VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

timonka
10. mar 2014

Ahojte, pomôžte my prosím niekto náhodou ste nemali správne právo s Vallovou dakujem 🙂

andulla
11. mar 2014

@deniska256 ahoj už ti tie otázky niekto poslal? Ak nie daj vedieť pošlem ti ich 🙂

timonka
11. mar 2014

@zuri5663 Ahoj aj teba uci Vallová??? ja mam knihy

zuri5663
12. mar 2014

Ahoj hej aj mňa učí 😉 a ak ich máš stiahnuté mohla by si mi ich prosím ťa poslať na email? 😉 vďaka

deniska256
12. mar 2014

@andulla ahoj hej poslala mi ich už jedna holka ďakujem 🙂 ale môžeš po prípade aj ty ak by sa ti chcelo, môj mail je denisa.krajcikova@gmail.com 🙂

denkolac
12. mar 2014

AHOJTE - SURNE POTREBUJEM KNIHU Metodika písania záverečných prác - MOZE MI S TYM NIEKTO POMOCT? DAKUJEM

vierka987
12. mar 2014

ahojte,mate niekto vypracovane temy od Mgr.Wiczmandy?soc praca v 3.sektore?dakuje pekne

gabriela100
12. mar 2014

@denkolac Ahoj, mám knihu v pdf od Bundzelovej a Radiho - Postupy a odporúčania pri písaní záverečných prác. Ak máš záujem, poskytni email. Ja zháňam vypracované otázky pre 5. ročník. Ak mi niekto môže poskytnúť, budem rada. Ja som vypracovala soc. politiku. Pošlem na výmenu. Ďakujem.

angie777
13. mar 2014

Nemáte niekto vypracované prípadové študie na Správne právo Dr.Zeman? DAkujem. 🙂

sofokleska
13. mar 2014

@angie777 my sme ho mali tusim v druhom na rodinnom prave a tam boli nejake pripadove ale neviem ci je to to.

vierus5
14. mar 2014

Ahojte všetci, chcem veľmi pekne poprosiť , či nemá niekto vypracované otázky na štátnice Mgr. na tento rok: Pri deťoch a práci, proste nestíham, veľmi by mi niekto pomohol. Ďakujem viem, že sú tu super ľudia 🙂)

angie777
14. mar 2014

@sofokleska to by malo byt na správne právo

sofokleska
14. mar 2014

@angie777 tak to žial nemam, bo na ten predmet sme mali profesorku.

lindika2351
16. mar 2014

@andulla ahoj, mohla by si prosím aj mne poslať tie vypracované otázky, bola by som veľmi rada 😉

maja5
16. mar 2014

Ahojte vedel by mi niekto pomôcť hľadám nejaké knihy na ročníkovú prácu a týkajú sa témy úloha socialneho pracovníka v NRS. ak má niekto skúsenosti mohli by ste mi prosím poslať zopár názvov kníh a autorov. vopred dakujem 😉

andulla
16. mar 2014

@lindika2351 ahoj, jasné, napíš mi email 🙂

lindika2351
16. mar 2014

@andulla korcova.linda@gmail.com
veľmi sa budem tešiť, si zlatá, ďakujem
a nie že by som pochybovala, ale u nás v Piešťanoch že mali minulý rok zle vypracované otázky, u vás to bolo v pohode? 😉

andulla
17. mar 2014

@lindika2351 ahoj, poslané a dúfam, že ti pomôžu 🙂 Držím palce 🙂

andulla
17. mar 2014

@lindika2351 ja som s tým nemala problém. Tiež som mala z predchádzajúceho roka, ale ja si ich aj dopracovávam 🙂

lindika2351
17. mar 2014

@andulla Ďakujem veľmi, už si ich prezerám...

jozef34
17. mar 2014

@timonka Čau, ja som mal občianske a správne právo s Vallovou .-)

gm27
17. mar 2014

@aimee1 Ahoj, chcem ťa poprosiť, buď taká-ý dobrá-ý a keď ti pošle nejaká dobrá duša tie vypracované otázky od p. Oláha o metody soc. práce so skupinou a komunitou prepošli to aj mne. Budem ti veľmi vďačná.
gm27 g.matulova@centrum.sk Prajem ti pekný dník. Pá, Gitka.

rozkarv
17. mar 2014

Ahojte nemá niekto bakalárku od Doktora Kunošíka? 🙂

maja5
17. mar 2014

ahojte niekto pomoc s projektom - voľnočasové aktivity pre deti? 😉 ak mi viete pomôcť bola by som rada, vopred dakujem 😉

savanah128
17. mar 2014

Ahojte všetci chcela by som poprosiť všetkých piatakov, ktorý končia, že či náhodou nemáte niekto vypracovanú otázku č. 3 z teórie soc. práca ako multi-inter-trans-disciplinárny odbor neviem nájsť žiadny materiál k tejto téme, ak by ste ju niekto mali a poslali by ste mi ju na email bola by som veľmi rada.
vopred veľmi ďakujem

deniska256
17. mar 2014

Ahojte, viete mi niekto povedať ako prebieha skúška s profesorkou Škorecovou - sp so žiadateľmi o azyl? Máme mať test ale materiálov je hrozne veľa, býva to ťažké? Kto ste s ňou už mali skúšku prosím dajte vedeť ďakujem 🙂

ln16
18. mar 2014

Nechodím do BA ale študujem sociálnu prácu, ale inde, Chcem sa len spýtať ked ste mali terénnu sociálnu prácu nerobili ste k tomu aj nejaký projekt? Lebo my sme dostali zadanie ze máme vypracovat projekt kde má byt akú mame cielovu skupinu a aké služby by sme im chceli poskytovat. Viem mi niekto poradiť ? ☹ ☹

motylik0001
19. mar 2014

Ahojte, prosím Vás nemá niekto vypracovanú kazuistiku na sanáciu rodinného prostredia?

denkolac
20. mar 2014

@ln16
daj mail nieco ti poslem

maja5
21. mar 2014

ahojte potrebovala by som pomoc píšem ročníkovú prácu úloha socialneho pracovníka pri NRS a potrebovala by som nejaké zdroje písali ste niekto niečo podobné akú literatúru ste použili potrebujem aspoň 3 autorov a hlavne čo sa týka úloh, metód a všetko ohľadne sociálneho pracovníka. vopred dakujem 🙂