VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

michala124
21. máj 2011

@renatkas ani pero ani USB (aspon v BA to tak bolo) este pred zaciatkom sme si z usb nahrali prezentacie do Pc a pera aj papiere boli pripravene na stole. My sme si pred zaciatkom dali na ten stol kde sme robili pripravu jednu mineralku a nejake plastove pohare - 1. pomoc🙂

jazminn
23. máj 2011

Ahojte tretiačky, prosím Vás, má byť otázka od oponenta zakonponovaná do prezentácie?
vraj podľa prof.Vránkovej najnovšie áno?

zuzana63
23. máj 2011

@jazminn
Ahoj, ja som po štátniciach, ale pri obhajobe sme odprezentovali samostatne prácu, potom jeden z členov komisie prečítal kto bol školiteľom práce a kto oponentom a aké dal otázky. Mala som od oponenta 2 otázky pri posudku, ale asi vzhľadom na čas sa ma opýtali na jednu , odpovedala som a bolo.
Ale možno máte iné inštrukcie...

junovka
24. máj 2011

Ahojte!Nechce sa mi tu citat vsetkych 79 stran, tak len v kratkosti......tato skola sa studuje len v BA, alebo da saj v KE?Ak sa studuje v BA, da sa studovat aj dialkovo??Ak ano, tak ako casto sa chodi na prednasky...da saj raz mesacne???A kolko take studium stoji a z coho su prijmacky???Budem vam povdacna za kratke info 😉

junovka
25. máj 2011

Baby,nikto mi nezodpovie??:(

angela200
25. máj 2011

@junovka v Košiciach ja neviem, pozri si to na www, ale v Bardejove viem, že je táto škola. Prednášky sú v soboty, niekedy aj v týždni, potom skúšky, tiež sem tam v sobotu, ale aj v týždni. Niekedy to vychádza v mesiaci aj každá sobota, niekedy každá druhá. Podľa rozvrhu.

kvetinka1
25. máj 2011

@junovka
@junovka Ahoj, v BA sme mali prednašky každy piatok aj sobotu. Ale skušky sme mali / teda aspon my/ cez tyžden- dialkove študium. Za semester sme platili 320 euro + zapisné.

moncicici
25. máj 2011

ahojte baby nemáte nejaké materiály o sanácii rodiny alebo nemôžte mi odporučiť na to nejakú literatúru???potrebujem na danú tému napísať ročníkovú prácu.môj mail monika.mlynarikova@gmail.com veľmi by som vám bola vdačná

armica152
25. máj 2011

@renatkas dovnútra sme si kabelky nebrali, ale vreckovky, minerálku si kľudne môžeš vziať... a takisto aj pero, to budeš potrebovať keď sa budeš pripravovať na otázky..

alzbeta7
26. máj 2011

@junovka najlepšie je informovať sa priamo na škole, kde ti dajú info ktoré potrebuješ, nespoliehaj sa na takéto stránky

junovka
29. máj 2011

Baby, aky je roziel medzi externym a dialkovym studium????Nie je to jedno a to iste???? 😕
A studoval tu alebo studuje niekto aj psychologiu v BA dialkovo??,,

sisi01
30. máj 2011

Ahojte babule, je tu niektora z Vas tretiacka v BA na externom studiu, ktora ma pred statnicami pripadne uz po a vedela by mi poskytnut par info ohladom prezentacie? Vopred dakujem za ochotu 🙂

jazminn
30. máj 2011

tretiačky čo máte po štátniciach, ako ste robili obhajobu, vedeli ste ju naspamäť, alebo ste čítali?...

sisi01
30. máj 2011

Dievčatá, viem, že to nemá nič so školou, ale prosím Vás pekne darujte nám popri učení hlas: http://www.cas.sk/pesroka/profil/773 a http://www.cas.sk/pesroka/profil/770 🙂 MOC ĎAKUJEM! Verím, že nevadí, že som to sem dala 🙂

petica5
30. máj 2011

Ahojte kočky! som druhacka a chcela by som sa vas spytat, ci by mi niektora z vas nevedela pomoct pri vypracovani projektu na predmet projektovanie v SP? velmi by ste mi pomohli!! Prosim vas! Zatial velmi pekne dakujem!

