VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

chuaneta
4. aug 2010

@andreao
Ahoj. Ja študujem sociálnu prácu v BA a mala by som záujem o tie vypracované štátnicové otázky. Neviem čo by som Ti mohla ponúknuť na výmenu lebo som ukončila len prvý ročník. Ak sa bude dať, tak Ti budem povďačná. Želám veľa šťastia. Môj mail: magnetka111@gmail.com

jazminn
5. aug 2010

Ahojte, tak už sa to začína. My už máme termín zápisu do tretieho ročníka na 25.augusta. Veď to sú ešte prázdniny a ľudia sú na dovolenkách. Veď inokedy to bolo stále ku koncu septembra. Prečo tak skoro?

petrahy
5. aug 2010

my máme 28 augusta asi potrebujú prachy ved treba priniest zaplateny semester a zapisne a to od minuleho roka zvysili 😠 aj mna to stve lebo som s tym neratala

everlyn
7. aug 2010

Ahojte, je tu niekto kto ma zapis 29.9.2010 na Verejne zdravotnictvo na Alžbete?

frederiknovy
7. aug 2010

Ahojte prijali ma teraz do Ba na soc. pracu, ale neviem kedy mi daju vediet datum zapisu, je tam tazka komunikacia s nimi tak by som bol nerad keby som to presvihol. Viete mi niekto poradit? Dakujem

anavi222
9. aug 2010

frederiknovy - Ahoj, ja tiez idem idem do BA na socialnu pracu, datum zapisov je zverejneny na ich internetovej stranke. Ja mam zapis 14. septembra ( je to podla abecedy), mozno sa stretneme 🙂

renatkas
17. aug 2010

ked potrebujete vypracovane otazky mozem vam ich poslat, ale piste do IP lebo nechodievam do tejto temy.

sssimi
17. aug 2010

@frederiknovy dávaú vedieť minimálne 2 týždne dopredu. Treba len sledovať stránku. Minulý rok boli zápisy dosť neskoro.

sssimi
17. aug 2010

@andreao Aj ja som teraz končila 3 ročník v PN 😀

1zuzulik1
22. aug 2010

Ahoj ja idem na sp do BA denna forma...zaujimalo by ma,ci je studium na tejto skole narocne na cas....nakolko som si uz skusila STU a to bolo dost ze hardcore 😀 ,dufam,ze tato skola ma po tejto stranke nezaskoci ☹ celkom sa toho desim co ma caka..ak by ma tu niekto "utesil",bola by som fakt vdacna

ghoticluci
25. aug 2010

ahojte.ja idem tiež do prváku na dennú formu.do ba len chcem vedieť že kto ide tiež? tak sa ozvite

ghoticluci
25. aug 2010

no a ešte som zabudla že idem tiež na sociálnu prácu 🙂

medulienka31
25. aug 2010

ahojte, potrebujem poradiť vybrala som si tému bakalárskej práce eutanázia ako sociálny problém a zháňam školiteľa, bol mi doporučený PhDr. Tibor Roman. čo vy na to? máte nejaké skúsenosti?

dena25391
30. aug 2010

ahojte..som prijata NA DENNE STUDIUM SV.Alzbety/SOCIOLOGIA (bratislava) a chcela by som sa spytat ohladom inetrnatu,ci poskytuju,alebo nie...ak nie,kam sa da podat ziadost??? iba na stredoskolske??? dakujeem

andreao
30. aug 2010

medulienka 31, co sa tyka Tibora Romana, nemam s nim donru skusenost, neviem, ci si uz s nim mala nejaky predmet, ci ho poznas. Ja by som ho urcite nebrala, ako oponent daval dost zle znamky, ako skolitel neviem. Moj nazor... 😉

zuzu.ve
30. aug 2010

1zuzulik1 - ahoj, ja idem do 2 ročníka Dvš sociálna práca. U nás to funguje nasledovne - piatok od obeda do večera, v sobotu celý deň, zhruba 2 a pol mesiaca prednášky a potom už len skúškové. Nakoľko sme denný, máme povinnú 70% účasť na prednáškach, čo nieje vždy jednoduché ale zatiaľ to zvládam... Inak zo školy mám fajn pocit, prednášajúci sú až na pár výnimiek super, učivo sa dá zvládnuť a to mám dve malé deti - tak dúfam že som ťa trocha povzbudila držím palce papa

