VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

emmuska11
11. jún 2015

ahojte prosim vas nemate niekto materialy SPODaSK od Zemana? vopred dakujem

nitta666
14. jún 2015

mam na predaj nejake knihy ak mate zaujem. zaklady soc. prace atd v mojich inzeratoch blizsie info

ivana29
18. jún 2015

Predám literatúru k problematike MENTÁLNEHO POSTIHNUTIA ( cca 70 zdrojov). Literatúru som komplet využila pri písaní BP a DP. Cena dohodou. Tel. číslo 0910 150 604

zdstar
19. jún 2015

ahoj baby, chodíte/chodili ste niektora do NZ?? chcela by som sa tam prihlásiť.. dakujem

emmuska11
21. jún 2015

ahojte nemali ste niektora nazov temy o obezite? vdaka 🙂

tacika
22. jún 2015

@biba31021 Ahoj, našla som ťa na googli..., teda ujo google mi toto ponúkol..🙂 máme urobiť seminárku na tému sociálna práca s obeťami násilia..viem, že si tu reagovala dávnejšie, ale ak by si ešte svoju úvahu našla a mohla mi ju poskytnúť ako vzor, bola by som ti moc vďačná...môj mail (tacika@centrum.sk)

001marselka
23. jún 2015

prosim vas je tu niekto kto mal odklad statnic a mal by ist teraz v septembri statnicovat?

lulita
2. júl 2015

ahoj nema nahodou niekto v elekt. podobe knihu od maresa ale rok 2002 Nezaměstnanost jako sociální problém?

lulita
2. júl 2015

@001marselka ja ale statnice mam v auguste

zmijuska
5. júl 2015

Ahojte, chcela by som sa spýtať, nevie niekto ako prebieha výučba pedagogického minima v Piešťanoch a koľko tento kurz trvá 🙂

zmijuska
5. júl 2015

@sssimi jaaa

sliky
6. júl 2015

Ahojte,

chcela som sa opytať v suvislosti so študiom na vysokej škole svatej alžbety nepoznáte niekoho kto študoval na tejto škole a predáva knihy na socialnu prácu bakalár?Nastupujem od septembra do Partizánskeho

ďakujem

simju
7. júl 2015

@sliky ja mám nejaké, ale len v elektronickej podobe ... 🙂

erikabar
7. júl 2015

@tacika prosím ťa, kto ťa učil, že píšeš seminárku? Nie je tento predmet v treťom ročníku ako povinne voliteľný? Lebo ja ho budem mať budúci rok, ale o takomto čase rátam, že budem mať po štátniciach a nie robiť ešte seminárku, tak som trošku zmätená 😀

sliky
8. júl 2015

Ahoj simju uz som si nejake knihy objednala ale ked to skompletizujem tak dam vediet mozno by ajv elektronickej podobe pomohlo
Dakujem za pomoc

simju
9. júl 2015

@sliky ahoj sliky 🙂 ja som si posťahovala z netu ked som potrebovala a väčšinou až teraz v 3 ročníku som ich využila 🙂 keby niečo napíš a ak budem mať tak pošlem 🙂 ked sa dá pomôžem 🙂

sliky
12. júl 2015

ahojte dakujem určite sa ozvem ste super velmi si to vazim..... 🙂

1brusinka1
13. júl 2015

Pozna niekto prof.Schvavela osobne? Aky je jeho status - zenaty, zadany, rozvedeny, single ?? Dakujem

tacika
14. júl 2015

@erikabar....mali sme ho ako povinne voliteľný ale vo štvrtom ročníku, prednášala nám ho JUDr. Alena Mátejová...keďže sme ako štvrtáci neskoro začali ročník, boli sme v časovom sklze, prednášku sme mali až v polovici júna, tak nám ako ukončenie predmetu dali vypracovanie seminárky, bolo to najrýchlejšie riešenie,lepšie ako nahnať študákov na písomnú či ústnu skúšku. Už som to dáka poriešila, výsledky až v priebehu prázdnin.

snehulienka16
3. aug 2015

@zdstar ja som teraz tak skončila

erikabar
5. aug 2015

@tacika aha, takto 🙂 Ja to nechápem, že na tej škole je stále niečo neskoro... My sme dostali neskoro témy na bakalárku, tak nám dali termín na odovzdanie zadania do 30.7.2015 - čo bolo fakt super, lebo školiteľka mi to poslala v júni, slovenská pošta to samozrejme dokrčila, takže som to vytlačila a poslala jej to znovu a domov mi to prišlo 4 dni pred termínom odovzdania a odovzdávala som to nejakej vrátničke pri bráne od prezidentského paláca, tak dúfam, že to dala do toho kastlíka, kde to dať mala... Neviem, či ten náš ročník má takú smolu, ale my fakt nemáme normálne prázdniny... Som zvedavá, či aspoň tretí ročník začneme v termínoch, kedy máme... ach.

tacika
5. aug 2015

neboj, všetko bude v poriadku a utrasie sa to...ty teda chodíš do BA, možno máme aj spoločných učiteľov. Ja idem do piateho ročníka v PN, ak by si potrebovala dáky matroš k učeniu, alebo pokec k vyučujúcim, kľudne sa ozvi...

sliky
10. aug 2015

Ahojte ja nastupujem do PEdo prvého ročníka, mám zmiešané pocity kedže neviem čo ma čaká ale verím že to bude v pohode,Držím palce všetkým študentom za chvílku zápisy a už nám začnú perné chvilky.......

sssimi
12. aug 2015

@tacika ahoj, majú piesťanci nejakú oficiálnu stránku Alzbety? Nastupuje na 2. stupeň po 5 rokoch od Bc. a ani len netuším kde nájdem info. kedy bude zápis. Ďakujem

sssimi
12. aug 2015

@zmijuska ahoj, práve čítam 😀 Ideš do PN študovať?

sliky
16. aug 2015

Ahoj ano nastupujem do prvého ročníka do Partizanskeho 3.9.mame zápis

paela
17. aug 2015

Ahojte, prosím Vás je možné zaplatiť školné cez internetbanking? Ak áno potom mám ako doklad o úhrade na študíjnom oddelení odovzdať papier vytlačený z mojej tlačiarne ako potvrdenie o vykonaní prevodu čo mi príde mail? Máte s tým niekto skúsenosť. Poraďte prosím. Vďaka.

kjara11
18. aug 2015

prosim vas, kedy v auguste su opravne Mgr. statnice v Presove??

lulita
18. aug 2015

ahojte ak by mam niekto zaujem mám na predaj tuto literaturu:základy sociálnej práce od ondrusovej,základy ekonomiky a ekonomie pre soc. pracovnikov od bugri , drogy závislosti a uloha soc. práce od chovanca,základy špeciálnej pedagogiky od vasek,osoby s mentálnym postihnutim a spoločnost hucik,aktuálne trendy v špeciálnej pedagogike od0 hučík, projektovanie v sociálnej práci od j.kmecovej,deti trosku ine v skolskej edukácii od hučikova a základy sociálnej pedagogiky od Lacu

meriy
18. aug 2015

@paela ano, k platbe cez internetbanking vytlacis potvrdenie o uhrade a to dolozis ako potvrdenie, platim to tak vzdy.... 🙂