VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

ondro41
28. jan 2013

@seljmani a dakujem velmi pekne 😉 len mi to nezabudni poslat 😝

stanulik79
28. jan 2013

ahojte, píše niekto diplomovku o náhradnej rodinnej starostlivosti? Ako idete robiť empirickú časť?

koka3
28. jan 2013

@monula111 ahoj chcem sa spytat nemas nejake vypracovane otazky SP vo verejnej sprave od Tkaca?dakujem

koka3
28. jan 2013

@elize cchem sa spytat nemate nieco ohladom SP vo verejnej sprave do prof. Tkaca?dakujem

aimee1
29. jan 2013

Ahoj,mohol by mi, prosim, tiez niekto poslat vypracovane otazky na MSP so skupinou a komunitou -M. Olah? Dakujem a rada poslem ine materialy, co mam. 🙂

aimee1
29. jan 2013

@ondro41 Ahoj,mohol by si mi, prosim, tiez poslat vypracovane otazky na MSP so skupinou a komunitou -M. Olah? Dakujem a rada poslem ine materialy, co mam. 🙂

elize
29. jan 2013

@koka3 na SP vo verejnej sprave som nemala Tkaca. My sme mali Romana Ladislava. Material mam len od neho.

koka3
30. jan 2013

@elize ak budes taka laskava a posles mi aspon tie materialy od Romana Ladislava?dakujem, na emal koka3@azet.sk este raz dakujem

viki85
30. jan 2013

Ahojte, prosím vás, je tu niekto, kto by mi vedel poskytnúť nejaké otázky, alebo testy od Ing. Varkondovej- Soc. služby? Veľmi prosím o pomoc:(
Viki85@atlas.sk

viktoria4
30. jan 2013

ahoj, prosim vas, mozete mi poradit niekto, kto uz mal skusku z predmetu socialna praca s rodinou s profesorom Mikloskom? aka bola skuska a co bolo na teste?

viktoria4
30. jan 2013

ahojte, chcela by som sa opytat, kto uz mal skusku z predmetu Metody socialnej prace so skupinou a s komunitou? neviete mi poradit, co tam bolo?

aimee1
30. jan 2013

@viktoria4 Bolo tam 15 otazok, na ktore sme museli odpovedat. Vsetko bolo bud z prednasky, alebo z knihy od Gabury, nic ine.

1ivanka1
30. jan 2013

Ludkovia co robite diplomovky kolko mate respondentov?

katuska1976
31. jan 2013

Dobrý deň,
prosím Vás nemá niekto z Vás zoskenovanú knihu od SMUTKOVÁ, L. Sociální práce s rodinou. 1. vyd. Hradec Králové: Gaudeamus, 2007. ISBN 978-80-7041-069-1.
Nie je možné zohnať ju.
Ďakujem
Katka

viktoria4
31. jan 2013

@aimee1 a nevies mi povedat, zhruba na co sa mam sustredit? pametas si aspon nieco co tam bolo?

aimee1
31. jan 2013

@viktoria4 vymenovat 3 druhy NRS, definicia dysfunkcnej rodiny, soc. faktory ovplyvnujuce fung.rodiny, funkcie rodiny, zakony,ktore maju co robit s NRS - 36 a 305, co je profesionalny rodic, rozdiel medzi osvojenim a pestuns.s. atd., viac uz neviem 🙂

aimee1
31. jan 2013

@viktoria4 este vymenovat druhy ustavnej st., aky subjekt rozhoduje-nieco take, to mal byt urad prace...,reakcie deti na rozvod

aimee1
31. jan 2013

prosim vas, nemate niketo naskenovanu knihu, alebo nejaky odkaz na link - Metódy sociálnej práce v praxi, Oláh M.a kol, Bratislava, 2012? Dakujem

ajuska78
1. feb 2013

ahojte, neviete ako prebieha skuska na predmetoch SP s rómskymi komunitami s prof. PhDr. René Lužica, ArtD.,
SP a projekty v rozvojových krajinách s prof. MUDr. Juraj Benca, Psychopatológia pre sociálnu prácu s doc. PhDr. Judita Stempelová, PhD. mám tieto predmety ako volitelne ..

superego
2. feb 2013

Ahojte, je medzi Vami nejaka dobra dusa, ktora by bola ochotna sa so mnou podelit o vypracovane otazky na Socialnu politiku s Doc. Tkacom?? Velmi by som bola povdacna 🙂

sofokleska
3. feb 2013

Ahojte prosim Vas čo by ste povedali k tejto otazke: Buduci vyvoj EU, porovnajte štruktúru organov Česko-Slovenskej Fedarativnej republiky a buducej EU.
Neviem sa k tomu nejak dopracovať ☹ ďakujem

jarusa22
3. feb 2013

Prosím Vás mal už niekto skúšku s prof.Tkáčom politika zamestnanosti a sp vo verejnej správe? aké otázky dával?

pluki
4. feb 2013

@aimee1 Tu je link na knihu http://www.ulozto.sk/xz7bFYw/metody-socialnej-p...
Nemate niekto otázky na test s Mojtovou - SP v zdravotníctve. Ď 😉

adinka3
4. feb 2013

@pluki
Mojtová má niekoľko druhov testov..asi desať..hneď to opravuje..je príjemná🙂

slavka35
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia121212
5. feb 2013

Ahojte nemá niekto v elektronickej forme tieto knihy..... Mátel, Oláh, Schavel: Vybrané kapitoly z metód sociálnej práce
Oláh a kol.: Metódy sociálnej práce v praxi veľmi by mi to pomohlo.

🙂

jarusa22
5. feb 2013

@slavka35 Ahoj tak už to mám za sebou, ale neviem si rady s verejnou správou. Nemáš nejaké materiály? Ja mám len jeho poznámky 3 strany.

ankap
5. feb 2013

ahojte, nemáte niekto vzor seminárky (prof. Dancák - Sociálna náuka cirkvi) na tému Reflexia solidarity v sociálnych dokumentoch katolíckej cirkvi. Ďakujem. (príp. môže byť aj iná téma, potrebujem to len ako vzor)

slavka35
6. feb 2013

@jarusa22 aj my len tak mame, ale dal nam cca 32 otazok, ktore sa nedaju vypracovať,lebo nemame materialy