci? My to mame utorok a teda straaasny strees.. Bojim sa ze si vytiahnem a uplne okno..

ina8
25. máj 2013

ahojte, chcela by som pekne poprosiť o vypracované štátnicové otázky, aby som sa mohla pripraviť na skúšku teória soc. práce na Oláha. Vopred ďakujem. A blahoželám všetkým tohtoročným Mgr.

gabicocka
25. máj 2013

Ahojte, aj ja to mám už úspešne za sebou a je zo mňa Mgr. 🙂 Kočky, ten pocit, že nič neviete, je skutočne len pocitom, ešte deň pretým keď som to prechádzala, nedokázala som definovať základné veci. Už po vytiahnutí a sústredení, mi napadli také veci, že som žasla. Držím Vám palce. Gabika 🙂

monicka07
26. máj 2013

Všetkým, ktorí zoštátnicovali gratulujem. Chcem sa spýtať či niekto z vás náhodou nepísal o domácom násilí, o soc. službách....ak ano či by ste boli ochotní mi poslať nejaké materiály....Veľmi pekne ďakujem. 😉

jozef34
26. máj 2013

Čaute, náhodou nemá niekto nejaký materiál na predmet Sociológia rodiny? Ďakujem

vierus5
27. máj 2013

@jazminn strašne moc gratulujem ::🙂))

kikusik93
27. máj 2013

ake mate pls skusenosti s tou skolou? ako prebieha externe studium SP???

adka2828
27. máj 2013

Ahojte, prosím potrebujem radu .. Kam by ste z hľadiska psychopatológ-ie zaradili sexuálne deviácie .. ?
Moja otázka od oponenta ... ☹

chuaneta
28. máj 2013

ahojte, prosím nemá niekto dobrý, skrátený materiál na učenie - metódy SP so skupinou a komunitou (Mátel), som v časovej tiesni, vopred veľmi ďakujem za ochotu, môj mail: magnetka111@gmail.com

mischel009
29. máj 2013

ahojte chcem sa opýtať mal už niekto v komisii na štat. Mgr. Ján Hučík, PhD. ????

marianna313
2. jún 2013

chcem sa opýtať či ma niekto skusenosti s rigoroznou prácou na tejto škole?

carmen21
2. jún 2013

ahojte, chem sa spýtať aký je na skúške pán Hašto na psychiatrii... Ďakujem

supereg0
3. jún 2013

Ahojte, prosim vas nemate niekto nahodou na Dr. Zemana vypracovane pripadove studie? v piatok mam skusku a som zufala.

alli_1
3. jún 2013

Ahojte, v sobotu ma caka skuska s prof. Olahom. Prosim, nemate niekto informacie o tejto skuske, ake zvykne davat otazky? Velmi by mi pomohla prezentacia z jeho prednasok, ak ju niekto mate, prosim prosim poslite mi ju na email alli1@centrum.sk Vopred dakujem za akekolvek info ohladom tejto skusky, mam z toho dost stres 🙄 .

11011961
4. jún 2013

@alli_1
prof. Oláh vyučuje viacej predmetov. Konkrétne o aký predmet ide?

gabicocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz