VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

paela
18. aug 2015

@meriy jééééj vďaka veľká. 🙂

maja5
21. aug 2015

Ahojte potrebujem pomoc, hladam miekoho na napisanie prexentacie v ppt na obhajobu. Nestiam a do30.8. to potrebujem. Ak o niekom viete vopred dakujem
Maja

mili1
27. aug 2015

Ahojte dievcata.chcem sa spytat ci nepoznate niekoho spolahliveho kto pomoze s diplom.pracou.Hlavne s vyskumnou castou.forma imrad

olga63
31. aug 2015

@sssimi
PREHĽAD ZÁPISOV
v akademickom roku 2015/2016 (aktualizácia: 29. 07. 2015):
Sociálna práca PIEŠŤANY
miesto zápisu: Hotel SATELIT, Piešťany , J. Murgaša 3
Dňa 14. 09. 2015,
1. ročník/ 1. stupeň - 9.00
2. ročník/ 1. stupeň - 10.00
3. ročník/ 1. stupeň - 11.00
1. ročník/ 2. stupeň
2. ročník / 2. stupeň – 13.00
Študent predkladá v deň zápisu doklad o zrealizovanej úhrade zápisného a školného.

olga63
31. aug 2015

@sssimi Študenti Sociálnej práce v Piešťanoch to majú tak, že každý ročník má svoju webovú stránku, kde posiela vedúca študijného v PN - pani doktorka Janechová, všetky oznamy o termínoch skúšok, Rozvrhy, atď., adresu na webstránku dostanú študenti od nej na zápise do 1. ročníka. ... A termíny zápisov sú na hlavnej stránke školy : http://www.vssvalzbety.sk/

sssimi
31. aug 2015

@olga63 ahoj, už mi to Janechová poslala a aj zápisy som videla, ďakujem. To o tej uhrade som ale nevedela. To sa platí na ten istý účet ako som posielala peniaze za prihlášku?

nika8787
3. sep 2015

Zdravim , je tady někdo kdo si plánuje v nejbližší době podat příhlášku na rigorozni konani z laboratórnych vysetrovacich metod, prosím? Děkuji

bibika22
6. sep 2015

@1brusinka1 mala by si sa zacat ucit na skusku a nie zistovat ake mas u neho sance, takze hor sa do knih :D :D :D :D

emmuska11
8. sep 2015

ahojte prosim vas nemate niekto materialy z 5 rocnika? vopred dakujem 🙂

olga63
9. sep 2015

@sssimi Spôsob úhrady: - priamym vkladom na účet v Tatrabanke, IBAN SK02 1100 0000 0026 2674 8634, č.ú.: 2626748634/1100, variabilný symbol = osobné číslo študenta. Alebo poštovou poukážkou alebo prevodom z účtu na účet.

1brusinka1
9. sep 2015

@bibika22 Trapny komentar, na ktorom sa este aj sama bavis, to tiez svedci o tvojom intelekte, zamerom nebolo zistovat u neho sance ako pises, radsej sa pusti do ucenia ty, miesto "duchaplneho" komentovania, pekny den

bibika22
9. sep 2015

@1brusinka1 tak prepáč ale nie Ja sa pytam na sukromny zivot profesorov a Ja sa ucim a úspešne a ty absolutne nič nevieš o mojom intelekte a tie smajliky tam boli nato aby si to brala z humorom ale vidím že ti to nedocvaklo miesto toho tu cloveka osocujes

sssimi
11. sep 2015

@olga63 Ďakujem 😉 Ešte otázočka. Chodí sa aj piatky na prednášky či skúšky v PN?

olga63
12. sep 2015

@sssimi Piatky sú výnimka, prednášky bývajú v sobotu a skúšky väčšinou cez týždeň popoludní.

erikabar
14. sep 2015

Ahojte baby, nemali ste niekto v treťom ročníku náhodou skúšku s Mátelom Metódy SP s jednotlivcom? Kedysi dával okruh otázok, vraj sa mu to neosvedčilo, tak nám nedal nič. Nepotrebujem ich vypracované, ale aspoň aké otázky to boli. Prešla som si toto fórum podľa kľúčových slov, ale väčšina z vás mala Oláha... Tak keby sa niekto našiel, bola by som vďačná, ďakujem.

mimi252
15. sep 2015

ahojte,

zháňam tieto knihy:
Vybrané kapitoly z metod soc.práce, -Mátel,A., Hardy,M. a kol., 2013

Teoria a metody soc.práce, - Mátel, Schavel, 2014

Vedel by mi ich niekto poslat poprípade za rozumnú cenu predať?
poprípade dalšie materiály na štúdium 3.roč. BC.
dakujem 😀

erikabar
15. sep 2015

@mimi252
Teória a metódy SP 2014 nezoženieš, tie sa idú teraz tlačiť, hovoril Mátel min. týždeň na prednáške. Mám ale dva kusy 2013, ak potrebuješ, jednu ti môžem posunúť a ak študuješ v BA, tak aj doniesť. Ak ti vyhovuje cena za tú knihu 6 EUR, tak je tvoja.

zuri5663
16. sep 2015

@erikabar Ahoj ja som ho síce na metódy nemala ale mám od jednej známej okruh otázok, tak ak ho chceš napíš mi do IP tvoj mail a pošlem ti ich 🙂

janulikanjelik
18. sep 2015

Ahoj, vie mi prosim niekto pomoct materialom k pisaniu diplomky podla systemu IMRAD? Uvitam aj vzor 😉 , janulik-anjelik@seznam.cz, vdaka

timonka
20. sep 2015

@bakalarka ahoj vies my poradit u Kolára ?

emma1616
22. sep 2015

Ahojte nemáte prosim Vás nejake poznamky alebo lepšie povedane priklady na statistiku? Vobec tomu nerozumiem a chcela by som sa to naučit podla nejakeho vzoru dakujem. spravy

drevdar
22. sep 2015

@emma1616 Ahoj, naučíš sa to úplne jednoducho daj si do google -B Akadémia (youtube) a tam si vyhľadáš postupne- matematika aritmetický priemer,modus a medián+príklad, matematika úvod do rozptylu a smerodajnej odchýlky,matematika vzorce na rozptyl a smerodajnú odchýlku.Dúfam, že to pomôže ...

janulikanjelik
22. sep 2015

@drevdar dakujem

emma1616
23. sep 2015

ahojte nema niekto poznamky SUPERVIZIA - INDIVIDUALNA? diky

paela
28. sep 2015

ahojte, chcela by som Vás poprosiť, hlavne tie, ktoré máte skúsenosti s dotazníkmi. existuje nejaká stránka, cez ktorú sa dá dotazník vytvoriť a zavesiť na web tak, aby mi prišiel späť vyplnený? vďaka.

buxy
28. sep 2015

je tu niekto, kto teraz v septembri zacal v MI studovat soc. pracu externe?

paela
29. sep 2015

Ahojte, veľmi by som vás chcela poprosiť pri vyplnení dotazníka. je zameraný na rozvedeného rodiča s dieťaťom, ak nie ste, skúste sa tak tváriť a nájdite si prosím minútku na jeho vyplnenie, veľmi mi tým pomôžete. veľmi vám ďakujem. http://goo.gl/forms/H6C4NAuPlK

erikabar
29. sep 2015

@paela - vyplnené, nie som rozvedená, ale som dieťa rozvedených rodičov, tak snáď to pomohlo...

erika1106
11. okt 2015

@paela Ahoj, hotovo....