VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

chuaneta
6. feb 2011

@sisi01 Ahoj, prosím Ťa mohla by si aj mne poslať toho Schavela? Ďakujem vopred.

curly1983
6. feb 2011

ahojte spolužiačky 🙂

nemáte náhodou nejaky materiál na skusku zo sociologie prvy ročník ?

nam dal iba aku knihu si mame kupit, ale nestíhačky to čítat nieto sa este učiť ....

vopred dakujem za čokolvek 🙂

zuzannaha
6. feb 2011

Ahojte,
prosím vás veľmi, nemohol by mi niekto poslať vypracované otázky Sociálne zabezpečenie, som tretiačka, máme skúšku so Zemanom. Veľmi mi pomôžete. Už teraz mám strašné mindráky z tej skúšky. ☹ Ďakujem. zuzanaha@gmail.com

chuaneta
6. feb 2011
chuaneta
6. feb 2011

curcly1983 prosím mail

zuzana63
6. feb 2011

@zuzannaha
Ahoj. ak môžem poradiť, uč sa všetko hlavne z materiálov, tam je toho dosť, prípadne mrkni zákony,lebo nieviem, či niekto vypracovával aj otázky. Chápem, že možno nemáš čas, ale všetci tu takto študujeme. Možno sa niekto nájde...
Držím palce na skúšku, lebo to bol riadny záber na nervovú sústavu.

iwiskaa
6. feb 2011

@curly1983 Ahoj posli mi mail na seba ja ti poslem nase ucivo co nam poslala Adamcova v zimnom semestri.

nika_g
7. feb 2011

@aduskatt Ahoj Haburajová, perfektná žena. Nie je sa čoho obávať...... .

nika_g
7. feb 2011

Ahojte prosím tretiačky, z BA či nemajú náhodou k dispozícií vypracované št. otázky na tento rok. Ďakujem. Keby niekto mal mohol by mi poslať ????? Veľmi pekne ďakujemmmmm.

nika_g
7. feb 2011

Ešte by som sa chcela opýtať či náhodou niekto nepozná Janigovú? učí personalistiku a mamažment lud. zdrojov. prosím vás aká je na skúške a poprípade ak viete aké dáva otázky ???? Diki

lubka3700
7. feb 2011

nika_g aj my ju budeme mať, nepoznám. Som štvrtáčka a chcem sa vás spýtať, aká je skúška u Schavela, Boteka, Kratochvála, tých sme zatiaľ nemali ale teraz budeme mať. Ďakujem

aduskatt
7. feb 2011

@nika_g Dakujem-)
lebo nikto o nej nic nevie🙂)

jazminn
7. feb 2011

@lubka3700 prof. Schavel je super.-zlatý človek, profik vo svojom obore, skúšky v pohode ale na štátniciach ťa nepustí, ak neovládaš, najviac rýpe- zopakuješ v septembri.

lubka3700
7. feb 2011

@jazminn ďakujem, a skúšky sú aké ústne, či písomné ? a dáva toho veľa sa naučiť?
Ja som ho síce na BC skúškach nemala, ale čo ho mali vraj bo úžasný....
Ja som mala super kvietko Tiborka Romana....

elize
7. feb 2011

Ahojte spoluziacky, nemate niektora material na ucenie predmet Socialna pedagogika, vyucujuci P. Repcik? Ak ano, prosim poslite mi ho na mail: hybskaa@gmail.com . Dakujeeeem 🙂 Moze byt aj z predchadzajucich rokov .
Som tretiacka a ak by ste cokolvek potrebovali, dajte vediet. Mam vela materialov, len Repcika som v druhom rocniku nemala a kamaratka si nevie rady, pretoze im nedal poriadnu literaturu na ucenie. Este raz vdaka 😉

elize
7. feb 2011

@nika_g statnicove otazky mam vypracovane, ale su z minuleho roka. Dost otazok je rovnakych. Ak mas zaujem, posli mi emailovu adresu

lubka3700
7. feb 2011

@elize pozerala som to, ale my sme s ním mali špec. a lieč. pedagogiku.