1zuzulik1
31. aug 2010

zuzu.ve - dakujem pekne,hadam to budem zvladat tiez🙂

everlyn
3. sep 2010

Ahojte, poradite mi, ako je to s ubytkom v BA ? Idem na externe verejne zdravotnictvo este nemamem rozvrhy, ale podla minulorocnych by to malo byt štvrtok-sobota, tak by som sa chcela spojit s niekym kto by takto chodil, aj na iny odbor. DAkujem

kristina20
3. sep 2010

Dobry den. Ja by som sa chcela spytat.... Neviete mi niekto poradit? Domov mi dnes prisiel papier, ze zaciatok skolskeho roku pre študijny odbor zubna technika denna forma zacina 7.9. 2010 o 10hod.... ci je to len zapis ako uvadzali na web stranke alebo hned aj nastup... ? Skusala som tam aj volat ale nikto mi to nezdviha a potrebujem to vediet, pretoze sa musim ubytovat :( Dakujem

jazminn
3. sep 2010

@kristina20 a v akom meste? prípadne pozri na www.vssvalzbety.sk Ale keď si nebola ešte na zápis?

lenrie
3. sep 2010

ahojte,prosim ide niekto do Po na socialnu pracu-externe???????a neviete ako dlho trva zapis?mam tam byt 9.9. o 10tej ale neviem co s malou,pretoze o 12tej chodim po nu do skolky a to asi nestihnem::((((

celestina
3. sep 2010

@lenrie Ja idem na soc. prácu do Prešova a zápis mám 9.9., ale od 8-10. Tak si myslím, že v tom čase to stihnem, lebo mám tiež malú a nechávam ju s mamou.

lenrie
4. sep 2010

@celestina a povies mi kde presne sa to nachadza?ja pojdem na aute a este som tam nebola a pojdem sama,tak nech nebludim,po krizovatku pri Sarisi-myslim hotel,mi to je jasne a dalej?????a ked to budem mat od 10-12tej,to asi po malu nestihnem,som zo sabinova a len cesta tam mi trva polhodky ☹ 😒

celestina
4. sep 2010

@lenrie Popravde ja som tam tiež ešte nebola a netuším kde to je. Spolieham sa tak trošku na to, že ma dobrý ľudkovia nasmerujú. Som z Košíc.

anavi222
6. sep 2010

baby a Vam prisiel domov nejaky papier o tom kedy je zapis? mne nic neprislo, idem do prvaku na soc.pracu do BA externe. Ja som si len pozrela na ich stranke, ze mam zapis 14.9.
Inac nie je tu niekto, kto ide tiez do prvaku BA?

megi93
6. sep 2010

Ahojte, ja som na tejto škole našťastie neštudovala, ale chcem Vám dať niekoľko cenných rád. Keď budete písať akýkoľvek prácu, seminárku, diplomovku, bakalárku, tak v každej práci vychvaľujte veriacich, vieru, boha a všetko okolo toho. Ak by ste robili výskum a výsledky ukážu niečo mierne negatívne týmto smerom, tak preboha radšej výsledky sfalšujte, ale nikdy to neodovzdajte so sebemenšou kritikou cirkvi alebo náboženstva. 🙄 Kamoška tam študovala a práca jej neprešla len preto, že jej výskum vyšiel mierne negatívne orientovaný na kresťanov. Pritom to bol seriózny výskum, na ktorom sa nadrela, ale bohužial jej povedali na rovinu, že oni sú kresťansky zameraní a toto je neprípustné 😠 Je to smutné, je jasné, že táto škola má nižšiu úroveň ako ostatné školy, pretože za peniaze si síce človek rozum nekúpi, ale titul ano. Tak si dávajte pozor 😒

maruschka
7. sep 2010

megi 😕 😕 😕 😕 😕 😕 tak to asi nie...Áno, v štátnicovej komisii je aj kňaz, ale z dôvodu toho, že je odborník a rozumie sa do soc.práce..To, že sv. Alžbeta nesie názov sv.Alžbeta ešte neznamená, že sme katolícka škola. Škola iba zdieľa kresťanské cítenie, spolupatričnosť s trpiacimi a iné morálne hodnoty... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 To, že kamarátke nevyšli prokresťansky orientované výsledky určite nebol dôvod neprijatie práce.. 😕 😕 😕 😕 😕 Veď existuje milion výskumov, štúdií a žiadna z nich nemá identické výsledky.::Preto je veda vedou, lebo skúma, vysvetľuje, hľadá nové a nové riešenia a preto sa nezameriava iba na jednu teóriu, jedno tvrdenie...

Ešte niečo, v prácach nie je nutné vychvaľovať veriacich, kresťanov, lebo väčšina akademickej obce ani nevie, akého vierovyznania je 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jednoducho sú to takí istí ľudia, ako my a určite nie kresťanskí fanatici.. 😉 😉 😉 😉 😉 😉

meganik
7. sep 2010

@maruschka to si krasne a vystizne napisala 😉 🙂

lenrie
8. sep 2010

@maruschka naozaj pekne napisane 😉
@celestina ty ides tiez externe?ze mas skor zapis?ja tgam nakoniec musim brat aj malu,pretoze ju nemam kde nechat,tak snad to bude rychle 😉

celestina
8. sep 2010

@lenrie No chcem tam byť okolo desiatej, ale staršia dcéra mi začala vracať, tak neviem kedy tam nakoniec dorazím ☹ .