VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

denkolac
24. feb 2013

@koka3
ahoj ja mam poznamky ku skupine a komunite mnou napisane z prednasky s Haluskovou - skenovala som ich pre svoje baby v triede - ak by si chcela mozem ti ich poslat

denkolac
24. feb 2013

ahojte - chcem vam velmi pekne poprosit potrebujem poznamky alebo prednasku od doc. Lacu - socialne poradenstvo a od Haluskovej - teoria SP - mame s nimi mat prednasku a ja by som si to chcela dopredu pozriet - dakujem krasne 🙂

denkolac
24. feb 2013

@jazminn
ahoj - na nete som hladala nieco od socialneho poradenstva a prisla som k tomu ze ty si uz mala prednasku s Lacom o socialnom poradenstve - mohla by si mi prosim tuto prednasku poslat?! dakujem ti krasne

jazminn
24. feb 2013

@denkolac a to bolo v ktorom ročníku v druhom?

denkolac
24. feb 2013

@jazminn
stvrtom

jazminn
24. feb 2013

@denkolac ja som s Lacom vo štvrtom ročníku nemala...

denkolac
24. feb 2013

@jazminn
sak ja to mam - len som nasla ze si ho mala tak som chcela vediet ci ste pouzili jeho prednasku a ci je nemas alebo knihu od olaha socialne poradenstvo a komunikacia

jazminn
24. feb 2013

@ denkolac, materiál môžem poslať napíš mail adresu, ale my sme mali s prof. Schavelom...

rudolf_123
24. feb 2013

Ahojte, prosím Vás máte niekto v elektronickej podobe: Sprievodca sociálneho pracovníka I.Rodina a deti (Anna Kasanová,2008)??? Hádam sa niekto nájde, ďakujeeem

zasha
24. feb 2013

@elize
@ranska
@denkolac
@ranska
ahojte babulky chcem sa opytat co jlepsie si vybrat ako povinne volitelny predmet v prvom rocniku. andragogiku s tomanekom alebo pediatriu s prochazkovou? co je lahsie? 🙂 co ste mali vy? dakujem 🙂

miriqa
24. feb 2013

@laura123456 ja ho mam osobne velmi rada.... je velmi charizmaticky a na rozdiel od druhych sa nesprava ako hulvat! Kiez by som ho mala na statniciach!

l_m180
24. feb 2013

@cta ahoj, ja chodím tiež do PN posledný rok... ak by si chcela - mám vypracované - na 1 stranu, ... len mi chýbajú v TSP asi 4 otázky... akurát ich dorábam... 🙂

koka3
24. feb 2013

@denkolac ahoj ak budes taka laskava a posles mi to - velmi mi to pomohne, vopred dakujem - posalt mozes na email koka3@azet.sk este raz vveeelke dakujeem

l_m180
24. feb 2013

@yogino tu 20otázku mám, ak by si chcel... 🙂

elize
24. feb 2013

@zasha my sme nemali ako moznost vybrat si andragogiku. A nemala som ani jedneho z tych vyucujucich za celych 5 rokov. Takze poradit ti neviem. Aj ked mne pride zaujimavejsia ta pediatria 🙂

l_m180
24. feb 2013

Ahoj, je tu niekto, kto od 8-12 apríla štátnicuje - MGR...??? Chcem sa spýtať, či mi viete pomôcť so ŠO - TSP:
otázka 2. chýba mi Sp ako veda o konaní
otázka 5. ... (medzinárodný pohľad a slovenské národné špecifiká). Interdisciplinárny charakter sociálnej práce.
otázka 18. Aplikovanie systémovej teórie na sociálnu prácu s rodinou.
otázka 23. Paradigma starostlivosti a pomoci.

ĎAKUJEM za pomoc.
Poprípade, ak niekto chce, vymením otázky - mám - na 1 stranu - z politiky a aj z teorie Sp... 🙂

denkolac
24. feb 2013

@zasha
netusim ja som nemala ani jedneho

denkolac
24. feb 2013

@koka3
mas to mat

danka263
24. feb 2013

Ahojte dievčence, nemáte nascanované nejaké knihy - potrebujem na seminárnu prácu od Shavela Špeciálno pedagogické poradenstvo, a SP s mentálne postihnutými.... Bola by som Vám veľmi povďačná🙂

maja18
25. feb 2013

Ahojte študentky, som tu prvý raz a potrebovala by som pomoc- Nájde sa tu niekto, kto má vypracované štátnicové otázky na Mgr.- odbor sociálna práca?- ide o tri okruhy otázok- Ak by sa našla dobrá duša, poprosím o nakontaktovanie na mail: titanx@azet.sk- nejako by sme sa hádam dohodli. Zatiaľ ďakujem z celého srdca- nestíham ich vypracovať pri práci a 3 deťoch budem rada, že ako tak v apríli prejdem, to aspoň dúfam- PROSIM

zasha
25. feb 2013

@elize
@denkolac dakujem za odpoved, dam si tu pediatriu

denkolac
25. feb 2013

ahojte prosim vas vie mi niekto napisat aka je to vychodiskova a aka pracovna hypoteza? . mam to v poznamkach len spomenute ale nic viac -a teraz to potrebujem - dakujem vam pekne

cta
25. feb 2013

@l_m180 zlatko pošli mi mailik pošlem ti všetky moje vypracované z teórie

l_m180
25. feb 2013

@cta matulova.lydia@gmail.com - ĎAKUJEM, ak budeš niečo chcieť ty, daj vedieť 🙂

ranska
25. feb 2013

@zasha neviem,nemala som také predmety,ani profákov nepoznám.

henika32
25. feb 2013

@saarusik dlhsie som tu nebola,potrebujes este pomoc?

petra6484
26. feb 2013

ahojte kocky nemate nahodou info ohladne skusky z Romanom soc. poradenstvo ? som z 1 skupiny 4 rocnik , dal nam nastudovat celu knihu brrr

petra6484
26. feb 2013

@maja18 ahoj ja tie otazky vypracovane mam tak posielam na email len trbea skontrolovat ci sa nahodou nezmenili 🙂

maja18
26. feb 2013

@petra6484 ďakujem, to sú ale otázky z minulého roka, tie mám, ale aj tak ďakujem - teraz máme iné otázky, sedí iba sociálna politika, ostatné treba vypracovať

petra6484
26. feb 2013

@l_m180 ahoj daj email preposlem ti mgr otazky vypracovane