tinulka26
30. máj 2011

Ahojte druháčky, mali ste už skúšku zo SPOD a SK s Oláhom? Ako to prebiehalo a aké dával otázky?

puuusinka
30. máj 2011

ahojte babulky ak by mal niekto záujem:
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3502846

lula15
31. máj 2011

napíšem Bc. prácu

zuzka111111
31. máj 2011

Ahojte je tu niekto kto mal teraz skusku z p.odrusovou zo soc prace? Teraz bola skuska v Presove pre 1 ročník....vraj davala test a otvorene ...velmi by mi pomohlo vediet ake dala otazky cele sa to uz nestiihnem naucit skuska za chvilku...dakujem dakujem dakujem

renatkas
1. jún 2011

@petica5 daj mail, poslem ti svoj z minuleho roku...

renatkas
1. jún 2011

@jazminn pri obhajobe mozme mat zo sebou nieco z coho to budeme citat? ja tak viem ze musis hovorit plynule o tej praci, nie citat...

jazminn
1. jún 2011

u nás u niekoho môžu mať u niekoho nie, po dvoch dňoch vypadlo 14 ľudí...

renatkas
1. jún 2011

@jazminn 14 ludi vyletelo z kolkych? ufff, vela... ako si na tom a kolkateho mas statnice?

sisi01
2. jún 2011

Ahojte babule, posledny krat idem otravovat 🙂 Prosim podporte v posledny den hlasovania mojho fesaka v sutazi: http://www.cas.sk/pesroka/profil/770 a http://www.cas.sk/pesroka/profil/773. Viem, ze teraz vacsina z nas stresuje kvoli statniciam, ktore nas cakaju, ale ak si najdete chvilku budem Vam velmi vdacna 🙂 DAKUJEEEM. A tym co cakaju este statnice tak ako mna zelam vela sil a stastia 🙂

jazminn
2. jún 2011

Tak už to mám za sebou za B. Do štvrtku vypadlo 18 ľudí z 180.

lila24
3. jún 2011

🙂 ahojte chcela som sa opýtat ci ste tu aj take co ste na materskej dovolenke s dietatkom, ja som si teraz dala prihlasku, ale neviem ci mam nastupit alebo nie ci to zvládnem, nakolko rodím vo februári a skusky su myslim januar a februar, napiste mi ci ste nastupovali niekto tak do skoly a ci sa to da v phode zvladnut citam tu že prednasky nie su povinne, dakujem za odpovede 🙂

jazminn
3. jún 2011

Ja som nastúpila do prvého a bola som na materskej a už mám odvčera po štátniciach. Jasne ,že sá to dá zvládnuť, aspoň u nás to tak bolo. Na prednášky sme vôbec nemuseli chodiť, celú prednášku sme stále dostali myslím prezentáciu aj to čo sa máme učiť, a niekedy aj otázky na skúšky. Takže super! Odporúčam...

renatkas
3. jún 2011

@lila24 ja by som urcite nastupila, ja som rodila tiez vo februari a v pohode sa to dalo. Na prednasky nemusis chodit, len je dobre ked si v zimnom semestri najdes par spoluziakov ktori ti pomozu, pozapisuju ta na skusky ked nepojdes na prednasky z letneho semestra, lebo niektori profaci si vyzaduju aby si bola zapisana na skusku a potom ich zhanat po celej skole je trosku problem.

daphne8
3. jún 2011

GRATULUJEM Jazminn.. sikulka si!!! a ako to prebiehalo.. mna to caka o tyzden a uz sa graduje nerzvozita..popri praci je to des..ucit sa a selektovat co je dolezite.. Ak mozes prosim podel sa s nami kolko treba hovorit, a tak co Ta napadne, sme tu viacere, ktore to mame pred sebou.. dakujeeeem krasne...za vsetky...