jazminn
8. feb 2011

@lubka3700 dáva písomné, tri otázočky na 20 minút, a potom dievčatá si to aj opravite a ja popodpisujem indexy... to sú jeho slová...

lubka3700
8. feb 2011

@jazminn ďakujem a prosím ťa toho Boteka a Kratochvíla nepoznáš?

zuzka111111
8. feb 2011

Ahojte neuci vas Mnichova sociologiu ? Vo stvrtok skuska a ja nejak neviem co vsetko sa ucit ☹

michala124
8. feb 2011

@lubka3700 Kratochvila je mlady chalan, uuplne super. nikomu nedal fx, Zlaty bol.

lubka3700
8. feb 2011

@michala124 joj to si ma potešila, máme v piatok s ním prednášku. Základy aplikovanej štatistiky a ešte budeme mať s ním Metodologiu výskumu. Mali ste toto? a aké to je? moc učenia, či ako? ďakujem 🙂

michala124
8. feb 2011

@lubka3700 Mali sme s nim metodologiu vyskumu. Dal nam vsetky materialy, a bolo toho asi 10 stran. dobre sa z toho ucilo , aj skuska bola v pohode. 🙂 . Toho Boteka nepoznam, a Schavel je zlaty, pohodak. S nim co mate? poradenstvo?

lubka3700
8. feb 2011

@michala124 áno, poradenstvo, to bola aká skúška?
A prosím ťa, ty si v ktorom ročníku a kde v BA?
ďakujem ti moc.

michala124
8. feb 2011

@lubka3700 ja som piatačka v BA. Bola písomná, nepamatám si už kolko dal otázok. Bolo viac termínov a striedal tieto otázky: Sociálne poradenstvo a jeho predmet, Základné princípy uplatňovania soc. poradenstva, Charakteristické črty poradenstva, Metódy v poradenstve, Špecifiká sociálneho poradenstva, Druhy poradenstva, Typy klientov podľa symptómov a syndrómov , Typy klientov podľa osobnej, charakteristiky, Kto poskytuje soc. poradenstvo, Oblasti využitia soc. poradenstva. A ked nadiktoval otázku, aj nám povedal čo tam chce, stačilo stručne, niektoré len v bodoch vymenovať.

adrika755
8. feb 2011

ahojte nechysta sa niekto tento rok studovat sv.alzbetu v Ba-odbor socialna praca?Vraj sa tento rok robia prijimacky,vedel by niekto z coho sa asi priblizne robia?

lubka3700
8. feb 2011

@michala124 Ďakujem

zuzannaha
8. feb 2011

Dakujem vsetkym, co mi poslali vypracovane materialy. Ide so socialne zabezpecenie, skuska so Zemanom. Mame vsetci dost velke obavy, do konca decembra mali cas na vsetko, nemali sme prednasky ani skusky, teraz mame vsetko naraz. Chcem sa ale opytat, ci niekto nema vypracovane konkretne otazky, ktore zadal, je to 34 nevypracovanych otazok (nie studie, ani materialy od neho). Su dost odborne, zneju priam strasidelne, neviem, ci to zvladnem. 😢 Ak s nim niekto mal skusku, ako sa sprava, ake kladie otazky, co chce vlastne pocut? ☹

zuzana63
8. feb 2011

@zuzannaha
Ahoj, ja som mala s ním skúšku a aj som Ti tu už píslala, že sme sa učili z materiálov, otázky nejak nebolo času vypracovávať.
Čo sa týka osoby pána docenta Zemana, treba sa riadne naučiť, vyžaduje veľa, a je dosť náladový, nemá rád ťaháky, dával pozor a kto pri príprave opisoval tak ak vyhodil. Počuť chce všetko, čo je v otázke, ktorú si vytiahneš.
Neboj nič, len sa to riadne nauč a bude dobre. A nechať ho hovoriť, keď on hovorí neskákať do rečí, to nemá rád!

lubka3700
9. feb 2011

@zuzannaha napíš mail, ja niečo mám, pošlem ti.