VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

gumimaci
23. okt 2013

Ahojte, prosim vas nemate niekto vypracovane otazky od Hettesa - socialna politika?

denkolac
23. okt 2013

@xxxq
myslis kazuistický?!

gerberad
24. okt 2013

ahojte, prosím Vás ako prebieha skúška u prof. bošnákovej z liečebnej a špeciálnej pedagogiky? ak má niekto aj jej test poprosím ak sa dá poslať na mail kvetinka66@gmail.com Dakujem

barbie891
24. okt 2013

@xxxq ak by ti ho nahodou niekto poslal posli ho aj mne prosim ta na barbora.balazova@centrum.sk

dakujeeem

adkadr
24. okt 2013

Ahojte, je tu niekto kto by bol ochotný poslať svoju bakalarku k nahliadnutiu. lebo som z toho na nervy. Najradšej by som bola ak by to bolo z našej školy niečo 2-3 roky staré. Neviem si s tým rady a nepoznám nikoho ktoc hodil na našu školu. Som v tretom ročníku externe v PN. ďakujem pekne vopred všetkým za akékoľevk rady.
S pozdravom

adkadr
24. okt 2013

@misiacik789 Ahoj ja mám, ešte potrebuješ ?

paela
24. okt 2013

ahojte, veľmi pekne by som Vás chcela poprosiť, či nemáte niekto vypracované otázky na skúšku Sociálne zabezpečenie s JuDr. Karolom Zemanom. ďakujem.

ivana29
24. okt 2013

@livinka97 ahoj prosim ta aka bola judr. matejova na skuske? dakujem za odpoved 🙂

ivana29
24. okt 2013

@adrika755 ahoj prosim ta aka bola na skuske judr. matejova? dakujem pekne za info 🙂

adrika755
24. okt 2013

@ivana29 matejovu som nemala na žiadnom predmete

adrika755
24. okt 2013

@adrika755 vlastne áno prednasala nám rodinne právo,ale skúšku sme mali s Vlcekom

ivana29
24. okt 2013

@adrika755 skoooda. pekny vecer 🙂

lienocka333
24. okt 2013

Ahoj, pri judr.Mátejovou opíšeš všetko 🙂

olga63
25. okt 2013

Ahoj, chcem všetkých poprosiť, či má niekto TEST na skúšku z predmetu Základy pedagogiky v 1.roč. Sociálna práca - externé štúdium u Mgr. P. Tománka ? Aký je na skúške? Dík za všetky odpovede. 🙂

denkolac
25. okt 2013

ahojte nemate nahodou formu akou chce Miklosko terennu SP?! dakujem

xxxq
25. okt 2013

@denkolac áno ten myslím 🙂

xxxq
25. okt 2013

chcela by som Vás ešte poprosiť, že kto má náhodou test na skúšku SP so žiadateľmi o azyl a vypracované prípadové štúdie na skúšku Sociálne zabezpečenie so Zemanom, by mi ich mohol poskytnúť na e-mail: seatbn@azet.sk...ďakujem vopred 🙂

cta
25. okt 2013

Ahojte robím si taký menšii prieskum: otázka pre tých čo skončili teraz v roku 2013 prípadne dozadu. Našli ste si po skončení prácu v oblasti sociálnej práce? ak áno ako dlho Vám to trvalo. Prípadne ak nie čo ste urobili pre to aby ste takú prácu získali. AK by bolo možné píšte mi prosím SS. Ďakujem

11011961
25. okt 2013

@cta
Ja som tohto roku skončila Mgr. štúdium v odbore sociálna práca. Pochádzam z prešovského kraja a po pravde veľmi málo čo skončili tak aj pracuje v tejto oblasti. Mali sme kolegyne, ktoré pracovali ako terénne sociálne pracovníčky v obci, ale to bolo ozaj len minimum. Viacerí z nás pracovali v iných odboroch a po pravde - málo čo mali spoločné so sociálnou prácou. Podaktorí si robili VŠ len pre titul.
Mám známu, ktorá sa uchádzala o prácu sociálnej pracovníčky, ale platove to bolo veľmi slabé - takže volila inú, finančne lepšie ohodnotenú prácu, čo vôbec nemala súvis so soc. prácou. Takže asi tak je to so sociálnou prácou. Ale ja osobne vôbec neľutujem, škola mi dala veľa, nielen kopec dobrých priateľov, ale aj vedomosti.

denkolac
25. okt 2013

možem ti poslať hotovu prazdnu tabulku a do nej si vyplnis vlastny prípad ak ti to pomoze - ja som si ho pracne vyplnila a už aj odovzdavala takze toto ti nemozem poskytnut

wingsseven
25. okt 2013

ahoje, prosím info - Bujdová na predmete sociálne poradenstvo a kazuistiky- ako prebieha skúška,
Dakujem.

bammbulka1
26. okt 2013

ahoj, skuska s gaburom je narocna, 20 otvorenych otazok a 30 minut casu na vypracovanie. niektore otaky vsak boli len vypisat tri slova, mne sa to nezdalo az take hrozne, mam to za A, ale je pravda ze vela ludi malo FX pri nom. opisovat sa nedalo, nebolo kedy.. chcel aj priklady. mam fajn vypracovane prednasky, ak chces, poslem ti, hod mi mail. PAPA

angie777
26. okt 2013

Žienky,nemate niekto na predaj knihu Sociální patologie, Podtitul: Analýza příčin a možnosti ovlivňování závažných sociálně patologických jevů - Fischer S., Škoda J. ???

maja5
26. okt 2013

Ahojte vedel by mi niekto predať alebo ak má naskenovanú preposolať knihu František Hanobík (2011) úvod do socialnej politiky. Potrebujem len výhradne túto knihu prednášajúci si ju vyžaduje. vopred dakujem 🙂

filipko
26. okt 2013

Ahojte, prosim vas bol uz niekto na skuske Terenna socialna praca s Polonovou ? 3 rocnik..Neviete ako prebiehala, popripade ake dava otazky?
Ďakujem

gerberad
27. okt 2013

@maja5 ahoj nieco mam ale neviem ako to sem mam pripojit

xstudentkax
28. okt 2013

Nevie niekto ake otazky dava Schavel zo socialnej prevencie a aky je na skuskach, ci sa da aj nieco malicko opisat ?? 😵

paela
29. okt 2013

ahojte, máte niekto prosím naskenované knihy Barbara Colorosová - Krizové situace v rodině, Ann Jones - Nabudúce bude mŕtva a P. Orendáč - Ako písať školské a záverečné práce z roku 2009? Prípadne by som odkúpila. ďakujem.

aduskatt
29. okt 2013

@paela toho oRENDáčA POZRIEM, NIEčO BY SA DOMA MOHLO NáJSť, AK SA TO PO šTáTNICIACH OD RADOSTI NEVYRAZILO VON............🙂

paela
29. okt 2013

@aduskatt máš to naskenované alebo predáš? ďakujem !!!!