VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

cta
23. jan 2013

Prosím Vás mal už niekto skúsku s doc. Schavelom Supervízia v SP? Aká bola skúška a aké dával otázky ďakujem

vierus5
23. jan 2013

@anusik2 ahojky, ďakujem za reakciu...skúšku máme až vo februári...tak budem moc šťastná, ak mi potom dáš info...si zlatá Viera

anusik2
23. jan 2013

@vierus5 napis mi potom internu ,postu, aby som na teba nezabudla..

monula111
23. jan 2013

Prosim vas nema niekto na diplomovku temu Socialna praca a jej specifika s ohladom na hospitalizovaneho detskeho pacienta?diky 🙂

koka3
23. jan 2013

@slavka35 nie este nikto nic mi neposlal...ale my uz mame nieco na nasej stranke ale iba otazky...mam ti poslat???ja si ihc do nedele vypracujem, poslat ti vypracovane otazky?

slavka35
24. jan 2013

@koka3 ahoj, keby si bola tak dobra,bola by som ti vdacna, lebo my nemame ziadne materialy a tento rok je hrozny
mail: slavka31@orangemail.sk

cabby88
24. jan 2013

ahojte 🙂 nechodíte niekto na sociálnu prácu do partizánského?Potrebujem vedieť,z čoho sa robia prijímačky..veľká vďaka 🙂

slavka35
24. jan 2013

@cabby88 ved na tuto školu sa prijimačky nerobia, v Partizanskom ano?

cabby88
24. jan 2013

@slavka35 no toto som potrebovala zistiť 🙂 ďakujeeem

koka3
24. jan 2013

@slavka35 ok posnazim sa poslat do nedele, alebo najneskorsie do utorka pa

vierus5
24. jan 2013

@anusik2 neboj napíšem a držím všetky palce, aby ti to dobre dopadlo, čavo

laura123456
24. jan 2013

@cta s prof. Schavelom je vzdy v pohode skuska, on je skvely...nech da hocijake otazky, nie je sa coho obavat

anusik2
24. jan 2013

@koka3 dadka,v predchadzajucich strankach su ludia kde si posielali otazky,skus to najst a napisat im..ja som to citala,skoda ze si nepamatam nick.. Stare prispevky malokto cita,musis si to prelistovat a vyhladat sama.

anusik2
24. jan 2013

MAL NIEKTO SKUSKU ,,PALIATIVNA STAROSTLIVOST,, S MAGUROVOU???? dajte vediet..

osabela
25. jan 2013

@cabby88 Nie v Partizánskom sa zatiaľ 5 rokov prijímačky nerobili stačí poslať prihlášku.

lienocka333
25. jan 2013

Ahojte, nemá niekto otázky na skúšku základy ekonomiky s Ing. Kollárom?
Moc by ste mi pomohli.. 🙂

mici81
26. jan 2013

@kabeluska
Ahoj, nemáš náhodou už knihu Metódy SP v praxi, Oláh M. a kol Ba 2012 ? Viem že v Prešove už majú po tejto skúške, možno by niekto odtiaľ vedel pomôcť s MSP so skupinou a komunitou ?

kabeluska
26. jan 2013

Ahoj nemám knihu MSP v praxi.. aj ja by som ju potrebovala... ak ju zoženiem pošlem pá

lienocka333
26. jan 2013

Baby ak chcete ja ju mám v pdf..

tinulka26
26. jan 2013

Prosím vás mal niekto skúšku z Teórie soc. práce s Oláhom? Ako prebieha skúška a aké dáva zvyčajne otázky? Ďakujem za každé info. 😉

seljmani
27. jan 2013

Ahojte môžem poprosiť o anonymné vyplnenie dotazníka do prieskumu? Poradím ako si to vytvoriť ak niekto budete potrebovať, dá sa to na tej stránke aj bezplatne:

www.iankety.sk/dotaznik/282377601/

grettka
27. jan 2013

@seljmani svoju poziadavku zadaj sem: https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/dotazniky-a-ankety/

taka poznamocka, v jednej otazke tam tykas, v inej vykas, a obvykle pod nazvom dotaznika sa uvadza za akym ucelom ho robis (ci pre ucely seminarnej, alebo diplomovej prace), a zvykne sa tam dat aj podakovanie za vyplnenie. V casti vzdelanie, sa dava, odborne s maturitou, odborne bez maturity, vysokoskolske I. a II. stupna (neuvadza sa bakalarsky, inziniersky titul, magistersky titul).

seljmani
27. jan 2013

@grettka to je len cvičný dotazník, ale ďakujem za upozornenie

seljmani
27. jan 2013

@grettka urobila som to úplne amatérsky, ani neviem ako som sa dostala na tú stránku taká som z toho bola paf, tak hádam mi prepáčia respondenti moje chyby 🙂 budem si dávať nabudúce pozor :D

seljmani
27. jan 2013

Kočky a chalani, mali ste niekto Terénnu soc. prácu s Dr. Pollákom?

denkolac
27. jan 2013

ahojte - môžete mi niekto poslať vypracované štátnicové otazky z piateho ročníka Sociálna práca v Michalovciach?! Som v štvrtom ročníku a rada by som si to pozrela. Ďakujem krásne

jazminn
28. jan 2013

@denkolac veď sú na Mi-stránke školy...

ondro41
28. jan 2013

@seljmani ahoj 🙂 pozeram, ze ti niekto posielal vypracovane otazky na MSP so skupinou a komunitou (Olah). Ked by si bola taka dobra a ochotna, mohla by si mi ich preposlat???

seljmani
28. jan 2013

oki daj mi mailovú adresu :D

ondro41
28. jan 2013

@seljmani ondo41@azet.sk :D